Zrzeczenie się obywatelstwa

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Zrzeczenie się obywatelstwa

Post autor: Andrzej »

04.05.2021
Niniejszym zrzekam się obywatelstwa Królestwa Dreamlandu. Powodem decyzji jest upierdolenie mojej ciężkiej, 3-miesięcznej pracy przez obecnie urzędującego premiera.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Leszek van der Fryssau
Posty: 523
Rejestracja: 2 paź 2016, 17:45
NIM: 548063
Herb: l06
Lokalizacja: Koppenberg/Dhatar
Kontakt:

Re: Zrzeczenie się obywatelstwa

Post autor: Leszek van der Fryssau »

Panie Andrzeju,
proszę nie odchodzić z Dreamlandu. Ja też jestem ofiarą samowolnych działań Pierwszego Ministra de Ebruza. Do Parlamentu Królewskiego wpłynął wniosek o jego odwołanie. Mamy poparcie JKW Maciej II. Proszę jeszcze raz przemyśleć swoją decyzję.

Z poważaniem
(-) baron Leszek van der Fryssau
Wicemarszałek Parlamentu Królewskiego
Obrazek
𝓛𝓮𝓼𝔃𝓮𝓴 𝓿𝓪𝓷 𝓭𝓮𝓻 𝓕𝓻𝔂𝓼𝓼𝓪𝓾
________________________________________
(—) wicehrabia Leszek van der Fryssau
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Zrzeczenie się obywatelstwa

Post autor: Andrzej »

Leszek van der Fryssau pisze: 4 maja 2021, 15:23 Panie Andrzeju,
proszę nie odchodzić z Dreamlandu. Ja też jestem ofiarą samowolnych działań Pierwszego Ministra de Ebruza. Do Parlamentu Królewskiego wpłynął wniosek o jego odwołanie. Mamy poparcie JKW Maciej II. Proszę jeszcze raz przemyśleć swoją decyzję.

Z poważaniem
(-) baron Leszek van der Fryssau
Wicemarszałek Parlamentu Królewskiego
Po namyśle i za namową barona van der Fryssau cofam oświadczenie opublikowane dziś rano.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Zrzeczenie się obywatelstwa

Post autor: Aleksander »

Andrzej pisze: 4 maja 2021, 15:38
Leszek van der Fryssau pisze: 4 maja 2021, 15:23 Panie Andrzeju,
proszę nie odchodzić z Dreamlandu. Ja też jestem ofiarą samowolnych działań Pierwszego Ministra de Ebruza. Do Parlamentu Królewskiego wpłynął wniosek o jego odwołanie. Mamy poparcie JKW Maciej II. Proszę jeszcze raz przemyśleć swoją decyzję.

Z poważaniem
(-) baron Leszek van der Fryssau
Wicemarszałek Parlamentu Królewskiego
Po namyśle i za namową barona van der Fryssau cofam oświadczenie opublikowane dziś rano.
Nie ukrywamy, że to oświadczenie przyjmujemy z prawdziwą radością. Korona od zawsze jest wielkim fanem twórczości wicehrabiego, w szczególności niesamowicie lekkiej kreski i dobrego zmysłu artystycznego. Królestwo z pewnością wiele by straciło, gdyby artysta taki jak wicehrabia postanowił z niego odejść. Mając na uwadze powyższe oświadczenie pozostaje mi życzyć naostrzenia topora, a obu stronom sporu przypomnieć, że dreamlandzkie alkohole najlepiej pija się z czaszek wrogów.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Zrzeczenie się obywatelstwa

Post autor: Andrzej »

Kochani,

Za namową barona van der Fryssau postanowiłem pozostać z Wami nieco dłużej. Niestety, ze względu na społeczną zgodę na całkowite upierdolenie mojej ciężkiej, 3-miesięcznej pracy na rzecz Królestwa Dreamlandu, wyrażoną w Parlamencie, nie pozostaje mi nic innego jak opuścić Dreamland na stałe. Po długich rozważaniach doszedłem do wniosku, że wolę spędzać moją mikronacyjną emeryturę w bardziej przyjaznym miejscu, które szanuje czyjś wysiłek i czas.

Życzę wszystkiego dobrego!
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Posty: 2535
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: Zrzeczenie się obywatelstwa

Post autor: Alfred »

Przyjmuję do wiadomości. Wydałem stosowny akt.

Oceniam okoliczności tej sprawy nieco inaczej (naturalnie), jednak dość niestosownym byłoby wchodzić w polemikę z tego rodzaju oświadczeniem. Powiem więc jedynie tyle, że choć uważam działania rządu za w pełni uprawnione i słuszne, to żal, że sprowokowały one Wicehrabiego do takiego ruchu. Życzę pomyślności na emeryturze. Być może jeszcze się zobaczymy.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
salus rei publicae suprema lex esto!
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Zrzeczenie się obywatelstwa

Post autor: Aleksander »

Z pewnością jest to duża strata dla Dreamlandu. Cóż, wierzymy jednak, że wicehrabia jeszcze do Królestwa powróci. Tego też mu życzymy.
(-) Alexander, r.s.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość