Scholbud

Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Scholbud

Post autor: Stanisław Dmowski »

Obrazek
Odpowiadając na żywotne potrzeby narodu scholandzkiego, ogółu dreamlandzkiego powziąłem decyzję o swoim wejściu do gospodarki. Niniejszym powstaje przedsiębiorstwo o nazwie Scholbud.

Naszą specjalizacją będzie szeroko pojęte budownictwo oraz usługi z tym związane. Budowa drogi? Żaden problem! Hala? Da się zrobić! Zapraszamy do kontaktu podmioty zainteresowane współpracą oraz naszą ofertą.

Jesteśmy w trakcie kompletowania odpowiedniej ilości sprzętu potrzebnej do zaczęcia działalności oraz miejsca na siedzibę. Oczekujcie!
Awatar użytkownika
Erwin von Beckendorff
Posty: 205
Rejestracja: 29 sty 2018, 13:10
NIM:
Kontakt:

Re: Scholbud

Post autor: Erwin von Beckendorff »

Czy w państwa ofercie jest budowa kopalni?
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Scholbud

Post autor: Stanisław Dmowski »

Erwin von Beckendorff pisze: 6 lis 2019, 20:04 Czy w państwa ofercie jest budowa kopalni?
Jest w ofercie. Jesteśmy narazie w fazie pozyskiwania odpowiedniego sprzętu, także proszę o cierpliwość.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Scholbud

Post autor: Stanisław Dmowski »

Obrazek
Takie oto piękne logo zostało przygotowane przez JKM Macieja II. Dziękuję mu z całego serca, z całej duszy i umieszczam na szczycie wątku. Firma jest gotowa do świadczenia usług, zapraszam.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Scholbud

Post autor: Maciej II »

Aż chce się korzystać z usług, zrobilibyście mi remont pałacu w Ekorre? W piwnicy zalega jeszcze kilkanaście puszek z pastelową zielenią i nie wiem czy wytrzymają przez następną zimę.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Scholbud

Post autor: Stanisław Dmowski »

Maciej II pisze: 9 lis 2019, 20:46 Aż chce się korzystać z usług, zrobilibyście mi remont pałacu w Ekorre? W piwnicy zalega jeszcze kilkanaście puszek z pastelową zielenią i nie wiem czy wytrzymają przez następną zimę.
Z wielką chęcią. Proszę o list ze szczegółami albo wyłożenie, co trzeba tutaj. Wycenimy.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Scholbud

Post autor: Stanisław Dmowski »

Nasza firma uczestniczy w pracach nad dokończeniem budowy biblioteki uniwersyteckiej dla Uniwersytetu Książęcęgo. Wstępna wycena kosztowa: 50 000 D, wstępna analiza czasowa: tydzień do zakończenia.

Scholbud. Budujemy przyszłość.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gospodarka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości