STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

[Informacja] Stwierdzenie wygaśnięcia członkostwa w Radzie

Dział przeznaczony dla zamkniętych wątków Rady Księstwa.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Prezes Sądu Królestwa
Posty: 13089
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Kontakt:

[Informacja] Stwierdzenie wygaśnięcia członkostwa w Radzie

Post autor: Daniel von Witt » 13 sty 2019, 11:04

Chciałbym poinformować, że latem przeoczony został wpływ zmieniania miejsca zamieszkania przez Jego Ekscelencję Williama Oxlade-Chamberlaina na skład Rady Księstwa. Pan Chamberlain, członek Rady Księstwa z zgłoszenia w dniu 13 lutego 2018 roku przestał nim być na podstawie art. 2 ust. 3 pkt. 2 DX o Radzie Księstwa w dniu 17 czerwca 2018 roku, gdy z powrotem przeprowadził się do Królestwa Scholandii. Mimo, że powrócił do Unii Saudadzkiej po miesiącu, nie był już uwzględniany wśród beneficjentów uposażeń urzędników Księstwa, ale na liście członków Rady niesłusznie widniał, będąc aktywny raz - podczas głosowania ws. wyboru nowego księcia. Brak jego głosu nie wpłynąłby jednak na wynik tego głosowania. Chcę zwrócić uwagę Radzie, aby zastanowiła się nad lepszym sposobem monitorowania uprawnień swych członków do zasiadania w Radzie, aby do podobnych sytuacji nie dochodziło w przyszłości.

(-) Daniel von Witt
Regent Furlandii i Luindoru

Zablokowany

Wróć do „Archiwum Rady Księstwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości