Manifest Grudniowy

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Manifest Grudniowy

Post autor: Andrzej »

Kiedyś miałeś lepsze teksty :)
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Manifest Grudniowy

Post autor: Chamberlain »

Drama Queen pisze: 17 gru 2018, 21:24Znamienne że taki dzban (xD) jak wy traktujecie to jako coś złego. Dla mnie to że banował własnych członków świadczy jedynie o impartialności tego rządu, co jest pierdoloną CNOTĄ.
Taka polemika z samą sobą musi być chyba zabawna, co?

I gdzie napisałem, że to "zło"? Nie napisałem również, choć pewnie mógłbym dla podkręcenia tematu, że tamte bany od komunistów leciały nie za wulgaryzmy czy łamanie ustawy o forum, lecz za odwołania do seksualności/płciowości. Obsesyjne kryterium, jakie wówczas obrał premier-moderator, było całkowicie ideologiczne i pozaustawowe.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Manifest Grudniowy

Post autor: Andrzej »

Kryterium była o ile dobrze pamiętam mowa nienawiści - przynajmniej na tyle na ile ją rozumiało sumienie PTR-a.
Andreas Rex Emeritus
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Manifest Grudniowy

Post autor: Polyna »

Chamberlain pisze: 18 gru 2018, 16:34 I gdzie napisałem, że to "zło"? Nie napisałem również, choć pewnie mógłbym dla podkręcenia tematu, że tamte bany od komunistów leciały nie za wulgaryzmy czy łamanie ustawy o forum, lecz za odwołania do seksualności/płciowości.
Właśnie sprawdziłam za co leciały bany od tow. Porfavora, i lekko mówiąc, towarzysz się mija z prawdą.

A mówiąc ciężko, pierdolicie od rzeczy.

Decyzje o nałożeniu nadzoru były takie:

— 2 dla tow. Zanika za… zanikowanie, że tak powiem.
— 1 dla Alusia za „niemerytoryczne i agresywne” posty o treści kibolskiej.
— 1 dla Ipanienki za także „niemerytoryczne i agresywne” kręcenie gównoburz z innymi.
— 2 dla Alusia i Orańskiego-Nassau za znieważanie innych ludzi. Aż zalinkuję wypowiedź Orańskiego-Nassau – nie mieściła się ona ZUPEŁNIE w kanonach cywilizowanej dyskusji i to chyba był najbardziej należący się ban z całej listy.
— 1 dla mnie za wrzucenie mema z Karo (która raczej sex symbolem nie jest).
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Manifest Grudniowy

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Drama Queen pisze: 18 gru 2018, 17:42 — 2 dla Alusia i Orańskiego-Nassau za znieważanie innych ludzi. Aż zalinkuję wypowiedź Orańskiego-Nassau – nie mieściła się ona ZUPEŁNIE w kanonach cywilizowanej dyskusji i to chyba był najbardziej należący się ban z całej listy.
Szczerze, bawi mnie to, bo jak na sposób w jaki mogłem to ująć to i tak powstrzymałem się w słowach. Nie żal mi ani tamtego nadzoru, ani tego co napisałem, ale nie chce mi się wracać do tego wątku, bo nie tylko nie ma to większego sensu przez internet, ale też nie jest to dyskusja, która kiedykolwiek może przebiegać na argumentach, a nie na uczuciach jak na ogół.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Manifest Grudniowy

Post autor: Aleksander »

Ja moderkę dostałem za nazwanie sędziego cwelem. A PTR się sfrajerzył argumentacją, że chodziło o mowę nienawiści wobec homo. A cwel w więzieniu niekoniecznie musi być homo, bo kryteria doboru na tę funkcję są inne.
(-) Alexander, r.s.
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Manifest Grudniowy

Post autor: Polyna »

Fryderyk Orański-Nassau pisze: 18 gru 2018, 18:15 Szczerze, bawi mnie to, bo jak na sposób w jaki mogłem to ująć to i tak powstrzymałem się w słowach.
Nie ma się czym chwalić, towarzyszu. To co wtedy napisaliście było już na poziomie Zanika, a skoro mówicie że moglibyście zejść jeszcze do niższego poziomu…
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Manifest Grudniowy

Post autor: Aleksander »

Nie no, ogólnie w wyzywaniu ludzi od pedałów, cyganów czy żydów są dwa poziomy. Wyzywamy tak odpowiednio gks katowice, gks katowice/ległę, sracovię. Wtedy jest ok. Ale jak ktoś jest homo albo wyznania mojżeszowego, to już jest chujowe. Bo co on za to może? To tak jakby się obsrać o to, że ktoś ma niebieskie oczy.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Manifest Grudniowy

Post autor: Maciej II »

Pozwolę sobie spytać: Po co właściwie łączyć funkcje moderatorskie wraz z polityką?
W najlepszym scenariuszu moderacja powinna być apolityczna aby przedstawione powyżej zarzuty nie miały racji bytu.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Manifest Grudniowy

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Stwierdziłem fakt. Nawet trzymając się werdyktu amerykańskiego, homoseksualizm nie jest chorobą psychiczną, tylko zaburzeniem seksualnym, czyli zboczeniem. W związku z powyższym nie wiem za bardzo co tu miałoby nie składać się w całość i być jakimś moim dodatkiem. Już nie wspominając, że nie ma tu as personam i wyzwisk, więc przyrównanie do Karbiego traktuję w kategorii obrazy.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Manifest Grudniowy

Post autor: Maciej II »

Fryderyk Orański-Nassau pisze: 19 gru 2018, 05:44 Stwierdziłem fakt. Nawet trzymając się werdyktu amerykańskiego, homoseksualizm nie jest chorobą psychiczną, tylko zaburzeniem seksualnym, czyli zboczeniem.
WE Fryderyku,

Do tej pory miałem Ekselencję za osobę wykształconą i bardzo sensowną. Aby podtrzymać to wrażenie prosiłbym więc o aktualizację swojej wiedzy o homoseksualiźmie, tak mniej - więcej o 30 lat.

Pozdrawiam,
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Manifest Grudniowy

Post autor: Andrzej »

Helmut Pohl pisze: 19 gru 2018, 06:09
Fryderyk Orański-Nassau pisze: 19 gru 2018, 05:44 Stwierdziłem fakt. Nawet trzymając się werdyktu amerykańskiego, homoseksualizm nie jest chorobą psychiczną, tylko zaburzeniem seksualnym, czyli zboczeniem.
WE Fryderyku,

Do tej pory miałem Ekselencję za osobę wykształconą i bardzo sensowną. Aby podtrzymać to wrażenie prosiłbym więc o aktualizację swojej wiedzy o homoseksualiźmie, tak mniej - więcej o 30 lat.

Pozdrawiam,
Ten uczuć gdy dałbyś solidną łapkę w górę ale forum KD nie przewiduje takiej opcji :(
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Manifest Grudniowy

Post autor: Stanisław Dmowski »

Zejdźmy proszę z tego tematu. Jeden rabin powie taki, drugi rabin powie nie, tak jest właśnie i w tej kwestii.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Manifest Grudniowy

Post autor: Aleksander »

Zapomniałem, że nasz premier ma jakąś dziwną predylekcję do żydów.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Manifest Grudniowy

Post autor: Andrzej »

الوـس pisze: 19 gru 2018, 15:59 predylekcję
A wy ludzie ciągle albo korpomowa albo burżuazyjny słownik. Można przetłumaczyć na robotniczo-chłopski?
Andreas Rex Emeritus
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Manifest Grudniowy

Post autor: Polyna »

الوـس pisze: 19 gru 2018, 15:59 Zapomniałem, że nasz premier ma jakąś dziwną predylekcję do żydów.
Cracovia impact
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Manifest Grudniowy

Post autor: Aleksander »

Jezus Pedael Ipanienko pisze: 19 gru 2018, 16:09
الوـس pisze: 19 gru 2018, 15:59 predylekcję
A wy ludzie ciągle albo korpomowa albo burżuazyjny słownik. Można przetłumaczyć na robotniczo-chłopski?
Po tauzeńsku: Fest tymu przaja.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Manifest Grudniowy

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Florian von Stettin pisze: 19 gru 2018, 15:36 Zejdźmy proszę z tego tematu. Jeden rabin powie taki, drugi rabin powie nie, tak jest właśnie i w tej kwestii.
Powiedziałem to samo dokładnie 13 postów w tym wątku temu. Nie do końca moja wina, że społęczność mimowolnie w to brnie.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Manifest Grudniowy

Post autor: Andrzej »

Fryderyk Orański-Nassau pisze: 19 gru 2018, 19:45
Florian von Stettin pisze: 19 gru 2018, 15:36 Zejdźmy proszę z tego tematu. Jeden rabin powie taki, drugi rabin powie nie, tak jest właśnie i w tej kwestii.
Powiedziałem to samo dokładnie 13 postów w tym wątku temu. Nie do końca moja wina, że społęczność mimowolnie w to brnie.
Niby tak, ale jednak dodałeś coś ekstra więc nie dziw się, że była reakcja ;)
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Manifest Grudniowy

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Mam świadomość, że nie warto w to brnąć, a jednocześnie jestem tym typem człowieka, który musi mieć ostatnie słowo, więc tak to się kończy.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości