[*] Pamięci Ofiar Leszka Fryssaua [*]

Lenno króla-seniora Macieja II.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

[*] Pamięci Ofiar Leszka Fryssaua [*]

Post autor: Maciej II »

W uznaniu licznych zasług na polu walki z Leszkiem van der Fryssauem, postanowiłem, że nadał mi on pośmiertnie Order Lwa Dhataru, ponieważ Ordery Leszka I Fryssau są już passe, a ja broniłem Marchii przed Leszkiem, więc order mi się należy jak psu buda, wystarczy spojrzeć w Art. 2 ust. 2 zd. 3 DMD - Order Lwa Dhataru i już wszystko wiadomo.
Zaklepuję też schedę po Leszku, w tym wszystkie ordery, trupy w szafach i inne memorabilia. Jeżeli ktoś chce dostać Order Lwa Dhataru to możemy się dogadać w kwestii płatności, przyjmę zapłatę w ekogroszku lub zongyangskim węglu importowym.
Niestety w naszym sklepie internetowym nie znajdziecie już urny Leszka, mój durny asystent ją rozbił, dzieła zniszczenia dokończyła chińska Rumba, która rozniosła mi Leszka po całym salonie. Jak to zobaczyłem, to stwierdziłem, że pierdołę i zamiotłem większe kawałki pod sofę. Teraz tam kurwa leży, wymieszany z pyłem z serowych chrupaków, które opierdalałem na ostatnim gastro o 3 nad ranem. W skrócie - chujnia. Lumeryjska pokojówka się na mnie wypięła, wyjebałem ją z domu jak zczaiłem, że kradnie mi kurwa zastawę, wyniosła tak ze 4 komplety sztućców z IKEI, dzisiaj robi jako jakaś wojowniczka, czy chuj wie co w Armii Lumerii.

PS. Autoaklamuję się jako pierwszy spośród Fryssauów. Od dzisiaj me cywilne imię to marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl - é i Fryssrau, r.s.

Od tej pory wszystkie posty będą pisane kursywą.
Obrazek
Obrazek
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [*] Pamięci Ofiar Leszka Fryssaua [*]

Post autor: Andrzej »

Zaprawdę, pomimo pewnych negatywnych i toksycznych cech leszkistowskiej ideologii, musimy dostrzec niezaprzeczalny fakt, że leszkizm sprawił, iż Dreamland stał się nieco bardziej kolorowy. Z tego powodu cieszymy się z kontynuacji dziedzictwa Dhataru przez Czcigodnego Seniora.
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Joahim-von-R
Posty: 60
Rejestracja: 14 lip 2019, 14:03
NIM: 516370
Kontakt:

Re: [*] Pamięci Ofiar Leszka Fryssaua [*]

Post autor: Joahim-von-R »

A ten węgiel to tylko zongyangski czy voxlandzki też przyjmiecie?
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [*] Pamięci Ofiar Leszka Fryssaua [*]

Post autor: Aleksander »

Cóż, czego by nie mówić, to jednak hrabia van der Fryssau zawsze był rojalista i wielkim dreamlandzkim patriotą. Tak go zapamiętamy.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: [*] Pamięci Ofiar Leszka Fryssaua [*]

Post autor: Maciej II »

Na pewno był rojalistyczny, czy zaś był rojalistą - to pozostawiam do oceny internetowych historyków.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Antoni Moskwicz
Posty: 372
Rejestracja: 2 kwie 2019, 08:08
NIM: 812386
Lokalizacja: Førerstad, Prefektura Małej Furii
Kontakt:

Re: [*] Pamięci Ofiar Leszka Fryssaua [*]

Post autor: Antoni Moskwicz »

Wprawdzie za Marchii Dhatar trzeba było dwukrotnie wymieniać rolkę papieru w faksie, wezwać pradawnego maga do pomocy i wozić swoją kawę zamiast zamawiać ją na stacji benzynowej w Agendart jadąc do Parlamentu, ale myślę, że było warto.
Bardzo przyjemnie się buduje bez przeszkód, ale dymy od czasu do czasu to ciekawa odmiana.
baron Antoni Moskwicz van der Pohl rodu Argentfører
Prefekt Małej Furii

por. Sił Powietrznych Armii Królewskiej, Korpus Wojskowej Służby Dyplomatycznej

Obrazek
Awatar użytkownika
Andrzej P Ordynski
Posty: 390
Rejestracja: 9 gru 2010, 13:34
NIM: 479233
Kontakt:

Re: [*] Pamięci Ofiar Leszka Fryssaua [*]

Post autor: Andrzej P Ordynski »

Antoni Moskwicz pisze: 10 lut 2023, 19:42 Bardzo przyjemnie się buduje bez przeszkód, ale dymy od czasu do czasu to ciekawa odmiana.
Dymy to niezbędny element dialektyki mirkowej. Ktoś musi robić dymy, a ktoś inny musi go gonić z milicyjną pałą. Dopiero z tej syntezy może wyłonić się coś ciekawego. Nieszczęście dzisiejszego mirkoświata polega na tym, że w niektórych krajach zostali tylko zadymiarze, którzy nudzą się jak nikt ich nie goni, a w innych tylko milicjanci i zaprzyjaźnieni z nimi konfidenci, którzy z braku trolli muszą polować na jelenie i robić pościgi bez celu. Jest to wina jednych i drugich - trollom nie chce już się wchodzić między debili i wolą się z nich śmiać na własnych forach, a milicjanci nie bawią się już w długie rozpracowywanie, tylko strzelają do podejrzanego przy pierwszej okazji. Dlatego wszędzie wieje chujem.
prof. Andrzej Płatonowicz Ordyński
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: [*] Pamięci Ofiar Leszka Fryssaua [*]

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Maciej II pisze: 20 paź 2022, 23:08 Lumeryjska pokojówka się na mnie wypięła, wyjebałem ją (...)
Od tej pory wszystkie posty będą pisane kursywą.
Spodziewałem się, że puenta "wyjebania" będzie inna. Nie wiem czy pamiętacie post Angusa Kaufmanna o zgnieceniu żółwika, posuwając właścicielkę na tapczanie. Z perspektywy czasu, Angus i de Senancour to chyba najbarwniejsze osoby, jakie spłodziła ziemia dreamlandzka. Tęsknię.

Co zaś do Leszka, co za czasy. Zdążyłem zapomnieć, że jak piszemy kursywą to od razu to co piszemy ma więcej sensu, a my sami jesteśmy mniej autystyczni i bardziej autentyczni w tym co mówimy.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: [*] Pamięci Ofiar Leszka Fryssaua [*]

Post autor: Maciej II »

Fryderyk Orański-Nassau pisze: 13 lut 2023, 15:56
Maciej II pisze: 20 paź 2022, 23:08 Lumeryjska pokojówka się na mnie wypięła, wyjebałem ją (...)
Od tej pory wszystkie posty będą pisane kursywą.
Spodziewałem się, że puenta "wyjebania" będzie inna. Nie wiem czy pamiętacie post Angusa Kaufmanna o zgnieceniu żółwika, posuwając właścicielkę na tapczanie. Z perspektywy czasu, Angus i de Senancour to chyba najbarwniejsze osoby, jakie spłodziła ziemia dreamlandzka. Tęsknię.

Co zaś do Leszka, co za czasy. Zdążyłem zapomnieć, że jak piszemy kursywą to od razu to co piszemy ma więcej sensu, a my sami jesteśmy mniej autystyczni i bardziej autentyczni w tym co mówimy.
Zapomniałem już o co mi wtedy chodziło, ale chyba kręciłem bekę z posta lumeryjskich złotokapów, co zajęli się wojskiem. Biorąc pod uwagę, że musiałbym się tam zalogować, żeby to znaleźć, a ich forum jest wybitnie nieporęczne (choć napisane zręcznie), to nie będę się tam fatygował dla rozjaśnienia mojej myśli tamtych dni.

Przyznaję się bez bicia - nie udało mi się dotrzymać słowa, więc nie wszystkie posty pisałem kursywą. Składam dojmująco nieszczerą samokrytykę.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Joahim-von-R
Posty: 60
Rejestracja: 14 lip 2019, 14:03
NIM: 516370
Kontakt:

Re: [*] Pamięci Ofiar Leszka Fryssaua [*]

Post autor: Joahim-von-R »

Maciej II pisze: 13 lut 2023, 16:21 Zapomniałem już o co mi wtedy chodziło, ale chyba kręciłem bekę z posta lumeryjskich złotokapów, co zajęli się wojskiem. Biorąc pod uwagę, że musiałbym się tam zalogować, żeby to znaleźć, a ich forum jest wybitnie nieporęczne (choć napisane zręcznie), to nie będę się tam fatygował dla rozjaśnienia mojej myśli tamtych dni.
Kaffeekomando?
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: [*] Pamięci Ofiar Leszka Fryssaua [*]

Post autor: Maciej II »

Joahim-von-R pisze: 14 lut 2023, 01:22
Maciej II pisze: 13 lut 2023, 16:21 Zapomniałem już o co mi wtedy chodziło, ale chyba kręciłem bekę z posta lumeryjskich złotokapów, co zajęli się wojskiem. Biorąc pod uwagę, że musiałbym się tam zalogować, żeby to znaleźć, a ich forum jest wybitnie nieporęczne (choć napisane zręcznie), to nie będę się tam fatygował dla rozjaśnienia mojej myśli tamtych dni.
Kaffeekomando?
5 punktów dla Gryffindoru.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Andrzej P Ordynski
Posty: 390
Rejestracja: 9 gru 2010, 13:34
NIM: 479233
Kontakt:

Re: [*] Pamięci Ofiar Leszka Fryssaua [*]

Post autor: Andrzej P Ordynski »

Jak już jesteśmy przy Gryffindorze, co tam u mojej ulubionej dynastii?
prof. Andrzej Płatonowicz Ordyński
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: [*] Pamięci Ofiar Leszka Fryssaua [*]

Post autor: Maciej II »

I to jest dobre pytanie, ja obstawiałem, że Filip zmienił się w wiernego Książęcego Bucefała, tj. Fatimę. Z perspektywy czasu, oraz w kontekście którejś Szanownego wypowiedzi na forum RB, to i tak sprawdza się w rzyciowej roli jako czopek wpływów zielonego stoliczka oraz książęcego popuszczania zwieraczy podczas snu.
Myślę, że Gryfy to już przeszłość, teraz prym rodowy wiodą Windsachenowie w Leocji/Insulii(?) oraz Cargahlo w Edelweissie, choć tych drugich uważam za nieco mniej istotnych. Generalnie historia się powtórzyła, vide nasze rozmowy sprzed kilku lat, z czymże ja tym razem zakładam, podobnie jak Szanowny niegdyś w kontekście Gryfów, że Windsachenowie rzeczywiście mają szansę na zagarnięcie dużej puli dla siebie, w dodatku - w dużej mierze poza Sarmacją, z którą mają na pieńku.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
ODPOWIEDZ

Wróć do „Miasto Rodo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość