Polityka względem miast weblandzkich

http://webland.dreamland.net.pl
Konrad Samanti
Posty: 496
Rejestracja: 7 sie 2010, 23:13
NIM:

Polityka względem miast weblandzkich

Post autor: Konrad Samanti »

Witam,

Na nowej, tymczasowej stronie Republiki Weblandu rzuca się jeden, dość wyraźny brak: brak listy miast. Nie chciałbym nikogo krytykować (sam przecież jestem szefem KSI i powinienem się poczuwać do odpowiedzialności), aczkolwiek brak ten (spowodowany pośpiechem bądź też celowym działaniem) dał mi trochę do myślenia na temat pozycji miast w Weblandzie. Moje pytanie jest takie - jakie jest stanowisko władz weblandu do "problemu" miast, tj. jakie plany mają nasi włodarze względem nich. Z tego co widać, aktywne jest jedynie miasto Elsynor z prężnym burmistrzem, hrabiną MacKenzie.
Awatar użytkownika
Edward II
król-senior
Posty: 1730
Rejestracja: 7 sie 2010, 22:59
Numer GG: 8606140
NIM: 873817
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre
Kontakt:

Re: Polityka względem miast weblandzkich

Post autor: Edward II »

Podejrzewam, że to zwykłe niedopatrzenie. Sam Namiestnik nie miał z tą stroną chyba jeszcze kontaktu.

Co do miast łączonych prowincji - polecam lapidarny anons JE Paula diuka von Panevnicka.
Edward II, r.s.
Awatar użytkownika
Marcin Mikołaj
król-senior
Posty: 1302
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:52
Numer GG: 6042777
NIM: 906544
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre; Zjednoczone Księstwo - Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

Re: Polityka względem miast weblandzkich

Post autor: Marcin Mikołaj »

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem posta, ale :

Odnośnik do miast od samego początku się znajduje na stronie - pod "Geografią Republiki" jest odnośnik menu "Miasta Republiki" o czym mówiłem w temacie. W odpowiednim odnośniku jest cała lista miast, z krótkim opisem plus informacją o burmistrzu i linkiem do miasta.

Jeżeli chodzi o listę z samymi herbami jak to jest na stronie byłej - nie sądzę, aby była konieczność podwójnego zaznaczania na stronie miast.

(-) Marcin I Mikołaj, R.
Awatar użytkownika
Panevnick
Posty: 841
Rejestracja: 20 sie 2010, 20:15
NIM: 300929
Lokalizacja: Morland, Satrina
Kontakt:

Re: Polityka względem miast weblandzkich

Post autor: Panevnick »

Podejrzewam, że to zwykłe niedopatrzenie. Sam Namiestnik nie miał z tą stroną chyba jeszcze kontaktu.

Co do miast łączonych prowincji - polecam lapidarny anons JE Paula diuka von Panevnicka.
Miałem okazję zapoznać się z nową stroną przed jej oficjalnym zaprezentowaniem. To dzieło Korony i KSI, co, biorąc po uwagę historię Weblandu, jest całkiem naturalne. ;)

Co do miast to moje stanowisko jest znane - zamykanie w skansenie miast nieaktywnych. No chyba, że powstanie jakiś system, na przykład powiązany z nobilitacjami, który wskaże, iż otrzymując tytuł dostaje się w opiekę również miasto. Wyższy tytuł - palatynat. Jeszcze wyższy - prowincja.
Póki systemu nie ma, a większość miast świeci pustkami, to problem miejski trzeba rozwiązać, nawet w sposób drastyczny.
(-) Paul diuk von Panevnick
Awatar użytkownika
Hans von Witt
Posty: 410
Rejestracja: 27 mar 2011, 16:15
Numer GG: 62266972
NIM: 352253
Herb: h03
Lokalizacja: Ermena (Furlandia)
Kontakt:

Re: Polityka względem miast weblandzkich

Post autor: Hans von Witt »

Panevnick pisze:No chyba, że powstanie jakiś system, na przykład powiązany z nobilitacjami, który wskaże, iż otrzymując tytuł dostaje się w opiekę również miasto. Wyższy tytuł - palatynat. Jeszcze wyższy - prowincja.
Były przypadki nadawania ziemi :) i może trzeba je przywrócić. Czy jest możliwe by mieszkaniec mógł np. do swojego imienia (podpisu) dodawać miejsce, z którego pochodzi lub które dane mu zostało pod opieke?
Awatar użytkownika
Panevnick
Posty: 841
Rejestracja: 20 sie 2010, 20:15
NIM: 300929
Lokalizacja: Morland, Satrina
Kontakt:

Re: Polityka względem miast weblandzkich

Post autor: Panevnick »

Do podpisu można dodawać niemal wszystko. Częste były przypadki, gdy osoby indentyfikowały się z miejscem wirtualnego zamieszkania, dostawiając do imienia nazwę miasta. ;-)
(-) Paul diuk von Panevnick
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Republiki Weblandu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości