Liga szachowa

Twórczość artystyczna, badania naukowe, spekulacje filozoficzne.
Santi Vilarte
Posty: 5
Rejestracja: 5 cze 2019, 13:05
NIM: 118816
Lokalizacja: Sarmacja
Kontakt:

Liga szachowa

Post autor: Santi Vilarte »

Witajcie,

na co dzień jestem mieszkańcem Sarmacji, a jednocześnie głównym organizatorem tamtejszych rozgrywek szachowych. Mam w planach zorganizowanie ligi międzykrajowej, składającej się z kilku turniejów granych różnymi tempami. Znalazłem na forum podobny temat z jesieni nt. turnieju, który się rozpoczął, ale większość partii w nim skończyła się na czas lub nie została rozegrana. U nas dotąd było różnie, ale może tym razem będzie lepiej.
Pytanie: kto aktualnie w Dreamlandzie nadal grywa w szachy i wstępnie zagrałby w takich rozgrywkach? Pewnie nieprędko wystartują, patrząc na to, że zaczyna się sezon urlopowy :D Ale chciałbym wiedzieć, ile w ogóle jest chętnych. Na razie nie określiłem jeszcze szczegółów turniejów, ale wszystkie partie będą grane na chess.com. Można mnie tam znaleźć:
https://www.chess.com/member/tissol
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Liga szachowa

Post autor: matmax »

Ja mogę zagrać.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Santi Vilarte
Posty: 5
Rejestracja: 5 cze 2019, 13:05
NIM: 118816
Lokalizacja: Sarmacja
Kontakt:

Re: Liga szachowa

Post autor: Santi Vilarte »

Ktoś jeszcze jest zainteresowany?
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Liga szachowa

Post autor: matmax »

Może liga jakoś masowo nie weszła w ruch, ale trwa właśnie mecz szachowy pomiędzy drużynami Olimpii-Unii Grodzisk a Szachem Harz. Uczestniczę w meczu jako reprezentant drugiej drużyny i póki co, zaskakująco również dla mnie, prowadzę 1.5 do 0.5 w rozgrywce z Joahimem von Ribertrop von Sarm. Dotychczasowe mecze: http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?p=314208#p314208
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Joahim-von-R
Posty: 60
Rejestracja: 14 lip 2019, 14:03
NIM: 516370
Kontakt:

Re: Liga szachowa

Post autor: Joahim-von-R »

Mogę wystartować.
Santi Vilarte
Posty: 5
Rejestracja: 5 cze 2019, 13:05
NIM: 118816
Lokalizacja: Sarmacja
Kontakt:

Re: Liga szachowa

Post autor: Santi Vilarte »

Liga jak coś cały czas jest w planach, ale nie chciałem - jako organizator - odpalać jej teraz na wakacjach, bo wiadomo, że poziom aktywności jest niższy. Liga wg planów wystartuje we wrześniu, będzie się składać z turniejów w różnych formułach (grupy, pucharowa, dwójki). W razie czego warto śledzić profil Sarmackiego Związku Szachowego, chociaż będę też wysyłał zaproszenia za granicę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura i nauka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość