Nie chcem, ale muszem

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Nie chcem, ale muszem

Post autor: Stanisław Dmowski »

Szanowne państwo,
Kochani moi,
Obserwowałem ta bieżącą kampanie wyborczą z wielkim znużeniem, ale i zakłopotaniem. Z jednej strony programy wyborcze w ogóle mnie nie porwały, z drugiej kandydat, którego gotów byłem poprzeć niespecjalnie rajcował się na myśl o sterowaniu państwem.

W sytuacji, kiedy wreszcie możemy w Dreamlandzie doczekać się prawdziwych wyborów a nie plebiscytu za i przeciw kandydatowi startować powinny osoby, którym naprawdę się chce, którzy gotowi są przyjąć zarówno prestiż wynikający z funkcji jak i ogrom odpowiedzialności. Choć darzę księcia Christiena wielką sympatią, jestem mu wdzięczny za obronę wartości ogólnodreamlandzkich, jestem mu wdzięczny za to że stanął w szranki z przeciwnikiem. Nie widzę jednak tego wigoru, tej chęci rządzenia tylko smutny występ.

Miałem nie startować, miałem dokończyć żywota właśnie w Scholandii, która odżyła niedawno. Zasmuca mnie oczywiście, że ta reanimacja prowokowana jest tylko przeze mnie. Miałem, lecz patrząc na miałkość tej kampanii zdecydowałem się wystartować. Ja nie chcem, ale ja muszem drodzy państwo.

Zapytacie o program, nie przedstawię go. Nie będę rzucał wielkich obietnic, które nie zostaną dotrzymane. Trzeba powiedzieć jasno, Dreamland potrzebuje dobrego zarządcy, który rzetelnie będzie wypełniał swoje obowiązki, efektywnie wprowadzał nowych mieszkańców w arkana mikronacji i prowadził kraj w dobrym kierunku w polityce zagranicznej. Jestem zaprawiony w tych bojach, sprawując w najtrudniejszym okresie jesieni 2018 premierostwo, w sytuacji opuszczenia państwa przez króla, większość obywateli a także większości gabinetu. Było niezwykle trudno, były chwile zwątpienia, po których zraziłem się długo do pełnienia funkcji państwowych w kraju. Sądzę jednak, że to jest może ten czas przełamania.

Przeciwnik jest wytrawnym politykiem i dyplomatą, graczem zręcznym i przyciągającym dyskusje. Cieszę się, że działa na rzecz Dreamlandu, cieszę się, że startuje, bo jego wizja coś ze sobą niesie. Oferuję mu się do potyczki, by tak łatwo nie wygrał albo by miał poczucie, że przegra z kimś mocnym. Walczyć trzeba z uosobieniem nowego porządku niczym buldożer miażdżącym kolejne części kraju, bo przecież padł system prawny, padł rejestr obywatelski, teraz ma dojść do zamachu na federację. Nie pójdzie mu tak łatwo a przynajmniej dziać się coś będzie.

Zachęcam, jeśli ktoś chciałby się do mojej kampanii dołożyć, współpracować to zapraszam. Naprawdę warto!
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Nie chcem, ale muszem

Post autor: Aleksander »

Komuś tu odrosły gonady. A już miał być karny klaps na dziąsło.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Nie chcem, ale muszem

Post autor: Maciej II »

Gratuluję słusznej decyzji.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Nie chcem, ale muszem

Post autor: Stanisław Dmowski »

الوـس pisze: 7 gru 2019, 17:54 Komuś tu odrosły gonady. A już miał być karny klaps na dziąsło.
Proponuję sędziemu zaaplikować sobie samemu i to w dziąsło, bo jak się domyślam, ząbków już tam u was nie uświadczyłbym. Od ustawek powypadały, co?

No kandyduję, kandyduję...
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Nie chcem, ale muszem

Post autor: Aleksander »

Stanisław Dmowski pisze: 11 gru 2019, 19:02bo jak się domyślam, ząbków już tam u was nie uświadczyłbym. Od ustawek powypadały, co?
Dementuję, jakobym brał udział w kibolskich ustawkach. Co więcej, z dalece posuniętej ostrożności procesowej pragnę zauważyć, że nawet gdybym brał, to używałbym ochraniacza na szczękę.
(-) Alexander, r.s.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości