Sarmacja TV

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Sarmacja TV

Post autor: Aleksander »

Podczas gdy u nas robi karierę w Parlamencie Królewskim, w Sarmacji siedzi na sankcji. Mikroświat jest piękny...
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Sarmacja TV

Post autor: Sted Asketil »

No... i nie wiedzialem ze zostalem pederasta (w/g info ze stopki) w Sarmacji :P
Przychodzi Wojciech do Alfreda. Patrzy na niego przez chwile i pyta:
-Alfred! Dlaczego ty masz takie wielkie usta?!
- A widziales ty kiedys penisa Asketila?
Rodzina mego ex wnuka musi byc chojnie obdarzona :P
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Sarmacja TV

Post autor: Maciej II »

Dlaczego siedzę w więzieniu? Bo pedalskie nasienie
Nie wiem jak działa system penitencjarny w Sarmacji ale doszły mnie słuchy, że za takie deklaracje wygłaszane wśród więźniów Książęcego Zakładu Karnego Nr 1 w Buuren trafia się na sam dół piramidy subkultury więziennej yyy.. ze szczególną infamią.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Sarmacja TV

Post autor: Aleksander »

Nie ukrywam, że chętnie poznałbym szczegóły spisku mikroświatowego pedalstwa.

@Jarek Wawrzyniak ?
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Sarmacja TV

Post autor: Sted Asketil »

Osobiscie bym sie nie zaglebial, no ale jak kto woli ;)
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Sarmacja TV

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Super że 2 gejów mamy w Dreamlandzie--jaki ten świat, nawet v-świat, tęczowy:). Jeśli nie widzieliście że awansowaliście w swoim życiu do rangi pederastów to miło tym bardziej taką wiadomością was zaszczycić. Co więcej okazujecie swą słabość w Sarmacji przenosząc to na pole Dreamlandu. Czemu? Bo jako 2 bezmózgów nie jesteście wstanie mnie powstrzymać przed wypowiedziami. Czy kara kilku miesięcy więzienia pomoże? Napewno nie bo wyjdę i będzie to samo. Oczywiście możemy o tym pogadać:)

I czy tutaj robię karierę? Raczej nie, tyle że biorę udział w życiu Dreamlandu. Ale wy chłopaki pamiętajcie że Dreamlandu czeka gdy Was posuwają. Swoją drogą czy JKW Sarmacji ma ptasi móżdżek czy choroba mu go zmniejszyła?
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Sarmacja TV

Post autor: Aleksander »

Ale co ja mam wspólnego z Sarmacją? Jestem tam banitą od ośmiu lat.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Sarmacja TV

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

To po kij Pan komentuje relacje mojej osoby z Sarmacja?

P. S. A ja jestem Prezydentem Francji:)
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Sarmacja TV

Post autor: Aleksander »

Polecam zatem ten wątek albowiem nie chce mi się szukać po dzienniku praw Sarmacji stosownej decyzji.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Sarmacja TV

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Rozumiem że Pan jako MSZ jest jedynym ten urząd piastujący w historii tego Królestwa, bo tam nie widzę z imienia osoby o której mowa.

Ponadto Pana wypowiedzi w tej materii nie przekonują mnie do Pana jako banity Sarmacji. Tymbardziej że sam o to się staram i nie wiem czy tam są aż tak wybitne półmózgi czy co należy zrobić by zostać banitą. Jeśli tam są w TK ludzie z autyzmem umysłowym to by mnie przekonało czemu takie nie inne są ich wypociny zwane wyrokami.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Sarmacja TV

Post autor: Sted Asketil »

Jarek Wawrzyniak pisze: 9 maja 2019, 14:31 Co więcej okazujecie swą słabość w Sarmacji przenosząc to na pole Dreamlandu. Czemu? Bo jako 2 bezmózgów nie jesteście wstanie mnie powstrzymać przed wypowiedziami.
Zaraz utopisz sie Pan we wlasnej pianie ;) Slabosc w Sarmacji? Ha ha ha - guzik mnie obchodzi Sarmacja. Nigdy nie mialem innego obywatelstwa po za dreamlandzkim. Nasza dzialalnosc nie pozostaje bez echa - wiec nie dziw sie Pan ze ktos ma ochote skomentowac zachowanie dreamlandzkiego parlamentarzysty w jego fatherlandzie.

ps. Dawaj, dawaj do pieca, bo zima juz dawno sie skonczyla, a tu dalej wszyscy jeszcze w snie zimowym...
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Sarmacja TV

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Mój fatherland- dobry żarcik😄

To jeśli z Sarmacja nic wam po drodze- to chu... was obchodzi JA W Sarmacji--czyż nie?

Ale jeśli temat ma być gorący to coś da się pomyśleć. Co do mojego topienia w pianie to o to spokojnie bo to nie ja chcę ją bić na polu Dreamlandu. Tylko po co? To wy wiecie.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Sarmacja TV

Post autor: Sted Asketil »

Jarek Wawrzyniak pisze: 9 maja 2019, 18:01 To jeśli z Sarmacja nic wam po drodze- to chu... was obchodzi JA W Sarmacji--czyż nie?
Jak to po co... obserwujemy na co Cie stac :P

Dawaj, dawaj... lepsza gowno-burza niz kolejny miesiac posuchy... :(

Jeszcze troche i jakis wieniec trzeba bedzie bedzie kupic.
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Sarmacja TV

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

A no i tu się zgadzamy.
Ja proszę o jakiś wieniec palmiasty gdyby co.

P. S. Kosztów nie zwracam.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Sarmacja TV

Post autor: Aleksander »

Jarek Wawrzyniak pisze: 9 maja 2019, 16:13Rozumiem że Pan jako MSZ jest jedynym ten urząd piastujący w historii tego Królestwa, bo tam nie widzę z imienia osoby o której mowa.
Proszę zatem porównać datę tej wypowiedzi (protestu) z datą piastowania przeze mnie tej funkcji. Raczej trudno, żeby odnosiła się ona do obecnego MSZ (ten został powołany dopiero 12 kwietnia), zaś ja sam na tym stanowisku pełniłem funkcję od 19 sierpnia 2018 r. w zasadzie do 12 kwietnia 2019 r. Zaś sam protest zbiegł się z czasem z doręczeniem sarmackiemu rządowi zawiadomienia o wypowiedzeniu przez JKM Roberta II Fryderyka (na mój wniosek zresztą), 24 marca 2019 r.
Jarek Wawrzyniak pisze: 9 maja 2019, 16:13Ponadto Pana wypowiedzi w tej materii nie przekonują mnie do Pana jako banity Sarmacji. Tymbardziej że sam o to się staram i nie wiem czy tam są aż tak wybitne półmózgi czy co należy zrobić by zostać banitą. Jeśli tam są w TK ludzie z autyzmem umysłowym to by mnie przekonało czemu takie nie inne są ich wypociny zwane wyrokami.
Ja zostałem banitą bodajże w 2011 albo 2012, czas się w pamięci już zatarł :D Ale ja akurat nie byłem trollem i banitą zostałem ze względów koniunkturalnych ;-)
Sted Asketil pisze: 9 maja 2019, 18:11
Jarek Wawrzyniak pisze: 9 maja 2019, 18:01 To jeśli z Sarmacja nic wam po drodze- to chu... was obchodzi JA W Sarmacji--czyż nie?
Jak to po co... obserwujemy na co Cie stac :P

Dawaj, dawaj... lepsza gowno-burza niz kolejny miesiac posuchy... :(

Jeszcze troche i jakis wieniec trzeba bedzie bedzie kupic.
Może czas wpuścić Karbiaka? To byłby niezły format w DreamTV. Coś jak fame MMA. Wawrzyniak vs Karbi i plebiscyt SMS, w jakim kolorze ma być kisiel w baseniku.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Sarmacja TV

Post autor: Sted Asketil »

Jestem za :D
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Sarmacja TV

Post autor: Maciej II »

الوـس pisze: 9 maja 2019, 20:23 Może czas wpuścić Karbiaka? To byłby niezły format w DreamTV. Coś jak fame MMA. Wawrzyniak vs Karbi i plebiscyt SMS, w jakim kolorze ma być kisiel w baseniku.
Zielony.

Jakie są kryteria homoseksualizmu prócz oczywistego wrogiego nastawienia do JE Wawrzyniaka?
Czy jeżeli ktoś pokocha JE Wawrzyniaka miłością romantyczną zmieniając przy tym nastawienie swe to czy można mówić o wyleczeniu "pedalstwa"?
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Sarmacja TV

Post autor: Sted Asketil »

Po pierwsze nikt tu nie jest do nikogo wrogo nastawiony. Po drugie, po co zamykac sie w jakis ramach? Milosc powinna byc wielka, wolna i jezeli jest taka potrzeba, rowniez teczowa. Choc bez odrobiny cierpienia rowniez byla by nie pelna. I w koncu po trzecie: choroba i leczenie? To chyba jednak juz nie ta epoka...

ps. Kisielek zarowiasty roz lub czerwien.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Sarmacja TV

Post autor: Maciej II »

Sted Asketil pisze: 10 maja 2019, 00:17 Po pierwsze nikt tu nie jest do nikogo wrogo nastawiony.
To jak rozumiem zależy od "punktu siedzenia" -> wg. JE Wawrzyniaka właśnie wyżyło się na nim dwóch Dreamlandzkich homoseksualistów (pytanie czy jest to zbiór zamknięty, bo osobiście zakładam, że 2 to może być za mało i ktoś jeszcze do tego kociołka wpadnie).
W dodatku mówimy tu o wynicowanych-krypto-homoseksualistach, gdyż sami nie wiedzą o swoim awansie społecznym do rzeczonej grupy, a taką informacją zostają zaszczyceni dopiero z ust JE Wawrzyniaka.
Jarek Wawrzyniak pisze: 9 maja 2019, 14:31 Super że 2 gejów mamy w Dreamlandzie--jaki ten świat, nawet v-świat, tęczowy:). Jeśli nie widzieliście że awansowaliście w swoim życiu do rangi pederastów to miło tym bardziej taką wiadomością was zaszczycić.
Wracając do kryteriów, zakładam, że należy do nich właśnie ta "oczywista nienawiść" względem JE Wawrzyniaka. Nienawiść czysto subiektywna, wszakże deklarowana jednostronnie, przez stronę "znienawidzoną", sprowadzająca się do żywego komentowania na łamach KD sytuacji strony "znienawidzonej", połączona z jakąś bardziej obiektywną formą bytności "nienawistników" lub też członków familii "nienawistników" na forum KS, nie zmierzającą jednak do jakiejkolwiek szczególnej formy uczestnictwa w życiu Księstwa Sarmacji.
Sted Asketil pisze: 10 maja 2019, 00:17 Po drugie, po co zamykac sie w jakis ramach? Milosc powinna byc wielka, wolna i jezeli jest taka potrzeba, rowniez teczowa. Choc bez odrobiny cierpienia rowniez byla by nie pelna.
Dodam jeszcze od siebie, że miłość tęczowa jest szczególnie męska, bo bierze w niej udział dwóch mężczyzn.
Zgadzam się zarówno z tezą wysnutą przez JE Wawrzyniaka, że oświecenie kogoś w kwestii jego orientacji seksualnej jest swego rodzaju zaszczytem i na pewno awansem społecznym, jak i tezami powyższymi, gdyż nie ma niczego piękniejszego od wielkiej, wolnej i jak trzeba również tęczowej miłości. Peace & Love.
Jarek Wawrzyniak pisze: 9 maja 2019, 14:31 Co więcej okazujecie swą słabość w Sarmacji przenosząc to na pole Dreamlandu. Czemu? Bo jako 2 bezmózgów nie jesteście wstanie mnie powstrzymać przed wypowiedziami. Czy kara kilku miesięcy więzienia pomoże? Napewno nie bo wyjdę i będzie to samo. Oczywiście możemy o tym pogadać:)
I tutaj dochodzę do polemiki - ależ my nie chcemy JE powstrzymać, co więcej, JE wynurzenia uznajemy za wyjątkowo interesujące, kto wie, może dostanie JE u nas nawet czas antenowy? Przewinęła się tutaj propozycja, której będę mocno kibicował w tym intrygującym, dla Dreamlandzkiej sceny rozrywkowej, okresie.
Osobiście chciałbym zacząć sprzedawać koszulki z nadrukami, żeby móc jakoś sfinansować ten basenik z kisielkiem, szczególnie uwiodła mnie sentencja "Bo pedalskie nasienie" - po przeczytaniu jej poczułem się jak w 2010. W każdym razie zarzucę Dreamlandzkim: pomysł w realizacji, szczegóły wkrótce.
Jarek Wawrzyniak pisze: 9 maja 2019, 14:31 I czy tutaj robię karierę? Raczej nie, tyle że biorę udział w życiu Dreamlandu. Ale wy chłopaki pamiętajcie że Dreamlandu czeka gdy Was posuwają.
1. Deklaracje, że JE robi jakąkolwiek karierę u Nas są nieco przewrotne, ale to tylko moja opinia.
2. Tutaj nie wiem za bardzo o co chodzi, przydałoby się jakieś rozjaśnienie myśli przewodniej autora zdania.
Sted Asketil pisze: 10 maja 2019, 00:17 I w koncu po trzecie: choroba i leczenie? To chyba jednak juz nie ta epoka...

ps. Kisielek zarowiasty roz lub czerwien.
Zgodzę się, tutaj zwyczajowo szukałem sensu w toku rozumowania JE Wawrzyniaka, jak widać, z miernym skutkiem, przykro mi, przepraszam.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Sarmacja TV

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Co tu się to ja nawet nie...
Wawrzyniak wstaje z martwych, czytam jakieś wypociny o mikroświatowym pedalstwie i odnoszę wrażenie, że żebym odniósł wrażenie, że jest Karbim to już naprawdę niewiele potrzeba.

W sumie nie czaję zupełnie co się dzieje i o co chodzi.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Zablokowany

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości