Wniosek o przydział pałacu senioralnego

Archiwum szeroki rozumianych spraw administracyjnych, już załatwionych. Także wszelkie archiwalia sprzed 27 maja 2018 r.
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Posty: 2535
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Wniosek o przydział pałacu senioralnego

Post autor: Alfred »

Wasza Królewska Mość,

według informacji ze strony królewskiego stołecznego miasta Ekorre, kolejni Królowie Dreamlandu aż do Edwarda Artura otrzymywali po zakończeniu swojej służby pałace senioralne w ww. stolicy. Powołując się na ten zwyczaj, uprzejmie proszę o przydzielenie mi takiegoż pałacu. Nie jestem w stanie zaspokoić swoich potrzeb mieszkaniowych na wolnym rynku, na którym w tej chwili brak jakichkolwiek budynków czy lokali mieszkalnych, nie wspominając już o takich, których standard dorównywałby społecznej pozycji emerytowanego monarchy najstarszego polskiego państwa wirtualnego. W tej sytuacji bezpośrednia interwencja państwa i podjęcie aktywnej polityki mieszkaniowej staje się palącą koniecznością. Wobec czego wnoszę jak na wstępie.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
salus rei publicae suprema lex esto!
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Wniosek o przydział pałacu senioralnego

Post autor: RIIF »

Wasza Królewska Wysokość,

z przyjemnością prośbę Waszą spełnię, niemniej obecnie brak w okolicy wolnych pałaców godnych seniorów Królestwa Naszego. Dlatego postanowiłem, że zlecę budowę nowej dzielnicy, w której znajdą się pałace dla seniorów, którzy Królestwem rządzili po Edwardzie Arturze. Proszę śledzić doniesienia.

RIIF, r.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Posty: 2535
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: Wniosek o przydział pałacu senioralnego

Post autor: Alfred »

Cieszy mnie podjęcie kwestii z taką energią. Będę oczekiwał na klucze z entuzjazmem.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
salus rei publicae suprema lex esto!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum administracyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości