Przejazdem, by odnowić wspomnienia

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Przejazdem, by odnowić wspomnienia

Post autor: Daniel von Witt »

Ruszyłem się z Bekka-Heach, chociaż bardzo niemrawo. Kości stare, dawno w mikronacjach nie prostowane. Ale syn mnie namówił, wszak w pewnym wieku dochodzi do sytuacji, że to dzieci kręcą rodzicami, a nie na odwrót :P Przyjechałem się rozejrzeć, bo na pierwszy rzut oka nic tu nie ogarniam. I w takim teraz jestem momencie, wręcz przeciwnie do swojego starczego mikronacyjnie wieku, że czuję się jak gówniak z czerwca 2012, gdy tu zawitałem i równie blade miałem pojęcie o tym, co tu w trawie piszczy. Chociaż podejrzewam, że cisza jest tu niesamowita, że pisk myszek w wysokich trawach na Nizinie Alhambryjskiej można prędzej usłyszeć, niż gwar w Dreamopolis.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Przejazdem, by odnowić wspomnienia

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

Ojciec leniuch chciał leżeć w łóżku, oglądając w dalszym ciągu coraz to nowsze seriale na Netflixie, a syn wyciągnął go na wycieczkę po starych śmieciach.
Syn troszczy się o ojca wyciągając go na długi spacer po terenie starej Unii Saudadzkiej, gdzie był kiedyś burgrabią w jednym z miast. Kalorie należy spalić, bo inaczej się upasiemy jak cała banda arystokrackiej rodziny tytułująca się coraz to wymyślnymi nazwami.

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Przejazdem, by odnowić wspomnienia

Post autor: Maciej II »

Tęskniliśmy za Szanownym, co Szanownego do nas sprowadza, poza cisnącą się do oczu łezką za dobrym, starym KD, zanim wszystko tak przeżarto, przepito i przesrano?
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Przejazdem, by odnowić wspomnienia

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Dobrze Cię czytać ex-JXW.

Ruchu nie ma, ale jakoś to KD dycha. Sam dopiero co wróciłem, także jest pole żeby zacząć od nowa :)

Może dołączy Ekscelencja do Nas? Swoje postów już nabiłeś, ale cenna rada i komentarz zawsze w cenie.

Pozdrawiam.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Przejazdem, by odnowić wspomnienia

Post autor: Daniel von Witt »

Maciej II pisze: 18 lut 2023, 23:51 Tęskniliśmy za Szanownym, co Szanownego do nas sprowadza, poza cisnącą się do oczu łezką za dobrym, starym KD, zanim wszystko tak przeżarto, przepito i przesrano?
Nic. Dosłownie nic. Rodzinny wypad. Może tylko chęć popatrzenia na ten postapokaliptyczny świat.
Fryderyk Orański-Nassau pisze: 19 lut 2023, 00:33 Ruchu nie ma, ale jakoś to KD dycha. Sam dopiero co wróciłem, także jest pole żeby zacząć od nowa

Może dołączy Ekscelencja do Nas? Swoje postów już nabiłeś, ale cenna rada i komentarz zawsze w cenie.
Nie ma takiej fizycznej możliwości. Nie nadaję się już do tego, z czego byłem znany. Tylko przyjechałem i za chwilę znowu na długo odjadę.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Przejazdem, by odnowić wspomnienia

Post autor: Maciej II »

Daniel von Witt pisze: 19 lut 2023, 13:17 Nie ma takiej fizycznej możliwości. Nie nadaję się już do tego, z czego byłem znany. Tylko przyjechałem i za chwilę znowu na długo odjadę.

(-) Daniel von Witt
Pytanie czy ktokolwiek jeszcze w mirko oczekuje czegokolwiek porównywalnego z tym, z czego był Szanowny znany? Natomiast rozumiem taką decyzję. Może nie jest to apokaliptyczna pustynia, ale świat dawnego Daniela von Witta zarósł i został zadeptany przez kolejne pokolenie, ze starego Dreamlandu ostało się niewiele, względnie nic.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Przejazdem, by odnowić wspomnienia

Post autor: Daniel von Witt »

Maciej II pisze: 19 lut 2023, 13:27
Daniel von Witt pisze: 19 lut 2023, 13:17 Nie ma takiej fizycznej możliwości. Nie nadaję się już do tego, z czego byłem znany. Tylko przyjechałem i za chwilę znowu na długo odjadę.

(-) Daniel von Witt
Pytanie czy ktokolwiek jeszcze w mirko oczekuje czegokolwiek porównywalnego z tym, z czego był Szanowny znany? Natomiast rozumiem taką decyzję. Może nie jest to apokaliptyczna pustynia, ale świat dawnego Daniela von Witta zarósł i został zadeptany przez kolejne pokolenie, ze starego Dreamlandu ostało się niewiele, względnie nic.
Wtedy też tak było. Większość rozgarniętych osób wiedziało, gdzie ja miałem cudze oczekiwania. Niezależnie od tego, czego bym sobie dzisiaj od siebie zażyczył, nie byłoby to podyktowane na pewno społecznymi oczekiwaniami. Taka jest też natura historii - nowe buduje się na starym. Trupy się chowa. Ludzie sprzed kilku epok nie odnajdą się nagle w obecnej.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Przejazdem, by odnowić wspomnienia

Post autor: Karolina Aleksandra »

Pisk myszek w wysokich trawach na Nizinie Alhambryjskiej ma swoje uroki. Ale ja to ja – nie bez powodu bardzo lubię Stepy Akermańskie.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Przejazdem, by odnowić wspomnienia

Post autor: Maciej II »

Czy wóz nużał się w zieloność i jak łódka brodził?
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości