STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

[Proklamacja] Nowy Król

Centralne miejsce dreamlandzkiej aktywności.
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Kontakt:

Re: [Proklamacja] Nowy Król

Post autor: Torkan Ingawaar » 27 gru 2018, 16:38

Decyzja królów seniorów jest więcej niż skandaliczna. Zupełnie oderwane od realiów, pozbawione demokratycznej legitymacji gremium postanowiło bezczelnie zakpić z dreamlandzkiej społeczności i narzucić jej jako przywódcę osobę, która nie tylko w żaden sposób nie jest z tą społecznością związana (w przeciwieństwie do JKW Karoliny Aleksandry, która od dawna była tu w jakimś stopniu obecna i którą zawsze darzono sporą sympatią), ale która wielokrotnie w sposób pogardliwy wypowiadała się o Królestwie i jego obywatelach.

Informuję, że ja również będę ubiegał się o fotel Premiera Rządu Królewskiego. Czy to wybór pożal się Wando sarmackiego imperialisty oderwał mnie od nierobienia niczego? Tak. Cel - doprowadzanie do usunięcia "króla" z tronu i przywrócenie dreamlandzkiemu społeczeństwu suwerenności, która została odebrana nie przez obce państwo, ale przez grupkę egoistycznych, pozbawionych szacunku dla współobywateli jednostek.

Apeluję do wszystkich, którzy zrezygnowali z obywatelstwa lub rozważają taki krok o pozostanie na posterunku. Królestwo samo się nie obroni.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek

Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Prezes Sądu Królestwa
Numer GG: 41404078
Kontakt:

Post autor: Daniel von Witt » 27 gru 2018, 17:25

Sam nie mogę i nie mam już tyłe czasu, by premierowac, ale popre każdego, który chce Dreamlandu Dreamlandem. Myślę, że obrona Królestwa przed Ebruzami stała się koniecznością. Dość ich zgubnych decyzji. O ile wybory poprzednich królów spoza Dreamlandu można było uzasadnić pochodzeniem i sympatią, tak ten wybór jest nie do obrony. Hańba! Robert Fryderyk kończy Waszą dynastie w Dreamlandzie. Będę rozważał oskarżenie seniorów o działanie na szkodę Królestwa.

(-) Daniel von Witt

Awatar użytkownika
Sted Asketil
Numer GG: 68311
Kontakt:

Post autor: Sted Asketil » 27 gru 2018, 18:26

Chamberlain pisze:
27 gru 2018, 15:44
Sted, który po raz czwarty zrezygnował z tytułu i nie akceptował również poprzedniego monarchy, może z czystym sumieniem wrócić do robienia niczego
Smiem twierdzic ze robie wiecej od Ciebie nie chwalac sie tym publicznie - nie lubie wody lac po proznicy. Z tytulu zrezygnowalem raz - nie moglem sie doprosic by fizycznie mi go usunieto z crm i w heroldoii. Dzisiaj dostopilem tej laski - dziekuje Ci Karolino :)

Pierdolosz tylko trzy po trzy kompletnie nic nie robiac - nie kompromituj sie wyjezdzajac z oferta objecia funkcji Premiera. To dopiero dowcip :P Idz sie zakop skad wypelzles bo tylko ferment niepotrzebnie siejesz.

By doprowadzic do wolnej elekcji zprzymierze sie kazdym rozsadnym obywatelem. Minal czas glupich i nie akceptowalnych decyzji ludzi oderwanych od rzeczywistosci....

Sted

Awatar użytkownika
Sted Asketil
Numer GG: 68311
Kontakt:

Post autor: Sted Asketil » 27 gru 2018, 18:30

Torkan Ingawaar pisze: Apeluję do wszystkich, którzy zrezygnowali z obywatelstwa lub rozważają taki krok o pozostanie na posterunku. Królestwo samo się nie obroni.[/justify]
Jestem i zamierzam aktywnie wlaczyc sie w walke - chyba warto bedzie soe zjdnoczyc i opracowac kakis wspolny program, wizje.

Wystapilem juz o wlaczenie mojej osoby do Parlamentu.

Sted

Awatar użytkownika
Tomasz von Habsburg
Herb:
Kontakt:

Post autor: Tomasz von Habsburg » 27 gru 2018, 18:41

Czy królem nie została wybrana osoba, która jakiś czas temu rzuciła dreamlandzkim tytułem honorowym i w swej proklamacji podtrzymuje jeszcze swe stanowisko? Szanuję zrzeczenie się nobilitacji na znak sprzeciwu wobec Korony, ale to wygląda na brak poszanowania dla przynależności do stanu szlacheckiego, o który władca Dreamlandu powinien się troszczyć.

(-) Tomasz baron von Habsburg

Awatar użytkownika
الوـس
Premier Rządu Królewskiego
Herb:
Kontakt:

Post autor: الوـس » 27 gru 2018, 18:49

Spodziewałeś się po RCA konsekwencji? Ten człowiek własną matkę by sprzedał ;-)
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎

Ruch Tauzen!

Hej Ruchu nasz!
Pokaż jak grasz.
Gdy upadniesz - wstań!
Nie poddawaj się!
My wspieramy cię.

Awatar użytkownika
OlaChojnacka
Kontakt:

Post autor: OlaChojnacka » 11 sty 2019, 12:19

Sted Asketil pisze:
27 gru 2018, 13:12
(...)
Polskie znaki, proszę.
Obrazek
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Ravendorff-Marcjan-Chojnacka, ex nomen Bumbum, ex nomen Liberi, ex nomen Bourbon, ex nomen Euskadi
Kwestor Republiki Baridas, Łaski Bez Cesarzowa Tuolelenkki i Wszechrhadmoru, Królowa Calradii, Księżna Hamenlinny, Turku, Mikkeli, Oulu, Tampere, Espoo, Wishmaster Inkasji, Kuur Lande, Nowej Chakony oraz Wysp Razuri i Zegisa, Kniaźnina Cyberii, Diuczessa Jajeczka, etc.

Awatar użytkownika
JPII
minister
Kontakt:

Post autor: JPII » 11 sty 2019, 12:21

OlaChojnacka pisze:
11 sty 2019, 12:19
Sted Asketil pisze:
27 gru 2018, 13:12
(...)
Polskie znaki, proszę.
Ale po chuj?
Jezus Pedael Ipanienko-Ingawaar
Je suis d'une génération désenchantée

Awatar użytkownika
OlaChojnacka
Kontakt:

Post autor: OlaChojnacka » 11 sty 2019, 12:24

JPII pisze:
11 sty 2019, 12:21
Ale po chuj?
Ponieważ mój mózg musi wykonywac dodatkowe i czasochłonne operacje dekodowania tekstu z postaci bez polskich znaków, wykorzystując do tego funkcje gramatyczne i protokoły interpunkcyjne, zamiast po prostu, jak normalny człowiek, czytać.
Obrazek
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Ravendorff-Marcjan-Chojnacka, ex nomen Bumbum, ex nomen Liberi, ex nomen Bourbon, ex nomen Euskadi
Kwestor Republiki Baridas, Łaski Bez Cesarzowa Tuolelenkki i Wszechrhadmoru, Królowa Calradii, Księżna Hamenlinny, Turku, Mikkeli, Oulu, Tampere, Espoo, Wishmaster Inkasji, Kuur Lande, Nowej Chakony oraz Wysp Razuri i Zegisa, Kniaźnina Cyberii, Diuczessa Jajeczka, etc.

Awatar użytkownika
JPII
minister
Kontakt:

Post autor: JPII » 11 sty 2019, 12:39

OlaChojnacka pisze:
11 sty 2019, 12:24
JPII pisze:
11 sty 2019, 12:21
Ale po chuj?
Ponieważ mój mózg musi wykonywac dodatkowe i czasochłonne operacje dekodowania tekstu z postaci bez polskich znaków, wykorzystując do tego funkcje gramatyczne i protokoły interpunkcyjne, zamiast po prostu, jak normalny człowiek, czytać.
A ja nie mam żadnych problemów z czytaniem bez polskich znaków. XD

Awatar użytkownika
OlaChojnacka
Kontakt:

Post autor: OlaChojnacka » 11 sty 2019, 13:00

JPII pisze:
11 sty 2019, 12:39
Ja też nie mam żadnych problemów z tym, że eks-Towarzysza już z nami nie ma.
Obrazek

Awatar użytkownika
JPII
minister
Kontakt:

Post autor: JPII » 11 sty 2019, 13:01

OlaChojnacka pisze:
11 sty 2019, 13:00
JPII pisze:
11 sty 2019, 12:39
Ja też nie mam żadnych problemów z tym, że eks-Towarzysza już z nami nie ma.
Foszek?

Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno. XD

Awatar użytkownika
OlaChojnacka
Kontakt:

Post autor: OlaChojnacka » 13 sty 2019, 15:21

JPII pisze:
11 sty 2019, 13:01
Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno. XD
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka i społeczeństwo”