[Proklamacja] Nowy Król

Centralne miejsce dreamlandzkiej aktywności.
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
Herb:
Kontakt:

[Proklamacja] Nowy Król

Post autor: Karolina Aleksandra » 27 gru 2018, 08:30

Drodzy,

Po intensywnych obradach Konwentu Seniorów, w imieniu królów-seniorów, którzy stawili się na nim (JKW Pavel, JKW Edward I Artur, JKW Edward II), przedstawiam Wam dzisiaj nowego Króla Dreamlandu i Scholandii — JKM Roberta II Fryderyka.

Krótko i do rzeczy: to osoba, której życie wirtualne charakteryzuje determinacja i ambicja. Nie mamy wątpliwości, że nowy Następca Tronu zmieni zasady rozgrywki w Królestwie i tchnie w nie nowego ducha, jednocześnie ustanawiając granice ringu i zapewniając ożywcze dla kraju zderzenie charakterów. Uprzedzając wątpliwości, JKM Robert II Fryderyk zadeklarował rezygnację z udziału w życiu publicznym Księstwa Sarmacji i złożył dzisiaj obywatelstwo Księstwa.

Pamiętajcie jednak, że wirtualne państwo to nie tylko jedna osoba — monarcha — ale przede wszystkim całe społeczeństwo. Nowy król przyniesie wiatr i ogień, jednak w kolektywnym wysiłku tkwi przyszłość mikronacji.

Tym samym kończy się także okres mojej Regencji.

Vivat Dreamland!

Karolina Aleksandra, r.s.

Awatar użytkownika
الوـس
Premier Rządu Królewskiego
Herb:
Kontakt:

Re: [Proklamacja] Nowy Król

Post autor: الوـس » 27 gru 2018, 09:38

To jakiś kurwa żart?
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎

Ruch Tauzen!

Hej Ruchu nasz!
Pokaż jak grasz.
Gdy upadniesz - wstań!
Nie poddawaj się!
My wspieramy cię.

Awatar użytkownika
matmax
minister
Kontakt:

Post autor: matmax » 27 gru 2018, 09:41

Tego się nie spodziewałem i decyzja konwentu jest, hm, fascynująca, zwłaszcza biorąc pod uwagę ostatnie działania nowego Króla w Sarmacji. Widzę jednak, że utrzymujemy tradycję importu nowych obywateli na najwyższe stanowisko :D
Mat Max von Salvepol
Minister Spraw Wewnętrznych
Ambasador w Wandystanie i Sarmacji
Daniel von Witt pisze:
13 sty 2019, 02:15
Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.

Awatar użytkownika
الوـس
Herb:
Kontakt:

Post autor: الوـس » 27 gru 2018, 09:45

Ja temu wielokrotnemu zdrajcy przysięgi szlacheckiej składał nie będę. Dla mnie tron dreamlandzki pozostaje nieobsadzony.

Już Alfred był lepszy, bo przynajmniej miał jakieś poczucie lojalności. A RCA gotów jest nawet najbardziej frajerski numer wykręcić jeżeli przyniesie mu to profity.
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎

Ruch Tauzen!

Hej Ruchu nasz!
Pokaż jak grasz.
Gdy upadniesz - wstań!
Nie poddawaj się!
My wspieramy cię.

Arianator-in-chief

Post autor: Arianator-in-chief » 27 gru 2018, 09:54

I niech jeszcze ktoś mi powie że Karo cannot into trolololo.
Na czasowym (?) urlopie od Dreamlandu.
Dane kontaktowe jakby coś.

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Numer GG: 65682687
Kontakt:

Post autor: Florian von Stettin » 27 gru 2018, 09:56

Epoka królów sarmackich trwa w najlepsze. Robert jednakże to inny przypadek, po kilkunastu latach powraca do macierzy, wcześniej jako namiestnik Blacklock, teraz jako król Dreamlandu. Wierzę, że jego charakter i upór pomoże naszemu państwu w podniesieniu się z kryzysu.

Spodziewałem się tego wyboru. Wielu mnie pytało, jakim bym był królem, odpowiem teraz, z pewnością nie takim, jakiego byście oczekiwali.

Vivat Robertus Rex!
(-) sir Florian von Stettin

Awatar użytkownika
JPII
minister
Kontakt:

Post autor: JPII » 27 gru 2018, 11:21

Ja pierdolę XDDDD

Informuję, że rezygnuję z kandydowania na urząd PRK. W takich okolicznościach wolę wrócić do trollowania i śmieszkowania.
Jezus Pedael Ipanienko-Ingawaar
Je suis d'une génération désenchantée

Awatar użytkownika
Sted Asketil
Numer GG: 68311
Kontakt:

Post autor: Sted Asketil » 27 gru 2018, 13:12

No brak mi slow... konwent zgryzliwych tetrykow sprawil nam zajebisty prezent swiateczno noworoczny. W wynikow wyborow przyjmujesz porazke, a pokatnie wcisnietemu sarmackiemu spadochraniazowi wypada tylko powiedziec... spierdalaj dziadu.

Jestem za pelna obstrukcja nominanta i doprowadzeniem do wolnej elekcji (sam wiele nie zdziala, choc jak wiemy byly i takie przypadki). Sam jednoczesnie deklarujac ze nigdy nie chcialem, nie chce i nie bede zasiadac na zlotym, nocniku.

TAK - namawiam do bojkotu tego zapchajdziury, zjednoczenia sie i wypieprzenia go na Madagaskar. Tak jestem swiadom zagrozen... Ale szczerze? Rownie dobrze Krolem mogl zostac tow Ipanienko - bez obrazy.

Zchcecia zawiazal bym koalicje z lewa i prawa strona - jezeli jest nas wiecej zrobmy walna elekcje i wybierzmy "swego" krola - obcych wypierdkow nie chcemy.

Pozbedzmy sie rowniez zgyzliwego Mikolaja w postaci konwentow seniorow...

Sted Asketil

ps. Ja rowniez nie zloze przysiegi, i prosze w koncu odebrac mi wszelkie tytuly (dokonac korekty w rejestrze)

Awatar użytkownika
JPII
minister
Kontakt:

Post autor: JPII » 27 gru 2018, 14:02

Też jestem za zlaniem nowego "władcy" ciepłym moczem.

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Kontakt:

Post autor: Florian von Stettin » 27 gru 2018, 14:23

JPII pisze:
27 gru 2018, 11:21
Ja pierdolę XDDDD

Informuję, że rezygnuję z kandydowania na urząd PRK. W takich okolicznościach wolę wrócić do trollowania i śmieszkowania.
Trochę mi żal z tego powodu, rozważałem oddanie głosu na Was, pomimo że od komunizmu stronię a wielu swych znajomych zachęcałem do waszego poparcia. Mogłaby być to ożywcza kadencja, szkoda.

Awatar użytkownika
JPII
minister
Kontakt:

Post autor: JPII » 27 gru 2018, 14:29

W warunkach zafundowanych nam przez niedemokratyczny organ - nie ma żadnego sensu.

Awatar użytkownika
Chamberlain
minister
Numer GG: 62994040
Kontakt:

Post autor: Chamberlain » 27 gru 2018, 15:44

Pomyliliście gry. Żadne przysięgi i deklaracje lojalności nie są konieczne. Nie spinajcie się więc, każdy z wypowiadających się tu "patriotów" może wrócić do tego, co robił przed wydaniem proklamacji. Sted, który po raz czwarty zrezygnował z tytułu i nie akceptował również poprzedniego monarchy, może z czystym sumieniem wrócić do robienia niczego, Ipanienko - do Hipsterdofru, dalej podkreślać, jak to w dupie ma wszystko i wszystkich, łącznie z obywatelstwem dreamlandzkim, które posiada od paru dni, Snow Queen - do Wandystanu, Witt - do Elderlandu lub do dawnej aktywności. A przy okazji spójrzcie, w jakie szambo zamieniliście ten, sąsiedni i wszystkie wątki na przestrzeni minionego półrocza, jeśli nie więcej. Wszędzie odpał, inba i memy. Tak się dłużej nie da.

Dlatego, mimo wcześniejszych tarć i polemik z byłym księciem Sarmacji, akceptuję ten wybór. I domyślam się, że to jedyny sposób na przywrócenie tu życia i normalnej zabawy.

Przed Świętami w prywatnej rozmowie ze Stettinem stwierdziłem, że decyzję w sprawie dalszej kariery politycznej podejmę po ogłoszeniu nazwiska nowego Króla. Zakładałem, że premierem zostanie słup Ipanienki, a Dreamland po prostu upadnie (niewiele brakuje). Przy tak słabych, niekompetentnych i zobojętniałych pajacach normalne zaangażowanie nie ma sensu. Szkoda czasu i zdrowia. Przed nami wciąż kilka niewiadomych, ale przynajmniej jedno się wyjaśniło: jest szansa na zbudowanie tu czegoś wartościowego.

Zostaję i gram dalej. Będę kandydował na urząd Premiera.

Awatar użytkownika
JPII
minister
Kontakt:

Post autor: JPII » 27 gru 2018, 15:46

Obyś przegrał prawacki bucu xD

Awatar użytkownika
Chamberlain
minister
Kontakt:

Post autor: Chamberlain » 27 gru 2018, 15:49

JPII pisze:
27 gru 2018, 15:46
Obyś przegrał prawacki bucu xD
W realu głosowałem na Razem, poglądy mam lewicowe. Tutaj pozycjonuję się w centrum. Dlatego bolało i boli mnie, ilekroć pod lewicę podszywają się błazny, dla których cała lewicowa ideowość sprowadza się do quasihipsterskiego pieprzenia od rzeczy.
- - William markiz Chamberlain-Schlesinger

Awatar użytkownika
JPII
minister
Kontakt:

Post autor: JPII » 27 gru 2018, 15:50

Zupełnie mnie nie obchodzi twoje realowe życie :)

Awatar użytkownika
Chamberlain
minister
Kontakt:

Post autor: Chamberlain » 27 gru 2018, 15:54

JPII pisze:
27 gru 2018, 15:50
Ciebie nic nie obchodzi. Ludzie z zagranicy wpadają tu i robią sobie z Ciebie jaja. Ja nie zamierzam nawet ciągnąć tego wątku, dlatego w krótkich słowach mówię: won, pozerze.

Awatar użytkownika
JPII
minister
Kontakt:

Post autor: JPII » 27 gru 2018, 15:55

Chamberlain pisze:
27 gru 2018, 15:54
JPII pisze:
27 gru 2018, 15:50
Ciebie nic nie obchodzi. Ludzie z zagranicy wpadają tu i robią sobie z Ciebie jaja. Ja nie zamierzam nawet ciągnąć tego wątku, dlatego w krótki słowach mówię: won, pozerze.
Sram na ciebie i twoje żałosne obelgi :)

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Kontakt:

Post autor: Florian von Stettin » 27 gru 2018, 16:01

JPII pisze:
27 gru 2018, 15:55
Moje nadzieje na to, że dreamlandzki komunizm da się zreformować, że wróci znośna polemika "Trudu" okazały się płonne. Komuniści nie mają już tutaj nic do zaoferowania prócz zasypywania forum swoimi wymiocinami. A szkoda...

Awatar użytkownika
JPII
minister
Kontakt:

Post autor: JPII » 27 gru 2018, 16:02

Florian von Stettin pisze:
27 gru 2018, 16:01
JPII pisze:
27 gru 2018, 15:55
Moje nadzieje na to, że dreamlandzki komunizm da się zreformować, że wróci znośna polemika "Trudu" okazały się płonne. Komuniści nie mają już tutaj nic do zaoferowania prócz zasypywania forum swoimi wymiocinami. A szkoda...
Nie warto było zmieniać sposobu wypowiadania się. Cały czas na mnie sraliście. Chuj wam w dupę.

Awatar użytkownika
Chamberlain
minister
Kontakt:

Post autor: Chamberlain » 27 gru 2018, 16:09

Niedoszły premier mówi: "Chuj nam w dupę". Rany, jakie to przykre.

To jest to, o czym pisałem nieco wyżej. W tej chwili nie ma możliwości polemiki, więc proszę, nie rańmy się nawzajem. Ipanienko, zrezygnowałeś z obywatelstwa, to wyloguj się, zrób sobie godzinę przerwy, ochłoń. To nie jest tego warte.
- - William markiz Chamberlain-Schlesinger

Awatar użytkownika
Χέλμουτ Πολ
Komisarz Wyborczy Królestwa
Kontakt:

Post autor: Χέλμουτ Πολ » 27 gru 2018, 16:14

JPII pisze:
27 gru 2018, 16:02
Nie warto było zmieniać sposobu wypowiadania się. Cały czas na mnie sraliście. Chuj wam w dupę.
A ja żałuję, że towarzysz się poddał. Trzeba było kontynuować inicjatywę.
"Wiem, że w domu już nikt nie chce słuchać o tych wszystkich fascynujących rzeczach, których się uczę i od których już pęka mi głowa. Wychodzę świeżo nabity wiedzą z wykładu, i chciałbym komuś to opowiedzieć. Dziewczyna ma już dosyć, matka na hasło "ustawa" sięga po kabel od prodiża, a ojciec już na początku listopada wyskoczył do sklepu po fajki i jeszcze nie wrócił."
~Aluś, 20 marca 2019

Awatar użytkownika
JPII
minister
Kontakt:

Post autor: JPII » 27 gru 2018, 16:14

Nie zamierzam tu dłużej siedzieć. Przy szczerej chęci zmiany sposobu wypowiadania się i zrobienia czegoś konkretnego spotkałem się z takim samym chamstwem z jakim miałem do czynienia z czasów trollowania. Również od ciebie Chamberlainie. Nie chodzi o to żeby mnie kochać ale liczyłem na minimum szacunku. Zamiast tego wszyscyście na mnie srali - nawet kiedy konsekwentnie nie trollowałem i nie śmieszkowałem. Dlatego piszę, że nie warto było podejmować zmiany.

Awatar użytkownika
الوـس
Herb:
Kontakt:

Post autor: الوـس » 27 gru 2018, 16:17

Nie pierdol, bo ja nie srałem.
فقهاء‎‎

Ruch Tauzen!

Hej Ruchu nasz!
Pokaż jak grasz.
Gdy upadniesz - wstań!
Nie poddawaj się!
My wspieramy cię.

Awatar użytkownika
JPII
minister
Kontakt:

Post autor: JPII » 27 gru 2018, 16:18

الوـس pisze:
27 gru 2018, 16:17
Nie pierdol, bo ja nie srałem.
Nie no ok, wy Aluś byliście spoko :*

Awatar użytkownika
Χέλμουτ Πολ
Komisarz Wyborczy Królestwa
Kontakt:

Post autor: Χέλμουτ Πολ » 27 gru 2018, 16:21

I osobiście mam dylemat czy bardziej brzydzą mnie słowa czy czyny.
Gwarę robotniczo-chłopską da się przeboleć, z szukaniem luk w prawie aby usunąć niewygodnego obywatela jest gorzej. Nie mniej jednak cieszę się, że pan wrócił.

Ja również nie srałem!
"Wiem, że w domu już nikt nie chce słuchać o tych wszystkich fascynujących rzeczach, których się uczę i od których już pęka mi głowa. Wychodzę świeżo nabity wiedzą z wykładu, i chciałbym komuś to opowiedzieć. Dziewczyna ma już dosyć, matka na hasło "ustawa" sięga po kabel od prodiża, a ojciec już na początku listopada wyskoczył do sklepu po fajki i jeszcze nie wrócił."
~Aluś, 20 marca 2019

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka i społeczeństwo”