Witam ponownie :)

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Awatar użytkownika
Guedes de Lima
Posty: 44
Rejestracja: 26 kwie 2011, 15:31
Numer GG: 6400192
NIM: 123456
Kontakt:

Witam ponownie :)

Post autor: Guedes de Lima »

Witam serdecznie wszystkich mieszkańców Królestwa :)

Nie raz już na przestrzeni lat miałem okazję odwiedzać Waszą mikronację. Obecna epidemia i nieskończone home office tylko umocniło moją aktywność. Stąd też pozwoliłem sobie wpaść w odwiedziny, pokręcić się trochę i zapoznać z bieżącymi wydarzeniami. Na co konkretnie zwrócić uwagę, co polecacie?

Wszystkiego dobrego, pozdrawiam!
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Witam ponownie :)

Post autor: Stanisław Dmowski »

WItamy serdecznie w Dreamlandzie!

Cóż, uchwalono u nas kilka dni temu nową konstytucję, trwają teraz starania nad wznowieniem prac Parlamentu, wyborem nowego Pierwszego Ministra oraz odnową sławnej na cały mikroświat sceny politycznej. Zapraszam serdecznie do śledzenia, komentowania a może i zamieszkania. Warto!
Awatar użytkownika
Guedes de Lima
Posty: 44
Rejestracja: 26 kwie 2011, 15:31
Numer GG: 6400192
NIM: 123456
Kontakt:

Re: Witam ponownie :)

Post autor: Guedes de Lima »

Bardzo dziękuję, z pewnością nie omieszkam prześledzić ostatnich tematów i postów w tej kwestii. A jak wygląda tutejsza branża mediowa? Funkcjonują jakieś ciekawe gazety z których mogę dowiedzieć się coś więcej w ramach "pigułki"?
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Witam ponownie :)

Post autor: Stanisław Dmowski »

Guedes de Lima pisze: 14 kwie 2020, 15:16 Funkcjonują jakieś ciekawe gazety z których mogę dowiedzieć się coś więcej w ramach "pigułki"?
Dział Kiosk na rogu w Placu Seniorów, tam znajdziecie najświeższe gazetki. Goniec chyba najbardziej warty uwagi, świetne wywiady :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość