[DYSKUSJE PO WYPROSZENIU Z KULAURÓW] Organy

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

[DYSKUSJE PO WYPROSZENIU Z KULAURÓW] Organy

Post autor: Aleksander »

Stanisław Dmowski pisze: 7 lis 2019, 22:12
الوـس pisze: 7 lis 2019, 18:34 Tak zasadniczo, to Premier Królestewa Dreamlandu nie jest organem właściwym do udzielania porad prawnych.
Proszę zatem wskazać organ właściwy oraz zapewniający to w sposób odpowiedź Io szybki.
Od kiedy Premier Królestwa Dreamlandu jest od rozstrzygania sporów kompetencyjnych? Obawiam się, że zarówno nie należy do mojej kognicji wskazywanie organów władnych do udzielenia odpowiedzi na interpelację, gdyż to interpelant powinien wiedzieć, do którego organu się zwraca.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: [DYSKUSJE PO WYPROSZENIU Z KULAURÓW] Organy

Post autor: Stanisław Dmowski »

الوـس pisze: 8 lis 2019, 10:26
Stanisław Dmowski pisze: 7 lis 2019, 22:12
الوـس pisze: 7 lis 2019, 18:34 Tak zasadniczo, to Premier Królestewa Dreamlandu nie jest organem właściwym do udzielania porad prawnych.
Proszę zatem wskazać organ właściwy oraz zapewniający to w sposób odpowiedź Io szybki.
Od kiedy Premier Królestwa Dreamlandu jest od rozstrzygania sporów kompetencyjnych? Obawiam się, że zarówno nie należy do mojej kognicji wskazywanie organów władnych do udzielenia odpowiedzi na interpelację, gdyż to interpelant powinien wiedzieć, do którego organu się zwraca.
Pierwszym wyborem dla mojego zapytania powinien być Sąd Królestwa.

Pragnę jednak zauważyć, że w wypowiedzi prywatnej uczulił mnie Pan na to, że prawdopodobieństwo zyskania odpowiedzi w organie sądowym, który jest podobnie jak prokuratura z lekka sparaliżowany, jest niskie. Wobec tego zwróciłem się do Pana, jako że nie jest Pan tylko Premierem. Piastował Pan również godność prezesa SK a to sugeruje pewne prawne kompetencje oraz wiedzę. Tu zresztą nie idzie o spór kompetencyjny a krótkie zapytanie o definicję słowa zawartego w Konstytucji, której to osobiście nie znałem.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [DYSKUSJE PO WYPROSZENIU Z KULAURÓW] Organy

Post autor: Aleksander »

Tym niemniej, skoro zostało to przedstawione w formie interpelacji i to skierowanej do mnie, jako Premiera Królestwa Dreamlandu, to poczułem się zobowiązany odpowiedzieć. Również nie chodzi mi o wszczynanie sporu kompetencyjnego, ale o rozwianie wszelkich wątpliwości. W szczególności nie chciałbym, żeby powstało nieprzyjemne wrażenie, że Premier Królestwa Dreamlandu nie reaguje na interpelacje lordów.
(-) Alexander, r.s.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości