Kto tu do kurwy nędzy żyje, a kto udaje, że żyje?

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Kto tu do kurwy nędzy żyje, a kto udaje, że żyje?

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

Fryderyk Orański-Nassau pisze: 19 lut 2023, 00:37 został Maciej II i Andrzej, czyli dawniej Helmut Pohl i tow. Ipanienko.
Gdy odkryłem, że naczelnik Wandystanu, Pan Ýezus Pedael İpanýenko jest aktualnie królem Królestwa Dreamlandu, przez parę minut nie mogłem w to uwierzyć, patrząc w monitor jak łysy na grzebień.

Gratuluję wszystkim posady, mimo że zauważyłem, iż stanowisko króla zaczęło cierpieć na pewnego rodzaju inflację. Choć jeśli dobrze kojarzę, Alfred wchodził na tron z 3 albo i więcej razy tworząc bałagan :lol: xD

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
Awatar użytkownika
Karbiak Arkadiusz
Posty: 15
Rejestracja: 21 lut 2023, 23:27
NIM:

Re: Kto tu do kurwy nędzy żyje, a kto udaje, że żyje?

Post autor: Karbiak Arkadiusz »

Tu jak zwykle żniwa... Takiego toll'u nigdy tu nie było. Jak się lubi dostać kosą po szyji, to trza koniecznie doświadczyć takich wrażeń. :lol:
Arkadiusz Karbiak, nauka języka angielskiego z dojazdem do klienta, dostępny pod telefonem 721 875 267
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Kto tu do kurwy nędzy żyje, a kto udaje, że żyje?

Post autor: Andrzej »

Oskar ben Grozny Witt pisze: 19 lut 2023, 01:10
Fryderyk Orański-Nassau pisze: 19 lut 2023, 00:37 został Maciej II i Andrzej, czyli dawniej Helmut Pohl i tow. Ipanienko.
Gdy odkryłem, że naczelnik Wandystanu, Pan Ýezus Pedael İpanýenko jest aktualnie królem Królestwa Dreamlandu, przez parę minut nie mogłem w to uwierzyć, patrząc w monitor jak łysy na grzebień.

Gratuluję wszystkim posady, mimo że zauważyłem, iż stanowisko króla zaczęło cierpieć na pewnego rodzaju inflację. Choć jeśli dobrze kojarzę, Alfred wchodził na tron z 3 albo i więcej razy tworząc bałagan :lol: xD
Kiedy wzywa Dreamland, naszym honorem jest walka. Tak też było w momencie, gdy Konwent Seniorów po abdykacji naszego czcigodnego Poprzednika był postawiony przed naprawdę ciężkim wyborem. Tylko tyle możemy zdradzić. ;-)
Andreas Rex Emeritus
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości