STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Night Club "Prodigal Son"

Miasto w Furlandii. Gonfalonierem jest Helmut Pohl.
Awatar użytkownika
Χέλμουτ Πολ
Komisarz Wyborczy Królestwa
Posty: 575
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
Lokalizacja: Pałac Atving (Buuren)
Kontakt:

Night Club "Prodigal Son"

Post autor: Χέλμουτ Πολ » 10 sty 2019, 17:34

Obrazek
Najlepszy Najt Klub na całej Małej Furii! Tylko tutaj można zaobserwować dziwną mieszankę dreamlandzkiej śmietanki towarzyskiej, ludzi myślących, że to Miami Vice człowieku oraz wielkich bossów balujących za hajs kolegów, a to wszystko w rytmie najgorętszych hitów lat 80. Przez długi czas klub opiewała zła renoma - często dochodziło tam do przypadkowych strzelanin i wybuchów granatów, wszystko zmieniło się gdy właściciele podjęli decyzję o zatrudnieniu nowego bramkarza - Bubby, który okazał się być dla klubu najlepszą możliwą inwestycją. Od tego momentu Bubba, prywatnie adresat kilkunastu wyroków sądowych, jako przedstawiciel grupy ratowania poziomu, eksmitował z klubu wszelkich niewygodnych gości, m.in. kibiców RKS Rodo czy też Ruchu Tauzen, stąd też kilkanaście wyroków ulicy na jego osobę.
Obrazek

W klubie odbywają się wszystkie najważniejsze festiwale muzyczne witające w Unii Saudadzkiej. Raz w miesiącu obchodzi się tam "tydzień wandejski", wtedy w rytmie hitów Ariany Grande czy też ekskomunika, można napić się miejscowego piwa za pół ceny, jest to również jedyny moment w którym rozluźnia się nieco klubowy dresscode (i można wejść w obuwiu sportowym).


Obrazek
Bubba

Do użytku gości przekazano również ponad 300 metrową, prywatną plażę z przystanią gotową pomieścić jachty lub łodzie latające najważniejszych gości. Plaża z powodu sezonu sztormowego jest obecnie zamknięta, zapraszamy za rok.


Obrazek
"Wiem, że w domu już nikt nie chce słuchać o tych wszystkich fascynujących rzeczach, których się uczę i od których już pęka mi głowa. Wychodzę świeżo nabity wiedzą z wykładu, i chciałbym komuś to opowiedzieć. Dziewczyna ma już dosyć, matka na hasło "ustawa" sięga po kabel od prodiża, a ojciec już na początku listopada wyskoczył do sklepu po fajki i jeszcze nie wrócił."
~Aluś, 20 marca 2019

Awatar użytkownika
Алоиз Нишемангоҳ
Posty: 317
Rejestracja: 10 lis 2010, 14:10
Numer GG: 4917991
Lokalizacja: Genoße-Wanda-Stadt
Kontakt:

Re: Night Club "Prodigal Son"

Post autor: Алоиз Нишемангоҳ » 11 sty 2019, 01:16

Proszę dać znać kiedy będzie tydzień wandejski, z przyjemnością nie tylko zawitam osobiście, ale i udzielę ambarasadorskiego patronatu, a w kraju zamieszczę informację zachęcającą do odwiedzin. Wypierdalać!
ppłk Alojzy Pupka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości