Wniosek o przywrócenie obywatelstwa

Główne miejsce działania państwowej administracji. Tutaj można załatwiać wszystkie sprawy urzędowe.
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Posty: 2535
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Wniosek o przywrócenie obywatelstwa

Post autor: Alfred »

Szanowny Panie Premierze,

proszę o nadanie mi (Alfred de Ebruz, NIM 196135) obywatelstwa dreamlandzkiego. Słowo wyjaśnienia. Tego samego obywatelstwa zrzekłem się dziesięć dni temu, w proteście przeciwko polityce Korony skutkującej odpodmiotowieniem obywateli i bezczynności Rządu Królewskiego. Protest ten, jak się wydaje, przynajmniej częściowo odniósł skutek. Nie będę nikogo oszukiwał: zamierzałem wówczas wypisać się z tej zabawy. Przebieg wydarzeń od tego czasu pozwala jednak mieć nadzieję, że Królestwo Dreamlandu pójdzie jeszcze we właściwym kierunku, a poświęcony mu czas nie będzie czasem zmarnowanym. Ja zaś pozostaję przywiązany do tego kraju i chciałbym wesprzeć korzystne przemiany czynem i słowem. Wobec czego wnoszę jak na wstępie.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
salus rei publicae suprema lex esto!
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Wniosek o przywrócenie obywatelstwa

Post autor: Andrzej »

Również składam wniosek o przywrócenie obywatelstwa. Wniosek uzasadniam tym, że zrezygnowałem z obywatelstwa na znak protestu przeciwko sytuacji społecznej w Dreamlandzie. Widząc, że podjąłem dobrą decyzję zrzekając się niedawno wszystkich funkcji, bo KD ruszyło nieco do przodu, chcę włączyć się w aktywność krajową i lokalną "od zera".

Mischa Baxter, 283468
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Wniosek o przywrócenie obywatelstwa

Post autor: Chamberlain »

Nie będę przenosił postów. W jednym wątku przeprowadzimy procedurę rozpatrywania obu wniosków.

Zarządzam dwadzieścia cztery godziny na zgłaszanie zastrzeżeń do wniosków JKW Alfreda i p. Mischy Baxtera.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Wniosek o przywrócenie obywatelstwa

Post autor: RIIF »

Nie mam uwag.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Wniosek o przywrócenie obywatelstwa

Post autor: Chamberlain »

Doba za nami. Przed chwilą wystąpiłem do Jego Królewskiej Mości w wnioskiem o przywrócenie obywatelstwa w obu przypadkach.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Wniosek o przywrócenie obywatelstwa

Post autor: Andrzej »

Ja, Mischa Baxter, przysięgam: dochować wierności Królestwu Dreamlandu, jego Konstytucji i prawom; bronić ich przed wszelkimi zagrożeniami, z zewnątrz i wewnątrz; uczestniczyć w rozstrzyganiu spraw publicznych zgodnie ze swoim sumieniem i najlepszą wiedzą; służyć wspólnemu dobru wedle swoich sił i umiejętności.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Posty: 2535
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: Wniosek o przywrócenie obywatelstwa

Post autor: Alfred »

Ja, Alfred de Ebruz, przysięgam: dochować wierności Królestwu Dreamlandu, jego Konstytucji i prawom; bronić ich przed wszelkimi zagrożeniami, z zewnątrz i wewnątrz; uczestniczyć w rozstrzyganiu spraw publicznych zgodnie ze swoim sumieniem i najlepszą wiedzą; służyć wspólnemu dobru wedle swoich sił i umiejętności.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
salus rei publicae suprema lex esto!
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Wniosek o przywrócenie obywatelstwa

Post autor: Stanisław Dmowski »

Szybko poszło. Witamy znów na pokładzie!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnioski urzędowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości