Liczba i lista nazwisk

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Liczba i lista nazwisk

Post autor: Daniel von Witt »

Nie sposób chyba łatwo znaleźć takie informacje, więc zadam dwa pytania.

1. Ilu obywateli posiada Królestwo?
2. Można poznać ich nazwiska?

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Liczba i lista nazwisk

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Po resecie ustrojowym w zasadzie kedyni obywatele którzy zostali to chyba Seniorzy i obecny Król, a 2 wnioski o obywatelstwo złożyłem ja i Liedermann. W praktyce ze 4 aktywne osoby.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Andrzej P Ordynski
Posty: 390
Rejestracja: 9 gru 2010, 13:34
NIM: 479233
Kontakt:

Re: Liczba i lista nazwisk

Post autor: Andrzej P Ordynski »

Proszę jednak nie sądzić, że Dreamland jest tu jakimś negatywnym wyjątkiem - w niemal całym mikroświecie wieje chujem.
A jak gdzieś sporadycznie jest aktywnie to jest to efekt:
- kloningu,
- shitpostu,
- zorganizowanego spamu.
Wypowiedzi powyżej 10 zdań z zasady się nie czyta.

Statystyki aktywności państw: https://ism.leocja.org/
Ranking aktywności mikronautów: https://stempel.org.pl/ranking

Tak więc, radziłbym Waszej Ekscelencji stąd spierdalać, zanim znowu ulegnie iluzji, że cokolwiek w tym "skarlałym gównie" (Maciej II), będącym dawniej mikroświatem, da się zmienić. Da się jedynie zrobić trochę szumu wśród znudzonych makaków, jak będzie się waliło prętem w klatkę. Będzie to jednak szum krótkotrwały i nie skłoni ich do minimalnego chociaż zaangażowania. Jak walenie w klatkę się skończy, makaki znowu ucichną.
prof. Andrzej Płatonowicz Ordyński
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Liczba i lista nazwisk

Post autor: Maciej II »

Nie przekreślałbym z miejsca także JKW Aleksandra i JKW Karoliny Aleksandry. Raz na jakiś czas wpadają do KD, ale trafiliśmy akurat na cichszy okres, pewnie związany z realiozą.

Istotnie, nam, prawdziwym mirkonatorom, pozostaje tylko wkurwianie makaków, autoironia, pisanie nie na temat oraz sporadyczne komentowanie wypocin tych, którym by się nawet i chciało, ale za bardzo nie mogą/nie potrafią.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Andrzej P Ordynski
Posty: 390
Rejestracja: 9 gru 2010, 13:34
NIM: 479233
Kontakt:

Re: Liczba i lista nazwisk

Post autor: Andrzej P Ordynski »

Maciej II pisze: 19 lut 2023, 19:03 Nie przekreślałbym z miejsca także JKW Aleksandra i JKW Karoliny Aleksandry. Raz na jakiś czas wpadają do KD, ale trafiliśmy akurat na cichszy okres, pewnie związany z realiozą.
"normalnie jest większy, tylko jest bardzo zimno..."
Maciej II pisze: 19 lut 2023, 19:03 Istotnie, nam, prawdziwym mirkonatorom, pozostaje tylko wkurwianie makaków, autoironia, pisanie nie na temat oraz sporadyczne komentowanie wypocin tych, którym by się nawet i chciało, ale za bardzo nie mogą/nie potrafią.
Chyba powinniśmy sobie znaleźć nowy obiekt złośliwych komentarzy, bo ile można smiać się z khandystów i diuk K-iego... :roll: Z tego drugiego JKW Aleksander śmiał się już półtora dekady temu, więc jest to już jakaś tradycja, ale jednocześnie temat trochę przeruchany.
Kiedyś, jeszcze zanim ja zacząłem się orientować co i jak, Prawdziwi Mikronauci cisnęli bekę z Republiki Wirtualnego Świata, która była czymś pomiędzy grą a mikronacją, a więc tworem całkowicie nie do zaakceptowania dla strażników standardów. Kilka lat później na portalu zapytaj.onet.pl istniała Republika Zapytaj, która była mocno upośledzoną formą wirtualnego państwa (K.J. Michalski nawet próbował ściągnąć ich do Bialenii*), ale tutaj podśmiechujki były już mniejsze. Kilka lat temu były jeszcze minenacje. Czy teraz w zakamarkach internetu istnieje coś para-mikronacyjnego, co mogłoby nam posłużyć jako okazja do pokazania, że nasze penisy są lepszej jakości?

*To jeszcze było w czasach, gdy działania promocyjne nie kończyły się na konferencji w gronie ludzi z kilkunastoletnim stażem i czasem nawet podejmowano jakieś próby.
prof. Andrzej Płatonowicz Ordyński
Awatar użytkownika
Antoni Moskwicz
Posty: 372
Rejestracja: 2 kwie 2019, 08:08
NIM: 812386
Lokalizacja: Førerstad, Prefektura Małej Furii
Kontakt:

Re: Liczba i lista nazwisk

Post autor: Antoni Moskwicz »

Hm, ja w sumie też jeszcze żyję. Na oddziale leczenia realiozy brakło Pavulonu, a przez pandemię nie było komu dowieźć.
baron Antoni Moskwicz van der Pohl rodu Argentfører
Prefekt Małej Furii

por. Sił Powietrznych Armii Królewskiej, Korpus Wojskowej Służby Dyplomatycznej

Obrazek
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Liczba i lista nazwisk

Post autor: Maciej II »

O nie nie nie nie
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Liczba i lista nazwisk

Post autor: Karolina Aleksandra »

Maciej II pisze: 19 lut 2023, 19:03 Nie przekreślałbym z miejsca także JKW Aleksandra i JKW Karoliny Aleksandry. Raz na jakiś czas wpadają do KD, ale trafiliśmy akurat na cichszy okres, pewnie związany z realiozą.
Ja po prostu żyję w tempie elderlandzkim, które zaczęłam na v-starość doceniać.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Liczba i lista nazwisk

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Tylko, żeby mi się nikt nie obraził. Wracając z wyjazdu wypisałem kto mi tam głównie do głowy przyszedł. No siak czy mak, nie ma tego wiele. Społeczność raczej skostniała. Jakby nie to, że wiem co się robi w mikro, czyli udaje że ma się pojęcie, ale tak naprawdę to nie - pewnie bym nie umiał w to wejść.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość