Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach i dlaczego akurat na PSL?

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach i dlaczego akurat na PSL?

Post autor: Aleksander »

Już niedługo wybory, więc czas na stosowny wątek wyborczy. Za głosowanie na PO-KO rozdajemy bany ;-)
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach i dlaczego akurat na PSL?

Post autor: RIIF »

Będę głosował na KO.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach i dlaczego akurat na PSL?

Post autor: Aleksander »

Stanisław Dmowski pisze: 2 paź 2019, 20:30 Dawaj mu bana! Kodziarz!!!
Proponuję, abyśmy ochłodzili nasze stosunki z JKW. W dodatku na posiedzeniach rządowych nie dostanie deseru, aż przemyśli swoje zachowanie.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach i dlaczego akurat na PSL?

Post autor: Stanisław Dmowski »

Abstrahując już od tego, jeszcze nigdy w żadnych wyborach nie czułem takie obrzydzenia wobec klasy politycznej. I z całą świadomością mówię, że nawet to kolesiowe PSL, ta partia klasowa, która od 124 lat próbuje ustawiać swoich członków wydaje mi się racjonalną opcją. Wyważony głos, postulaty w gospodarce bardziej liberalne od reszty, to może się wielu podobać. Zawsze zresztą miałem sympatię do Pawlaka, tak jak i do Leppera, takie swoje chłopy. Pomyślim przy urnke, czy ich wesprzeć czy może Konfederację :)
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach i dlaczego akurat na PSL?

Post autor: Aleksander »

Stanisław Dmowski pisze: 2 paź 2019, 20:35 Abstrahując już od tego, jeszcze nigdy w żadnych wyborach nie czułem takie obrzydzenia wobec klasy politycznej.
O, to, to!
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Pio Maria de Medici
Posty: 112
Rejestracja: 17 maja 2016, 14:22
Numer GG: 34757559
NIM:
Kontakt:

Re: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach i dlaczego akurat na PSL?

Post autor: Pio Maria de Medici »

W tych wyborach nie ma na kogo zagłosować. W tym kraju nie ma polityków dla ludzi z moim wykształceniem.
Jego Ekscelencja Pio Maria książę de Medici
Doktor Nauk Teologicznych
Markiz Monte Cassino, książę Ferrary,
Sekretarz Stanu Stolicy Apostolskiej,
Szambelan Patriarszy etc.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach i dlaczego akurat na PSL?

Post autor: Daniel von Witt »

Robert II Fryderyk pisze: 2 paź 2019, 20:29 Będę głosował na KO.
A co jest w KO takie urzekające? Przecież Schetyna i spółka mają już obite twarze od przewracania się o własne sznurowadla dziecięcych bucikow. To formacja pogardy, obciachu i chaosu. Więc, dlaczego? Dlaczego?!

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach i dlaczego akurat na PSL?

Post autor: Stanisław Dmowski »

Niby obici a te 30 procent zbiorą raczej. Dopóki ta partia nie zaliczy naprawdę mocnej klęski, która spowoduje u nich ruchy odśrodkowe na wzór tego co się działo z PiS i tworzeniem frakcji ziobrystów, PJN to dalej będą płynąć na fali jedynej partii, która ma szansę rozbić PiS.

Sromotna klęska zniszczy PO i zrobi miejsce dla jakiegoś nowego tworu. PO zniszczyć może też moment, w którym Kaczyński wyciągnie nogi, wtedy stracą rację swojego istnienia :)
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach i dlaczego akurat na PSL?

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Robert II Fryderyk pisze: 2 paź 2019, 20:29 Będę głosował na KO.
Moje najgłębsze wyrazy współczucia 😁Tylko powiedz czy jak lewica i PO-KO dostaną się do Sejmu to Schetyna poleci na Śmiszka czy Śmiszek na Schetynę? Jak dołączy reszta kolorowych to niezła orgia będzie😄

Jednak myślę że Polacy wiedzą kto jest demokratą i patriotą i narodowość wygra te wybory a osiągnięciem KO będzie conajwyżej jazgot SBecko antypolski przez kolejne 4 lata bo tego od 4 lat bronią.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach i dlaczego akurat na PSL?

Post autor: RIIF »

Żenująca wypowiedź, Jarku.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach i dlaczego akurat na PSL?

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Robert II Fryderyk pisze: 6 paź 2019, 18:12 Żenująca wypowiedź, Jarku.

Robert a co w niej jest żenujące?

Wiesz rozumiem że mamy inne poglądy i szanuję to, ale podłość, bezczelność, tupet, arogancja, nikczenność, brak empatii czy pogarda to są dzisiejsze osiągnięcia PO.

Dla mnie PiS to mniejsze zło i na nich zagłosuję ale wartości narodowe czy godna płaca to wartości, które powinny być wspólne. Czy naprawdę uważasz, że wyrzucanie na bru starszych chorych ludzi czy niepełnosprawnych oraz dzieci mieszczą się w tych słowach, zabieranie dzieci bez powodu czy strzelanie do protestujących itd to patriotyzm albo empatia? I to mówią rzekomi demokraci?

Boże uchroń od takich ludzi Polskę.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach i dlaczego akurat na PSL?

Post autor: RIIF »

Co jest? Całość. Żałosne argumenty, żałosne przekonania. Całość. Rozmawiam właśnie z autorem wątku czemu się tu nie udzielam, bo mógłbym, ale siła m.in. Twoich argumentów jest jak rwą a rzeka gówna płynąca w Warszawie do rzeki po awarii rurociągu. Zwyczajnie. Nie wiem ile masz lat w realu, ale martwię się o Polskę myśląc, że pojdziesz za tydzień głosować.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach i dlaczego akurat na PSL?

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Nie muszę ukrywać że 37 lat.

Mnie też martwi, że Ty i 20kilka% ludzi nie zauważają innych patrząc tylko na własne dobro. I to nas różni a szkoda. Ale i bez tego byłoby nudno.

Tak już czysto ludzko- jeśli te tragiczne sytuację są Tobie obojętne, bo to są fakty a nie tylko argumenty, to dość przykre. Ale masz prawo tak myśleć, szczególnie że obecnie mamy autorytaryzm i dyktatorską władze, prawda Robercie?
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach i dlaczego akurat na PSL?

Post autor: RIIF »

Mamy. I ty te władze popierasz. Wolisz zamordyzm od demokracji. Jasne, dyskutujmy. Tyle, że w moim przeświadczenie nie mamy kompletnie o czym. Jesteś z mojego pokolenia i mnie to przeraża. Zapewne mieszkasz w małej miejscowości, masz w dupie kraj jako taki. Twój patriotyzm to powstancza kotwica na zderzaku twojego Passata tdi. Chodzisz do kościółka i sluchasz a kogo masz głosować. A o życiu i polityce wiesz tyle, co Ci ksiądz powie z ambony i Holecka z TV.

Wychodzę z tego wniosku bo kurwa nie mogę...
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach i dlaczego akurat na PSL?

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Widzisz tylko ta rzekoma dyktatura pozwala Ci ich krytykować podczas gdy ta popierania przez Twoją opcję za ich krytykę wsadzała do więzień, katowała i mordowała dzięki czemu dziś stawiasz ich na piedestały wybawicieli narodu typu Kiszczak czy Jaruzelski.

Jeśli to co piszesz do mojej osoby w kwestii zamieszkania to scenariusz do filmu to dobry, ale z prawdą nie ma nic wspólnego.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach i dlaczego akurat na PSL?

Post autor: RIIF »

Grubo... Od PO gładko do Kiszczaka i Jaruzelskiego. Ja pierdole. Wróć do szkoły. Zorientuj się w korzeniach PO i PiS. Wtedy możemy rozmawiać.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach i dlaczego akurat na PSL?

Post autor: Aleksander »

Jarek Wawrzyniak pisze: 6 paź 2019, 18:25Czy naprawdę uważasz, że wyrzucanie na bru starszych chorych ludzi czy niepełnosprawnych oraz dzieci mieszczą się w tych słowach.
Tu trzeba oddać sprawiedliwość obw. Wawrzyniakowi, gdyż to właśnie za rządów PO znowelizowano ustawę o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego dopuszczając możliwość eksmisji na bruk. Inną sprawą jest, że przed tą nowelizacją obchodzono te przepisy w ten sposób, że eksmitowano dłużnika do pokoju hotelowego opłaconego na tydzień, skąd można było się go pozbyć już bez udziału komornika i zagwarantowania mu prawa do lokalu.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach i dlaczego akurat na PSL?

Post autor: Daniel von Witt »

Przykład z dziś. Bolec Wałęsa wychodzi na konwencji KO i drwi z zmarłego członka Solidarności Walczącej, do której należał też szef PO. Morawieckiego nazywa zdrajcą, a potem Schetyna mu klaszcze. Patrząc na ten żałosny spektakl można tylko się zastanawiać, jak ta niezorganizowana banda debili ma takie poparcie. Ale to wbrew pozorom proste. Sieją jad i nienawiść i takich wyborców zyskują. To najgorsza, najbardziej niebezpieczna i najglupsza cześć opozycji.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach i dlaczego akurat na PSL?

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Robert II Fryderyk pisze: 6 paź 2019, 19:05 Grubo... Od PO gładko do Kiszczaka i Jaruzelskiego. Ja pierdole. Wróć do szkoły. Zorientuj się w korzeniach PO i PiS. Wtedy możemy rozmawiać.
Odsyłam Cię do wypowiedzi polityków PO-KO i wtedy możemy pogadać kto najbardziej tych morderców i zdrajców Polski wychwalał PO czy PiS.

Poza tym nie rozumiem twej irytacji bo rzekomo walczycie o demokrację a w niej jest wolność wypowiedzi i wyboru. Chyba że ta demokracja ma być na wzór Putina no to zwracam honor.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Zablokowany

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości