STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Plan pracy na I półrocze 2019

Ogłoszenia Rektora i Rady Rektorskiej
Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Posty: 1002
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
Numer GG: 65682687
Lokalizacja: Rosario (Scholandia)
Kontakt:

Plan pracy na I półrocze 2019

Post autor: Florian von Stettin » 30 gru 2018, 18:18

Szanowni,

podejmując się trudu kierowania Uniwersytetem Królewskim wiedziałem, że nie będzie to zadanie łatwe. Świadom jestem również tego, że efekty będą dostrzegalne dopiero na dłuższej perspektywie. Mi się jednak nie spieszy. Będziemy powoli, małymi kroczkami dążyć do celu.

Pytanie brzmi, co jest tym celem? Gdybym marzył, byłby to powrót do epoki świetności, do uczelni, w której pracowali razem wicehrabia Jazłowiecki i JKW Artur Piotr, do uczelni, która słynęła profesjonalizmem, tu z pewnością należy wspomnieć postać Simona McMelkora, którego prace, artykuły do dzisiaj są wzorem. Żadnych marzeń, powiadał pewien car, dlatego skupimy się na sam początek na celach możliwych do realizacji.
  • przywrócenie wydziałów do stanu umożliwiającego przyjmowanie studentów i prace badawcze, tu mam na myśli znalezienie dostatecznej liczby pracowników naukowych, powołanie dziekanów NIEUKOŃCZONE
  • przygotowanie wydziałowych programów nauczania, jakie musieliby realizować studenci NIEUKOŃCZONE
  • aktualizacja danych na stronie uniwersyteckiej NIEUKOŃCZONE
  • organizacja wykładów gościnnych, byłyby to prelekcje zagranicznych naukowców organizowane
    co 1-2 miesiące NIEUKOŃCZONE
  • cele o mniejszym priorytecie: zaprojektowanie ozdobnych dyplomów uzyskania stopnia naukowego, założenie czasopisma publikującego informacje o pracach UK i artykuły naszych naukowców NIEUKOŃCZONE

To są cele, które są do zrealizowania. Będzie to jednak wymagało odrobiny czasu i z pewnością wielu rąk do pracy. Ufam, że owe się znajdą. Życzcie nam powodzenia, odbudujmy wreszcie w tym kraju kulturę!
(-) sir Florian von Stettin

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Posty: 1002
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
Numer GG: 65682687
Lokalizacja: Rosario (Scholandia)
Kontakt:

Re: Plan pracy na I półrocze 2019

Post autor: Florian von Stettin » 12 lut 2019, 09:41

Z powodu życia prywatnego zaniedbałem trochę uniwersytet oraz studentów. Chciałbym zapytać, czy Ekscelencje @Oskar ben Grozny Witt @Fryderyk Orański-Nassau @Χέλμουτ Πολ dalej są zainteresowani nauką i zdobyciem tytułu magisterskiego? Jeśli tak, to w najbliższych dniach postaram się przesłać jakieś materiały, ćwiczonka.
(-) sir Florian von Stettin

Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
minister
Posty: 2506
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
Numer GG: 44703021
Herb:
Lokalizacja: Dreamland, Księstwo Furlandii i Luindoru, Alhambra
Kontakt:

Re: Plan pracy na I półrocze 2019

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau » 12 lut 2019, 22:36

Owszem
(-) Fryderyk Karol Albert markiz Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."Aluś, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.

Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 996
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
Herb:
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Plan pracy na I półrocze 2019

Post autor: Oskar ben Grozny Witt » 13 lut 2019, 00:18

Również potwierdzam swoją gotowość.
Daniel von Witt pisze: Robert nie będzie rządził. Zachęcam wszystkich patriotów do bojkotowania i torpedowania działań Roberta tymczasowo zajmującego tron (nie bezcześćmy nazwy król zestawiając ją z tym typem). Pierwszy cel: koronacja. Naród go nie chce. Pokażmy to wszyscy".
Alus pisze: Szkoda jedynie, że RCA ma to wszystko w dupie. Tak to leży mu na sercu dobro Dreamlandu ;-)

(-) Oskar baron ben Grozny Witt

Awatar użytkownika
Χέλμουτ Πολ
lord
Posty: 555
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
Lokalizacja: Pałac Atving (Buuren)
Kontakt:

Re: Plan pracy na I półrocze 2019

Post autor: Χέλμουτ Πολ » 13 lut 2019, 02:28

Tak, jestem gotowy.
"Wiem, że w domu już nikt nie chce słuchać o tych wszystkich fascynujących rzeczach, których się uczę i od których już pęka mi głowa. Wychodzę świeżo nabity wiedzą z wykładu, i chciałbym komuś to opowiedzieć. Dziewczyna ma już dosyć, matka na hasło "ustawa" sięga po kabel od prodiża, a ojciec już na początku listopada wyskoczył do sklepu po fajki i jeszcze nie wrócił."
~Aluś, 20 marca 2019

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rektorat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości