[TAUZEN]Start usług operatora Polar TeleSystems

Ziemie lennika królewskiego Torkana Ingawaara.
Awatar użytkownika
Piotr Harniakiewicz
deputowany
Numer GG: 36160355
Kontakt:

[TAUZEN]Start usług operatora Polar TeleSystems

Post autor: Piotr Harniakiewicz » 12 lut 2019, 12:00

Obrazek
Od pięciu dni znajduję się w mieście Tauzen, opinię wyrażę innym razem, zauważyłem jednak poważny problem. Zasadniczo w prawie całej Domenie i najpewniej w większości Dreamlandu sieć telefoniczna jest w średnim stanie, a sieci komórkowe w niektórych regionach "raczkują", co jest bardzo widoczne w Tauzenie. Aby odciążyć tutejsze przestarzałe, awaryjne i trudno dostępne linie przewodowe, utworzyłem firmę telekomunikacyjną Polar TeleSystems. Uruchomiona została pierwsza stacja przekaźnikowa, pokrywająca Tauzen i kilka okolicznych miejscowości, dziś opłaciłem rachunki firmowe i oficjalnie uruchomiłem usługi. W całym mieście porozklejałem plakaty reklamowe, a w budynku firmy(al. Węglowa 37) ustawiają się spore kolejki, aktywujące telefonię stacjonarną i komórkową, coraz więcej osób kupuje też nasz Internet.

Obrazek
Obrazek
CENNIK NA DZIEŃ DZISIEJSZY(OPŁATA ZA 5 TYGODNI ŚWIADCZENIA USŁUG):
- Plan Halo(telefon): 150 dreamów
- Plan Net(internet): 450 dreamów
- Plan BOX(rozmowy, sms i internet dla smartfona): 400 dreamów

Awatar użytkownika
الوـس
minister
Herb:
Kontakt:

Re: [TAUZEN]Start usług operatora Polar TeleSystems

Post autor: الوـس » 12 lut 2019, 16:17

Zainteresowanie mieszkańców Tauzenu tą usługą jest tak duże, że już zaczęły się tworzyć ogromne kolejki:

Obrazek

Obrazek

Zaindagowany w sprawie magistrat postanowił pomóc stojącym mieszczanom i przysłał krzesła:

Obrazek
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎

Ruch Tauzen!

Hej Ruchu nasz!
Pokaż jak grasz.
Gdy upadniesz - wstań!
Nie poddawaj się!
My wspieramy cię.

Awatar użytkownika
Piotr Harniakiewicz
deputowany
Kontakt:

Post autor: Piotr Harniakiewicz » 12 lut 2019, 17:47

Ze względu na nieporozumienia podczas aktywacji usług, zmieniono nazwę taryfy "Plan BOX" na "Plan Smart". Uruchomiono także stronę internetową z podstawowymi informacjami, a do firmy dołączyło trzech pracowników tymczasowych - dwóch do obsługi klientów i jeden do sprzątania siedziby firmy. Liczba aktywacji chwilę temu przekroczyła już tysiąc.
https://sites.google.com/view/polar-telesystems/

Awatar użytkownika
OlaChojnacka
Kontakt:

Post autor: OlaChojnacka » 12 lut 2019, 17:51

Piotr Harniakiewicz pisze:
12 lut 2019, 12:00
(ciach)
Nie dość, że przestarzałe CDMA, to jeszcze leniwe wykonanie plakatu reklamowego.
To Ż bije po oczach. A w ciągu kilku minut można było zrobić Ż z Z, trzeba tylko chcieć. A skoro się nie chce, ergo moja ocena jest negatywna, poprawka w sierpniu.
Obrazek
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Ravendorff-Marcjan-Chojnacka, ex nomen Bumbum, ex nomen Liberi, ex nomen Bourbon, ex nomen Euskadi
Kwestor Republiki Baridas, Łaski Bez Cesarzowa Tuolelenkki i Wszechrhadmoru, Królowa Calradii, Księżna Hamenlinny, Turku, Mikkeli, Oulu, Tampere, Espoo, Wishmaster Inkasji, Kuur Lande, Nowej Chakony oraz Wysp Razuri i Zegisa, Kniaźnina Cyberii, Diuczessa Jajeczka, etc.

Awatar użytkownika
Piotr Harniakiewicz
deputowany
Kontakt:

Post autor: Piotr Harniakiewicz » 12 lut 2019, 17:56

przestarzałe CDMA
Technologie CDMA i EVDO zostały wybrane ze względu na tańsze i bardziej efektywne możliwości pokrycia terenu, z zachowaniem akceptowalnej jakości usług.

Awatar użytkownika
الوـس
minister
Herb:
Kontakt:

Post autor: الوـس » 12 lut 2019, 21:02

Nawet Marko Kolar wybrał firmę Polar!
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎

Ruch Tauzen!

Hej Ruchu nasz!
Pokaż jak grasz.
Gdy upadniesz - wstań!
Nie poddawaj się!
My wspieramy cię.

Awatar użytkownika
JPII
Herb:
Kontakt:

Post autor: JPII » 13 lut 2019, 14:42

Sprzedajecie smart fony iphon?
Torkanistan > Szamboland
uruchamiam procedurę nalozenia na was png / do widzenia - RCA
Nie jesteś Pan terrorystą tylko zwykłą szumowiną i kryminalistą. Wypierdalaj, bo tak czy inaczej w końcu Sąd Pana banicją uraczy. - Witt
Skończyliśmy rozmawiać, teraz, łaskawie, spierdalaj do swojej smutnej wandejskiej nory. - Sząbi

Awatar użytkownika
Piotr Harniakiewicz
deputowany
Kontakt:

Post autor: Piotr Harniakiewicz » 13 lut 2019, 17:25

JPII pisze:Sprzedajecie smart fony iphon?
Istnieje możliwość naszego pośrednictwa w zakupie dowolnego tefonu komórkowego. Warunkami są: aktywacja dowolnej oferty, zgodność telefonu z naszą technologią(CDMA i/lub EVDO), a także dokonanie pełnej wpłaty za telefon oraz usługę na okres 5 tygodni. Proszę pamiętać, że na dzisiejszy dzień(13.02.2019) gwarantujemy zadowalającą jakość sygnału jedynie w mieście Tauzen i niewielkim obszarze je otaczającym. Jeżeli chcą Państwo zakupić u nas urządzenie, prosimy o kontakt listownie, w siedzibie firmy, telefonicznie lub mailowo.

Awatar użytkownika
Piotr Harniakiewicz
deputowany
Kontakt:

Post autor: Piotr Harniakiewicz » 13 lut 2019, 18:45

Jako, że sklep nie pracuje całodobowo, nie wszystkich klientów udaje się obsłużyć. Planowana jest dywersyfikacja sprzedaży i nastawienie na sprzedaż aktywacji, usług i sprzętu w różnych punktach przez nas autoryzowanych. Dzisiaj udało się przekroczyć trzy tysiące aktywacji, a zgłoszeń technicznych prawie wcale dotychczas nie otrzymaliśmy - znaczy to tyle, że sieć wytrzymuje ciągle rosnący ruch, a montaż został wykonany fachowo i całość funkcjonuje poprawnie. Zdarzyło się też trochę zabawnych przypadków pomyłek klientów, najczęściej wynikających z ich niewiedzy. Niektórzy bowiem przynosili do nas przewodowe telefony stacjonarne lub modemy analogowe i cóż, musieliśmy odprawić ich z kartką, na której napisane jest, jakie urządzenia są kompatybilne z naszą siecią. Młodzież również coraz chętniej kupuje nasze usługi, najczęściej taryfę Plan Smart, którą aktywujemy im głównie na tanich telefonach z Androidem. Gorzej, że czasem przychodzą do nas pracownicy największej lokalnej sieci telekomunikacji przewodowej i odgrażają się, że przez nas tracą klientów i jeszcze się sparzymy na naszej technologii... tylko jaką konkurencją są dla nas ich linie przewodowe, dostępne głównie w centrum miasta, drogie w utrzymaniu przez abonentów, a do tego na niektórych odcinkach mocno zużyte, momentami wręcz zrujnowane do tego stopnia, że nic poza telefonem stacjonarnym lub modemem analogowym tam nie zadziała. Z resztą i tak moim planem jest wykupienie tej chylącej się ku upadkowi firmy i użycie części sprawnych linii tylko jako nasze rezerwy i łącza wewnętrzne, umożliwiające zachowanie jak najlepszej prędkości transmisji danych. O godzinie 18:30 pracownik posprzątał biuro i oddał mi klucze, jako ostatni opuścił lokal... właściwie zostałem tylko ja. W moim skromnym gabinecie bowiem mam w szafce czajnik, śpiwór, jednopalnikową kuchenkę elektryczną i trochę jedzenia. Zostaję bowiem w tym niewidocznym z ulicy pomieszczeniu na noc, aby coś zjeść, skorzystać z Internetu na własnym laptopie, a później iść spać, tak też robiłem od trzech dni - momentu, gdy już otrzymałem ten lokal na własność. Prawie wszystkie pieniądze z naszych usług idą bowiem na opłacenie rachunków firmy, pensje dla pracowników, fundusze modernizacyjne i inne niezbędne rzeczy, a ja żyję momentami skromniej od górników z przedmieść Tauzenu, no ale nie narzekam - kiedyś będzie lepiej, teraz muszę przede wszystkim uważnie kontrolować przychody i wydatki firmy, a następnie strategicznie planować kolejne posunięcia w biznesie. Obecnie czekam po prostu na dalszy rozwój wydarzeń.

Awatar użytkownika
Piotr Harniakiewicz
deputowany
Kontakt:

Post autor: Piotr Harniakiewicz » 13 lut 2019, 18:55

GODZINY OTWARCIA GŁÓWNEJ SIEDZIBY FIRMY:
poniedziałek - piątek: 10:00-18:00
sobota: 10:00-16:00
niedziela:10:00-14:00

Awatar użytkownika
Piotr Harniakiewicz
deputowany
Kontakt:

Post autor: Piotr Harniakiewicz » 14 lut 2019, 11:26

Ogłaszam zmiany w ofercie, wdrożone od dnia 18.02.2019:
- Zmiana ceny taryfy Plan Smart z 450 dreamów na 300 dreamów
- Rezygnacja z bezpłatnej aktywacji, na rzecz opłaty o wysokości 100 dreamów od numeru
- Wprowadzenie możliwości zakupu indywidualnie dostosowanej taryfy dla firm
- Możliwość zakupu i opłacania usług, a także dokonania aktywacji w punktach autoryzowanych
- Możliwa migracja usług stacjonarnych przewodowych do naszych usług stacjonarnych, świadczonych drogą radiową
Zmiany podyktowane są wykupieniem lokalnej firmy, świadczącej usługi na stacjonarne(plan przejęcia jej klientów, a także przyłączenie linii stacjonarnych jako rezerwa zasobów sieci), zwiększenie atrakcyjności oferty dla smartfonów, a także stabilizacja budżetowa firmy.
Spora ilość klientów zaczęła szybko kupować usługi w taryfach Plan Net i Plan Halo, aby uniknąć nowej opłaty aktywacyjnej. Informacje o zmianach wywieszone zostały w lokalu firmy, na drzwiach wejściowych oraz na tablicach ogłoszeń przy przystankach autobusowych. W lokalnej firmie, świadczącej usługi na przewodowej linii stacjonarnej pozostało mniej niż sto klientów.

Awatar użytkownika
Piotr Harniakiewicz
deputowany
Kontakt:

Post autor: Piotr Harniakiewicz » 14 lut 2019, 20:14

Dziś przed osiemnastą już szykowałem się do zamykania sklepu, lecz przeszkodził mi telefon. Rozmówca stwierdził, że dzwoni z pałacu królewskiego i chce ustalić szczegóły oferty, a także dopytać o taryfy. I niby ktoś ma tutaj przyjechać, żeby się dowiedzieć więcej... powiedziałem tyle, ile chciał rozmówca i zaprosiłem tajemniczego przybysza do naszej siedziby, po czym zakończyłem rozmowę i zobaczyłem, jak po zamknięciu sklepu pracownik powiesił nad kasą wielki portret obecnie rządzącego króla. Z uznaniem tylko powiedziałem:
- No... dobra robota, dziś prawie cztery tysiące nowych aktywacji i jeszcze teraz portret naszego monarchy wieszasz. Dobrze, będzie przypominać o tym, że to dreamlandzka sieć i w ogóle sensownie teraz wygląda ta ściana.
Chwilę porozmawiałem z moimi trzema pracownikami, a gdy już wyszli z lokalu, szybko przerobiłem mój gabinet na coś w stylu mieszkania. Wyjąłem komórkę i przeglądając wiadmości zastanawiałem się, kto właściwie przybędzie...

Awatar użytkownika
Kancelaria Królewska
urząd państwowy
Kontakt:

Post autor: Kancelaria Królewska » 17 lut 2019, 18:01

— Bardzo ciekawie urządzony salon - rzekł mężczyzna, który chwilę wcześniej pojawił się w sklepie operatora.
— Zastanawiam się, czy zastałem właściciela? - dodał po krótkiej pauzie, i nie czekając na odpowiedź podjął - Zależy mi na tym by porozmawiać o zabezpieczeniach sklepu i okolicy z właścicielem. Do sklepu wybiera się bowiem Jego Królewska Mość, który będzie chciał sfinalizować zakup centralki i systemu komunikacji wewnętrznej, z wyjściem na miasto, dla Pałacu Ekhorn. Możemy rozmawiać o królewskim bezpieczeństwie?

Awatar użytkownika
Piotr Harniakiewicz
deputowany
Kontakt:

Post autor: Piotr Harniakiewicz » 18 lut 2019, 19:19

- Tak... Chwilę cierpliwości... - zafrasowany sprzedawca podrapał się po brodzie i zapukał do drzwi ze słowami "Panie dyrektorze, klient biznesowy przybył!"
Przybyłem więc na miejsce i dowiedziawszy się o co chodzi, powiedziałem spokojnym głosem:
- Bardzo mi miło widzieć Waszą Ekscelencję, toć ja wiem już, co się szykuje, będziemy inwestować w różnych regionach naszego państwa... ale znana jest informacja, że na razie gwarantujemy zasięg tylko w Tauzenie?
Pomyślałem przez chwilę i dodałem:
- A co do zabezpieczeń, no to jest kamera i alarm z ochroną na wezwanie, tyle na razie mamy. No nasza firma jest nowa i dopiero planujemy rozbudowę...
A to ci nowina, król chce nasze usługi kupić! Gdy jednak oznajmiałem przybyszowi o rzeczywistym stanie firmy, zrobiłem się czerwony jak burak na twarzy z bardzo prostej przyczyny - nawet nie byłem pewien czy na ten moment mam coś do zaoferowania Jego Wysokości.

Awatar użytkownika
الوـس
minister
Herb:
Kontakt:

Post autor: الوـس » 18 lut 2019, 21:11

Miasto Tauzen z przyjemnością, w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego sfinansuje budowę nowego masztu nadawczego w zamian za specjalną ofertę dla miasta i jego mieszkańców.
فقهاء‎‎

Ruch Tauzen!

Hej Ruchu nasz!
Pokaż jak grasz.
Gdy upadniesz - wstań!
Nie poddawaj się!
My wspieramy cię.

Awatar użytkownika
Piotr Harniakiewicz
deputowany
Kontakt:

Post autor: Piotr Harniakiewicz » wczoraj, 10:00

الوـس pisze:Miasto Tauzen z przyjemnością, w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego sfinansuje budowę nowego masztu nadawczego w zamian za specjalną ofertę dla miasta i jego mieszkańców.
Wobec chęci świadczenia usług w całym Dreamlandzie oferta została wysłana listownie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Księstwo Skytji”