Nowy szef KKI i priorytety

Kolegium roztacza wszechstronną opiekę nad państwową infrastrukturą informatyczną.
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Nowy szef KKI i priorytety

Post autor: matmax »

Szanowny Dreamlandzie,

jak zapewne niektórzy mieli okazję zauważyć, zostałem powołany na stanowisko Generalnego Inspektora Inżynierii, dawniej znanego pod mniej fascynującym mianem szefa KSI.

Jak widać, pierwsze działania zostały podjęte - do składu KKI powołałem Daisuke Kamitsuruyoshi i Andy'ego Sky, od których otrzymałem zainteresowanie działaniami w ramach informatycznych zmian w Dreamlandzie. Jeśli się nie mylę, w składzie KKI są też obecnie Piotr Harniakiewicz i Tomasz von Habsburg - w najbliższym czasie porównam moje informacje ze stanem prawnym i jeżeli będzie potrzeba i zainteresowanie, to wydam odpowiednie akty prawne.

W gronie osób, które mogą być zainteresowane KKI, podjęta została dyskusja nad priorytetami i sposobem pracy - mam dosyć kontrowersyjny pomysł, by po raz pierwszy w historii sam proces działania KSI/KKI został nieco bardziej uporządkowany. Szczegóły wkrótce, jak ustalimy, jak one dokładnie mają wyglądać.

Zbieram również dalsze zgłoszenia do grona KKI. Doskonale zdaję sobie sprawę, że jest to w pewnym sensie nużąca robota, ale jako potencjalna zaleta wspomnę, że to głównie dzięki zdobytemu w mikronacjach doświadczeniu aktualnie stać mnie na głupoty.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Nowy szef KKI i priorytety

Post autor: RIIF »

Bardzo się cieszę! Liczę, że teraz będzie już tylko lepiej. Jeśli tylko będę mógł Wam pomóc to możecie na mnie liczyć.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Nowy szef KKI i priorytety

Post autor: matmax »

Robert II Fryderyk pisze: 12 cze 2019, 21:18 Bardzo się cieszę! Liczę, że teraz będzie już tylko lepiej. Jeśli tylko będę mógł Wam pomóc to możecie na mnie liczyć.
Wymagania skądś muszą pochodzić, samo istnienie zespołu dla istnienia jest trochę przeciwskuteczne ;)
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Nowy szef KKI i priorytety

Post autor: RIIF »

A dostarczanie wymagań to gwarantuję ;-)
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sekcja M Królewskie Kolegium Inżynieryjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości