[DYSKUJE GMINU] Wniosek o obywatelstwo

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

[DYSKUJE GMINU] Wniosek o obywatelstwo

Post autor: Stanisław Dmowski »

Czyli za każdym razem, gdy przybędzie do nas nowy obywatel, będzie się mu urządzać taki festiwal przytakiwania? Czemu to ma w ogóle służyć, bo jak się wydaje chyba tylko maksymalnemu odsianiu przybyszy, by ten najwytrwalszy został z nami...
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Wniosek o obywatelstwo

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Stanisław Dmowski pisze: 4 lis 2019, 07:54 Czyli za każdym razem, gdy przybędzie do nas nowy obywatel, będzie się mu urządzać taki festiwal przytakiwania? Czemu to ma w ogóle służyć, bo jak się wydaje chyba tylko maksymalnemu odsianiu przybyszy, by ten najwytrwalszy został z nami...
A czy to nie Pan głosował ZA tą ustawą? Jedyny byłem PRZECIW uważając że ta ustawa to kompletny absurd i mogącą zrażać a nie zachęcać do uzyskiwania obywatelstwa w KD. Ale jak już jest szanuje prawo a Pan poparł ten cyrk a teraz narzeka.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Wniosek o obywatelstwo

Post autor: Stanisław Dmowski »

Jarek Wawrzyniak pisze: 4 lis 2019, 14:47
Stanisław Dmowski pisze: 4 lis 2019, 07:54 Czyli za każdym razem, gdy przybędzie do nas nowy obywatel, będzie się mu urządzać taki festiwal przytakiwania? Czemu to ma w ogóle służyć, bo jak się wydaje chyba tylko maksymalnemu odsianiu przybyszy, by ten najwytrwalszy został z nami...
A czy to nie Pan głosował ZA tą ustawą? Jedyny byłem PRZECIW uważając że ta ustawa to kompletny absurd i mogącą zrażać a nie zachęcać do uzyskiwania obywatelstwa w KD. Ale jak już jest szanuje prawo a Pan poparł ten cyrk a teraz narzeka.
Niech już Pan nie kłamie, za ustawą nie głosowałem. Pański sprzeciw chyba już wynika z przyzwyczajenia, ja nie widziałem głosu z Pańskiej strony, by krytykował Pan założenia tejże ustawy, przewidziałem się?
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Wniosek o obywatelstwo

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

baron Stanisław Dmowski: WSTRZYMUJĘ SIĘ
Przepraszam, poprawiam. Ale nie zmienia to faktu że nie był Pan przeciwny tej ustawie. Więc proszę nie bić piany i tymbardziej jako Wicemarszałek szanować decyzję Parlamentu.

A co do mojego głosowania to Pana smęcenie jego nie zmieni i będę głosował zgodnie z własnym sumieniem a nie pod Pana widzimi się.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Christien van der Pohl
Posty: 206
Rejestracja: 9 cze 2019, 22:50
NIM: 965923
Lokalizacja: Pałac Atving
Kontakt:

Re: Wniosek o obywatelstwo

Post autor: Christien van der Pohl »

Drodzy Panowie, pamietajmy iż jest to miejsce dla nowego obywatela i dyskusji na temat jego obywatelstwa. Jeśli chcemy podebatować na temat bezużyteczności lub użyteczności nowej ustawy otwórzmy nowe miejsce w tym celu.

Nie ma sensu się spierać o to co się stało, należy reformować błędy.
Obrazek




(-) Jego Książęca Mość Księstwa Furlandii i Luindoru
Christien van der Pohl
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [DYSKUJE GMINU] Wniosek o obywatelstwo

Post autor: Aleksander »

Wydzieliłem frywolne rozmowy ciżby do osobnego wątku.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [DYSKUJE GMINU] Wniosek o obywatelstwo

Post autor: Aleksander »

Stanisław Dmowski pisze: 4 lis 2019, 07:54Czyli za każdym razem, gdy przybędzie do nas nowy obywatel, będzie się mu urządzać taki festiwal przytakiwania?
Zasadniczo przebieg debaty zależy od jej uczestników.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: [DYSKUJE GMINU] Wniosek o obywatelstwo

Post autor: Stanisław Dmowski »

Jak mniemam, minęło juz te wymagane 14 dni na złożenie przysięgi. Tnijcie zatem te obywatelstwa, głowy się posypią, że hoho...
Awatar użytkownika
Christien van der Pohl
Posty: 206
Rejestracja: 9 cze 2019, 22:50
NIM: 965923
Lokalizacja: Pałac Atving
Kontakt:

Re: [DYSKUJE GMINU] Wniosek o obywatelstwo

Post autor: Christien van der Pohl »

Pozwolę się tylko wypowiedzieć, wspominałem już o tym Królowi Seniorowi:

Wyrażam obawę, iż ustawa ta w zastraszający sposób prowadzi do omijania szerokim łukiem Królestwa przez potencjalnych obywateli.

Jeśli już ma być ta dyskusja - to błagam zreformujcie to na czas 24h, bo to okropne że kandydaci na obywatelstwo muszą czekać tyle dni na akceptację.

Ale doradzam raczej usunięcie całkowite tej dyskusji, tak aby otrzymanie obywatelstwa było ograniczone tylko do wniosku do Premiera.
Obrazek




(-) Jego Książęca Mość Księstwa Furlandii i Luindoru
Christien van der Pohl
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: [DYSKUJE GMINU] Wniosek o obywatelstwo

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Tak absurdalna ustawa jak ta o obywatelstwie to nie pierwsza i nie ostatnia. Co więcej zamiast zachęcać do bycia w mikronacji to tacy pomysłodawcy skutecznie od niej odpychają. Zdumiewa mnie ten kierunek, gdy aktywnych osób nie jest więcej niż 10.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: [DYSKUJE GMINU] Wniosek o obywatelstwo

Post autor: RIIF »

Jarku nie sap.

Co ma ustawa i procedura (która będzie modyfikowana @Christien van der Pohl) do tego czy ludzie chcą działać czy nie? Obywatelstwo nie jest bułką, którą się kupuje w biedrze za 29 groszy.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Christien van der Pohl
Posty: 206
Rejestracja: 9 cze 2019, 22:50
NIM: 965923
Lokalizacja: Pałac Atving
Kontakt:

Re: [DYSKUJE GMINU] Wniosek o obywatelstwo

Post autor: Christien van der Pohl »

Nie skądże, nie jestem przeciw ustawie zaostrzającej uzyskiwanie obywatelstwa - tylko za tą procedurą.
Ta dyskusja nie wnosi niczego nowego a przynajmniej w obecnym czasie - i nie będąc gołosłowny powiem czemu: żaden z obecnych obywateli, nie wyjdzie z głosem przeciwko nowemu, ponieważ jest taki deficyt demograficzny, który najzwyczajniej na to nie pozwala.
Obrazek




(-) Jego Książęca Mość Księstwa Furlandii i Luindoru
Christien van der Pohl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości