DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

Nowy dziekan

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Numer GG: 65682687
Kontakt:

Nowy dziekan

Post autor: Florian von Stettin » 30 gru 2018, 19:54

Szanowni,

jak na razie to jeszcze nieoficjalna wiadomość, ale mam zaszczyt przedstawić Państwu osobę nowego Dziekana Wydziału Teologii. Będzie nim ks. dr. Pio Maria Facibeni.
Obrazek
Śmiało mogę powiedzieć, że ks. Facibeni jest jednym z bardziej zasłużonych Rotryjczyków. Swoją przygodę rozpoczął w 2013 roku, sprawując kolejno godność kustosza Muzeum Narodowego, Mecenasa Patriarszego, Wikariusza Generalnego. Był zawsze przy Jego Świątobliwości. Rok później zniknął bez śladu, krążyły pogłoski o jego śmierci, niektórzy sugerowali jego pobyt w Królestwie Skarlandu, już nieistniejącym. Niedawno udało mu się wrócić a z dniem dzisiejszym dołączy on do grona pracowników naszej uczelni. Jestem przekonany, że jego biegłość w nauce teologicznej i wielka mądrość przyczynią się do rozwoju tego Wydziału. Dziekan będzie otwarty na wszelkie dyskusje, ufam, że sam będzie je również inicjował.

Prosiłbym w miarę możliwości o krótkie przemówienie księdza doktora skierowane do społeczności Dreamlandu.
(-) sir Florian von Stettin

Awatar użytkownika
Chamberlain
minister
Numer GG: 62994040
Kontakt:

Re: Nowy dziekan

Post autor: Chamberlain » 31 gru 2018, 17:16

Florian von Stettin pisze:
30 gru 2018, 19:54
jak na razie to jeszcze nieoficjalna wiadomość, ale mam zaszczyt przedstawić Państwu osobę nowego Dziekana Wydziału Teologii. Będzie nim ks. dr. Pio Maria Facibeni.
Z hasła na micropedii wynika, że ks. Facibeni zmarł już jakiś czas temu i został kanonizowany. To ten sam?

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Kontakt:

Post autor: Florian von Stettin » 31 gru 2018, 17:41

Chamberlain pisze:
31 gru 2018, 17:16
Z hasła na micropedii wynika, że ks. Facibeni zmarł już jakiś czas temu i został kanonizowany. To ten sam?
Okazało się jednak, że pogłoski były nieprawdziwe. Dowód

Awatar użytkownika
Chamberlain
minister
Numer GG: 62994040
Kontakt:

Post autor: Chamberlain » 3 sty 2019, 11:25

Na pewno? Dziekan milczy jak grób.
- - William markiz Chamberlain-Schlesinger

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Kontakt:

Post autor: Florian von Stettin » 4 sty 2019, 09:54

Chamberlain pisze:
3 sty 2019, 11:25
Na pewno? Dziekan milczy jak grób.
Ufam, że w końcu przybędzie. Jak na razie mam trudności z kontaktem, gołębie coś do tej Rotrii nie chcą dolatywać.

Awatar użytkownika
Pio Maria Facibeni
Numer GG: 34757559
Kontakt:

Post autor: Pio Maria Facibeni » 8 sty 2019, 21:50

Milczy, bo milczy. Problem miałem z laptopem (cholerne jabłuszko, jak padnie to raz, a porządnie). Jestem, choć w nowej rzeczywistości i na pewno nie zamilknę, a wiedząc o zdolnościach teologicznych niektórych zacnych person w Królestwie, na pewno je wykorzystam. Na dobry wieczór: Szczęść Boże.
Przewielebny Ksiądz Pio Maria Facibeni
Doktor Nauk Teologicznych
Zarządca na Monte Cassino
Emeryt, Rencista, Świadek upadku Rotrii

Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
minister
Numer GG: 44703021
Herb:
Kontakt:

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau » 8 sty 2019, 21:53

Witam, witam. Dobrze Eminencje widzieć.
(-) Fryderyk Karol Albert markiz Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."Aluś, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.

Awatar użytkownika
Pio Maria Facibeni
Numer GG: 34757559
Kontakt:

Post autor: Pio Maria Facibeni » 15 sty 2019, 21:56

Zapytam wprost, ilu byłoby chętnych do udziału w pracach na katedrze teologii? Szczególnie, że jeden z moich eks-studentów już tutaj jest, a jeden, z tego co wiem, teologią zachowuje się fachowo. Jutro chciałbym opublikować plan działania, wiedząc jak go ułożyć pod studentów.
Przewielebny Ksiądz Pio Maria Facibeni
Doktor Nauk Teologicznych
Zarządca na Monte Cassino
Emeryt, Rencista, Świadek upadku Rotrii

Awatar użytkownika
Tomasz von Habsburg
Herb:
Kontakt:

Post autor: Tomasz von Habsburg » 18 sty 2019, 15:52

To może ja się zgłoszę jako pierwszy.

(-) bkl. net. Tomasz baron von Habsburg

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Kontakt:

Post autor: Florian von Stettin » 12 lut 2019, 09:34

Pio Maria Facibeni pisze:
15 sty 2019, 21:56
Zapytam wprost, ilu byłoby chętnych do udziału w pracach na katedrze teologii? Szczególnie, że jeden z moich eks-studentów już tutaj jest, a jeden, z tego co wiem, teologią zachowuje się fachowo. Jutro chciałbym opublikować plan działania, wiedząc jak go ułożyć pod studentów.
Myślę zatem, że warto by było już przystąpić do prac, nawet dla tego jednego studenta. Liczyłem na Wydział Teologii jako miejsce dyskusji na pograniczu świata realnego i mikronacyjnego, obym się nie zawiódł. Do roboty księże dziekanie!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydział Teologii”