Ceremonia Koronacji JKM odbędzie się 26 stycznia — Kancelaria Królewska zapowiedziała uroczystości koronacyjne. Już za dwa tygodnie odbędą się uroczystości związane z Koronacją Jego Królewskiej Mości Roberta II Fryderyka. Zapraszamy do współtworzenia oprawy tego wydarzenia. Więcej informacji.

Zbliża się Święto Konstytucji — już 9 lutego obchodzić będziemy państwowe święto. W związku z nadchodzącym świętem Jego Królewska Mość zaprosił do współpracy przy organizacji święta ogół mieszkańców i obywateli Królestwa. Udział w organizacji uroczystości może zgłosić każdy. Zapraszamy.

[Proklamacja] Nowy Król

Centralne miejsce dreamlandzkiej aktywności.
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Premier Rządu Królewskiego
Kontakt:

Re: [Proklamacja] Nowy Król

Post autor: Torkan Ingawaar » 27 gru 2018, 16:38

Decyzja królów seniorów jest więcej niż skandaliczna. Zupełnie oderwane od realiów, pozbawione demokratycznej legitymacji gremium postanowiło bezczelnie zakpić z dreamlandzkiej społeczności i narzucić jej jako przywódcę osobę, która nie tylko w żaden sposób nie jest z tą społecznością związana (w przeciwieństwie do JKW Karoliny Aleksandry, która od dawna była tu w jakimś stopniu obecna i którą zawsze darzono sporą sympatią), ale która wielokrotnie w sposób pogardliwy wypowiadała się o Królestwie i jego obywatelach.

Informuję, że ja również będę ubiegał się o fotel Premiera Rządu Królewskiego. Czy to wybór pożal się Wando sarmackiego imperialisty oderwał mnie od nierobienia niczego? Tak. Cel - doprowadzanie do usunięcia "króla" z tronu i przywrócenie dreamlandzkiemu społeczeństwu suwerenności, która została odebrana nie przez obce państwo, ale przez grupkę egoistycznych, pozbawionych szacunku dla współobywateli jednostek.

Apeluję do wszystkich, którzy zrezygnowali z obywatelstwa lub rozważają taki krok o pozostanie na posterunku. Królestwo samo się nie obroni.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek

Awatar użytkownika
Daniel von Witt
deputowany
Numer GG: 41404078
Kontakt:

Post autor: Daniel von Witt » 27 gru 2018, 17:25

Sam nie mogę i nie mam już tyłe czasu, by premierowac, ale popre każdego, który chce Dreamlandu Dreamlandem. Myślę, że obrona Królestwa przed Ebruzami stała się koniecznością. Dość ich zgubnych decyzji. O ile wybory poprzednich królów spoza Dreamlandu można było uzasadnić pochodzeniem i sympatią, tak ten wybór jest nie do obrony. Hańba! Robert Fryderyk kończy Waszą dynastie w Dreamlandzie. Będę rozważał oskarżenie seniorów o działanie na szkodę Królestwa.

(-) Daniel von Witt

Awatar użytkownika
Sted Asketil
deputowany
Numer GG: 68311
Kontakt:

Post autor: Sted Asketil » 27 gru 2018, 18:26

Chamberlain pisze:
27 gru 2018, 15:44
Sted, który po raz czwarty zrezygnował z tytułu i nie akceptował również poprzedniego monarchy, może z czystym sumieniem wrócić do robienia niczego
Smiem twierdzic ze robie wiecej od Ciebie nie chwalac sie tym publicznie - nie lubie wody lac po proznicy. Z tytulu zrezygnowalem raz - nie moglem sie doprosic by fizycznie mi go usunieto z crm i w heroldoii. Dzisiaj dostopilem tej laski - dziekuje Ci Karolino :)

Pierdolosz tylko trzy po trzy kompletnie nic nie robiac - nie kompromituj sie wyjezdzajac z oferta objecia funkcji Premiera. To dopiero dowcip :P Idz sie zakop skad wypelzles bo tylko ferment niepotrzebnie siejesz.

By doprowadzic do wolnej elekcji zprzymierze sie kazdym rozsadnym obywatelem. Minal czas glupich i nie akceptowalnych decyzji ludzi oderwanych od rzeczywistosci....

Sted

Awatar użytkownika
Sted Asketil
deputowany
Numer GG: 68311
Kontakt:

Post autor: Sted Asketil » 27 gru 2018, 18:30

Torkan Ingawaar pisze: Apeluję do wszystkich, którzy zrezygnowali z obywatelstwa lub rozważają taki krok o pozostanie na posterunku. Królestwo samo się nie obroni.[/justify]
Jestem i zamierzam aktywnie wlaczyc sie w walke - chyba warto bedzie soe zjdnoczyc i opracowac kakis wspolny program, wizje.

Wystapilem juz o wlaczenie mojej osoby do Parlamentu.

Sted

Awatar użytkownika
Tomasz von Habsburg
deputowany
Herb:
Kontakt:

Post autor: Tomasz von Habsburg » 27 gru 2018, 18:41

Czy królem nie została wybrana osoba, która jakiś czas temu rzuciła dreamlandzkim tytułem honorowym i w swej proklamacji podtrzymuje jeszcze swe stanowisko? Szanuję zrzeczenie się nobilitacji na znak sprzeciwu wobec Korony, ale to wygląda na brak poszanowania dla przynależności do stanu szlacheckiego, o który władca Dreamlandu powinien się troszczyć.

(-) Tomasz baron von Habsburg

Awatar użytkownika
الوـس
Prezes Sądu Królestwa
Herb:
Kontakt:

Post autor: الوـس » 27 gru 2018, 18:49

Spodziewałeś się po RCA konsekwencji? Ten człowiek własną matkę by sprzedał ;-)
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎

Ruch Tauzen!

Hej Ruchu nasz!
Pokaż jak grasz.
Gdy upadniesz - wstań!
Nie poddawaj się!
My wspieramy cię.

Awatar użytkownika
OlaChojnacka
Kontakt:

Post autor: OlaChojnacka » 11 sty 2019, 12:19

Sted Asketil pisze:
27 gru 2018, 13:12
(...)
Polskie znaki, proszę.
Obrazek
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Ravendorff-Marcjan-Chojnacka, ex nomen Bumbum, ex nomen Liberi, ex nomen Bourbon, ex nomen Euskadi
Kwestor Republiki Baridas, Łaski Bez Cesarzowa Tuolelenkki i Wszechrhadmoru, Królowa Calradii, Księżna Hamenlinny, Turku, Mikkeli, Oulu, Tampere, Espoo, Wishmaster Inkasji, Kuur Lande, Nowej Chakony oraz Wysp Razuri i Zegisa, Kniaźnina Cyberii, Diuczessa Jajeczka, etc.

Awatar użytkownika
JPII
deputowany
Kontakt:

Post autor: JPII » 11 sty 2019, 12:21

OlaChojnacka pisze:
11 sty 2019, 12:19
Sted Asketil pisze:
27 gru 2018, 13:12
(...)
Polskie znaki, proszę.
Ale po chuj?
deputowany Jezus Pedael Ipanienko-Ingawaar
Zwany Ekskomunikiem
CWKS Lutschbonbon Hipsterdorf
Obrazek

Awatar użytkownika
OlaChojnacka
Kontakt:

Post autor: OlaChojnacka » 11 sty 2019, 12:24

JPII pisze:
11 sty 2019, 12:21
Ale po chuj?
Ponieważ mój mózg musi wykonywac dodatkowe i czasochłonne operacje dekodowania tekstu z postaci bez polskich znaków, wykorzystując do tego funkcje gramatyczne i protokoły interpunkcyjne, zamiast po prostu, jak normalny człowiek, czytać.
Obrazek
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Ravendorff-Marcjan-Chojnacka, ex nomen Bumbum, ex nomen Liberi, ex nomen Bourbon, ex nomen Euskadi
Kwestor Republiki Baridas, Łaski Bez Cesarzowa Tuolelenkki i Wszechrhadmoru, Królowa Calradii, Księżna Hamenlinny, Turku, Mikkeli, Oulu, Tampere, Espoo, Wishmaster Inkasji, Kuur Lande, Nowej Chakony oraz Wysp Razuri i Zegisa, Kniaźnina Cyberii, Diuczessa Jajeczka, etc.

Awatar użytkownika
JPII
deputowany
Kontakt:

Post autor: JPII » 11 sty 2019, 12:39

OlaChojnacka pisze:
11 sty 2019, 12:24
JPII pisze:
11 sty 2019, 12:21
Ale po chuj?
Ponieważ mój mózg musi wykonywac dodatkowe i czasochłonne operacje dekodowania tekstu z postaci bez polskich znaków, wykorzystując do tego funkcje gramatyczne i protokoły interpunkcyjne, zamiast po prostu, jak normalny człowiek, czytać.
A ja nie mam żadnych problemów z czytaniem bez polskich znaków. XD
Zwany Ekskomunikiem
Obrazek

Awatar użytkownika
OlaChojnacka
Kontakt:

Post autor: OlaChojnacka » 11 sty 2019, 13:00

JPII pisze:
11 sty 2019, 12:39
Ja też nie mam żadnych problemów z tym, że eks-Towarzysza już z nami nie ma.
Obrazek

Awatar użytkownika
JPII
deputowany
Kontakt:

Post autor: JPII » 11 sty 2019, 13:01

OlaChojnacka pisze:
11 sty 2019, 13:00
JPII pisze:
11 sty 2019, 12:39
Ja też nie mam żadnych problemów z tym, że eks-Towarzysza już z nami nie ma.
Foszek?

Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno. XD
Zwany Ekskomunikiem
Obrazek

Awatar użytkownika
OlaChojnacka
Kontakt:

Post autor: OlaChojnacka » 13 sty 2019, 15:21

JPII pisze:
11 sty 2019, 13:01
Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno. XD
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka i społeczeństwo”