Kształt i funkcjonowanie Kościoła w Dreamlandzie

Jednostka organizacyjna Kościoła Rotryjskiego na terenie Królestwa Dreamlandu.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Kształt i funkcjonowanie Kościoła w Dreamlandzie

Post autor: Stanisław Dmowski »

Dariusz pisze: 17 lut 2019, 19:58 Zawsze ceniłem w ludziach odwagę więc skoro drwisz sobie z katolików zadrwij teraz z muzułmanów albo żydów czekam na podobny obrazek jeżeli się nie doczekam w ciągu 48 słynnych godzin publicznie nazwę cie tchórzem .Pozdrawiam cię serdecznie i pamiętaj że czekam pokaz odwagi artysto .
Kolego, to nie ma sensu. Tym ludziom do rozumu nie przemówisz. Wedle mnie to mogą sobie kpić, będziemy mogli sobie chociaż unaocznić, jakie liche moralnie mamy społeczeństwo.
Dariusz pisze: 17 lut 2019, 19:58żydów
Uuu antysemityzm
Dariusz pisze: 17 lut 2019, 19:58muzułmanów
Uuu islamofobia. Jak się za Ciebie te wiedźmy z czarnych protestów wezmą to juz po Tobie.
Awatar użytkownika
Алоиз Нишемангоҳ
Posty: 355
Rejestracja: 10 lis 2010, 14:10
Numer GG: 4917991
NIM: 732103
Lokalizacja: Genoße-Wanda-Stadt
Kontakt:

Re: Kształt i funkcjonowanie Kościoła w Dreamlandzie

Post autor: Алоиз Нишемангоҳ »

Arianator-in-chief pisze: 21 lut 2019, 09:29
Karolina Aleksandra pisze: 20 lut 2019, 22:15Podpowiem, że lubimy w szczególności dyskusje filozoficzne, podobne do tych na Discordzie
LOL disrord
LOL disrord [2]
ppłk Alojzy Pupka
Awatar użytkownika
Алоиз Нишемангоҳ
Posty: 355
Rejestracja: 10 lis 2010, 14:10
Numer GG: 4917991
NIM: 732103
Lokalizacja: Genoße-Wanda-Stadt
Kontakt:

Re: Kształt i funkcjonowanie Kościoła w Dreamlandzie

Post autor: Алоиз Нишемангоҳ »

Florian von Stettin pisze: 21 lut 2019, 09:33 Uuu islamofobia. Jak się za Ciebie te wiedźmy z czarnych protestów wezmą to juz po Tobie.
...aaaaale... co mają skrobanki do ciapactwa? :|
ppłk Alojzy Pupka
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Kształt i funkcjonowanie Kościoła w Dreamlandzie

Post autor: Stanisław Dmowski »

Алоиз Нишемангоҳ pisze: 21 lut 2019, 14:10 ..aaaaale... co mają skrobanki do ciapactwa? :|
No tak się składa, że owe harpie są gorliwymi obrończyniami panów w turbanach (co swoją drogą jest trochę irracjonalne, zważając na to, jak oni traktują kobiety). Ale trudno doszukiwać się u nich logiki. :)
Awatar użytkownika
Алоиз Нишемангоҳ
Posty: 355
Rejestracja: 10 lis 2010, 14:10
Numer GG: 4917991
NIM: 732103
Lokalizacja: Genoße-Wanda-Stadt
Kontakt:

Re: Kształt i funkcjonowanie Kościoła w Dreamlandzie

Post autor: Алоиз Нишемангоҳ »

Florian von Stettin pisze: 21 lut 2019, 14:14 No tak się składa, że owe harpie są gorliwymi obrończyniami panów w turbanach (co swoją drogą jest trochę irracjonalne, zważając na to, jak oni traktują kobiety). Ale trudno doszukiwać się u nich logiki. :)
Nie słyszałem o jakichś nieludzkich okropnościach których dopuszczaliby się sikhowie w stosunku do niewiast :|
ppłk Alojzy Pupka
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Kształt i funkcjonowanie Kościoła w Dreamlandzie

Post autor: Aleksander »

Florian von Stettin pisze: 21 lut 2019, 09:33Kolego, to nie ma sensu. Tym ludziom do rozumu nie przemówisz. Wedle mnie to mogą sobie kpić, będziemy mogli sobie chociaż unaocznić, jakie liche moralnie mamy społeczeństwo.
Gdy religijność była tak skorelowana z moralnością, to w zakładach karnych osadzeni byliby sami ateiści. Tak się jednak nie stało.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Gilead
Posty: 94
Rejestracja: 21 sty 2019, 16:34
Numer GG: 67441662
NIM: 956381
Kontakt:

Re: Kształt i funkcjonowanie Kościoła w Dreamlandzie

Post autor: Gilead »

Florian von Stettin pisze: 21 lut 2019, 09:33
Dariusz pisze: 17 lut 2019, 19:58 Zawsze ceniłem w ludziach odwagę więc skoro drwisz sobie z katolików zadrwij teraz z muzułmanów albo żydów czekam na podobny obrazek jeżeli się nie doczekam w ciągu 48 słynnych godzin publicznie nazwę cie tchórzem .Pozdrawiam cię serdecznie i pamiętaj że czekam pokaz odwagi artysto .
Kolego, to nie ma sensu. Tym ludziom do rozumu nie przemówisz. Wedle mnie to mogą sobie kpić, będziemy mogli sobie chociaż unaocznić, jakie liche moralnie mamy społeczeństwo.
Dariusz pisze: 17 lut 2019, 19:58żydów
Uuu antysemityzm
Dariusz pisze: 17 lut 2019, 19:58muzułmanów
Uuu islamofobia. Jak się za Ciebie te wiedźmy z czarnych protestów wezmą to juz po Tobie.
Алоиз Нишемангоҳ pisze: 21 lut 2019, 14:10
Florian von Stettin pisze: 21 lut 2019, 09:33 Uuu islamofobia. Jak się za Ciebie te wiedźmy z czarnych protestów wezmą to juz po Tobie.
...aaaaale... co mają skrobanki do ciapactwa? :|
Florian von Stettin pisze: 21 lut 2019, 14:14
Алоиз Нишемангоҳ pisze: 21 lut 2019, 14:10 ..aaaaale... co mają skrobanki do ciapactwa? :|
No tak się składa, że owe harpie są gorliwymi obrończyniami panów w turbanach (co swoją drogą jest trochę irracjonalne, zważając na to, jak oni traktują kobiety). Ale trudno doszukiwać się u nich logiki. :)
W związku z naruszeniem art. 3. ustawy o Państwowym Forum Dyskusyjnym (znieważanie i poniżanie innych osób), udzielam formalnego upomnienia panom Florian von Stettin i Алоиз Нишемангоҳ.

/-/ Moderator Państwowego Forum Dyskusyjnego
Awatar użytkownika
Pio Maria de Medici
Posty: 112
Rejestracja: 17 maja 2016, 14:22
Numer GG: 34757559
NIM:
Kontakt:

Re: Kształt i funkcjonowanie Kościoła w Dreamlandzie

Post autor: Pio Maria de Medici »

Takich akcji w wątku Kościoła to się nie spodziewałem. Od razu pragnę zapowiedzieć, że pierwsza celebra już w niedzielę.
Jego Ekscelencja Pio Maria książę de Medici
Doktor Nauk Teologicznych
Markiz Monte Cassino, książę Ferrary,
Sekretarz Stanu Stolicy Apostolskiej,
Szambelan Patriarszy etc.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Kształt i funkcjonowanie Kościoła w Dreamlandzie

Post autor: Daniel von Witt »

O której?

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Kształt i funkcjonowanie Kościoła w Dreamlandzie

Post autor: Daniel von Witt »

Dariusz pisze: 17 lut 2019, 19:43 Zdajesz sobie sprawę że taki obrazek w świetle nie wirtualnego ale normalnego prawa Polskiego może zostać uznany za obrazę uczuć religijnych .Nie wiem dlaczego administracja forum nie reaguję na coś takiego , warto znać przepisy nie tylko wirtualne ale te w czasie rzeczywistym .Proszę o skasowanie obrazka w ciągu 48 godzin .
Może Pan również złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez sędziego Ciproflpksje do prokuratury na podstawie naszego kodeksu karnego. Problem tylko w immunitecie sędziego. Musi go uchylić Sąd Królestwa. Ale warto walczyć o swoje prawa.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Алоиз Нишемангоҳ
Posty: 355
Rejestracja: 10 lis 2010, 14:10
Numer GG: 4917991
NIM: 732103
Lokalizacja: Genoße-Wanda-Stadt
Kontakt:

Re: Kształt i funkcjonowanie Kościoła w Dreamlandzie

Post autor: Алоиз Нишемангоҳ »

Gilead Colquhoun pisze: 21 lut 2019, 19:48
W związku z naruszeniem art. 3. ustawy o Państwowym Forum Dyskusyjnym (znieważanie i poniżanie innych osób), udzielam formalnego upomnienia panom Florian von Stettin i Алоиз Нишемангоҳ.
Czy to sarma-ludki Dreamland rozkradają
Czy też może inne siły tu działają?
Alojzy Siedzenie właśnie o to pyta,
lecz czy ten który pyta to już „antysemita”?


Obrazek
ppłk Alojzy Pupka
Awatar użytkownika
Pio Maria de Medici
Posty: 112
Rejestracja: 17 maja 2016, 14:22
Numer GG: 34757559
NIM:
Kontakt:

Re: Kształt i funkcjonowanie Kościoła w Dreamlandzie

Post autor: Pio Maria de Medici »

Chciałem wczoraj celebrę odprawić, ale mnie powstrzymano na lotnisku. Nie mogłem wnieść kielichów, bo uważano je za kradzione. No cóż. Załatwiłem co trzeba i w najbliższych dniach coś odprawię. Daj Boże jutro.
Jego Ekscelencja Pio Maria książę de Medici
Doktor Nauk Teologicznych
Markiz Monte Cassino, książę Ferrary,
Sekretarz Stanu Stolicy Apostolskiej,
Szambelan Patriarszy etc.
Zablokowany

Wróć do „Diecezja Dreamopolis”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości