R/NDSZ/1/21 - o przyjęciu do służby i nadaniu stopnia służbowego [VAN DER FRYSSAU]

Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

R/NDSZ/1/21 - o przyjęciu do służby i nadaniu stopnia służbowego [VAN DER FRYSSAU]

Post autor: Maciej II »

ROZKAZ NR 1/21
NACZELNEGO DOWÓDCY RODZAJÓW SIŁ ZBROJNYCH

z dnia 25 września 2021 roku

o przyjęciu do służby i nadaniu stopnia służbowego

działając na podstawie Art. 4 ust. 4 ustawy o obronności z dnia 12 kwietnia 2020 roku, niniejszym dokumentem rozkazuje się co następuje:
I. Przyjmuję Jego Ekscelencję Leszka wicehrabiego van der Fryssau w poczet korpusu szeregowych Armii Królewskiej, w randze szeregowca.

II. Przyjęty otrzymuje przydział do Okręgu Wojskowego Nr. II, Jednostka Wojskowa Koppenberg.

III. Zobowiązuje przyjętego do złożenia przysięgi wojskowej JKM Aleksandrowi w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od wydania postanowienia pod rygorem nieważności.

IV. Rozkaz jest skuteczny z chwilą ogłoszenia.
Obrazek
Treść przysięgi wojskowej pisze: Ja NN przysięgam JKM Aleksandrowi, Czternastemu Królowi Ebruz, wiernie służyć, gdzie mnie JKM raczy obrócić albo posłać, we wszystkich państwach, wszędzie wiernym, posłusznym być zwierzchności, której mnie JKM poruczyć będzie raczył, szkód JKM strzec i pożytek mnożyć, a w tych rzeczach, na których mnie w posługi JKM obstalowano, zawżdy wiernie i mężnie się stawić, jako wiernego i cnotliwego sługę zależeć będzie.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akty nieskategoryzowane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości