Jeden krok bliżej normalności

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Jeden krok bliżej normalności

Post autor: Chamberlain »

Florian von Stettin pisze: 27 sty 2019, 13:09 Bardzo to smutne, że kraj utożsamiacie tylko z królem. Jeśli jest mój król, działam, jeśli go nie ma to znikam.
W tej chwili Dreamland to głowa państwa i kilku obywateli. Niestety nie jest to milczący i trollujący premier, nie są to władze mojej prowincji. Szczegóły Pan zna, więc oszczędzę.

Byłoby to mniej smutne, gdybyście nie stali w rozkroku i nie lawirowali, starając się przypodobać każdej ze stron.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Jeden krok bliżej normalności

Post autor: Andrzej »

Florian von Stettin pisze: 27 sty 2019, 13:09 A kaj ty się teroz wyprowadził? Matczyznę swoją chyba opisujesz? Zejdź już ludziom z oczu, bo smutno się patrzy na to, jak się pogrążasz.
Wypraszam sobie. Wandystan to wesoły fapcyrkiel!
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Jeden krok bliżej normalności

Post autor: Chamberlain »

Jezusicek pisze: 27 sty 2019, 13:11 Wymień mi paragraf który zakazuje edycji (nie publikacji!) postu przez osobę posiadającą nieodebrane uprawnienia moderatorskie.
Prawo zezwala na edycję i publikację postów jedynie wybranym funkcjonariuszom federalnym w konkretnych warunkach (Sędzia, Król, Marszałek Parlamentu, Premier, itd.). Ty skorzystałeś z faktu, że nie zdążono odebrać ci czysto technicznych uprawnień (dostępu). Prawa do edycji nie miałeś żadnego.

Na tej samej zasadzie zwolniona z pracy opiekunka do dziecka, która za pomocą klucza, którego nie oddała właścicielowi domu, dokonuje włamania i rabunku, dokonuje czynu przestępczego.
Ostatnio zmieniony 27 sty 2019, 13:16 przez Chamberlain, łącznie zmieniany 1 raz.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Jeden krok bliżej normalności

Post autor: Andrzej »

Wymień mi paragraf a nie przytaczasz jakieś argumenty o nianiach na kiju.
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Jeden krok bliżej normalności

Post autor: Chamberlain »

Przeczytaj raz jeszcze, to zrozumiesz. Przepisy znajdzie w co najmniej dwóch ustawach.

Dość czasu zmarnowanego na kołka. Skończyliśmy rozmawiać, teraz, łaskawie, spierdalaj do swojej smutnej wandejskiej nory.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Jeden krok bliżej normalności

Post autor: Andrzej »

Chamberlain pisze: 27 sty 2019, 13:18 Przeczytaj, to zrozumiesz. Przepisy znajdzie w co najmniej dwóch ustawach.

Dość czasu zmarnowanego na kołka. Skończyliśmy rozmawiać, teraz, łaskawie, spierdalaj do swojej smutnej wandejskiej nory.
Jeżeli nie chcesz wymienić mi paragrafu to automatycznie przyznajesz mi rację :)

Also cieszę się, że przejąłeś mój język. Jesteś drugim po Witcie moim najpilniejszym uczniem :)
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Jeden krok bliżej normalności

Post autor: Karolina Aleksandra »

Brakuje mi w tej sprawie jakiejś wypowiedzi Pana Premiera czy komentarza, chociażby odpowiedzi na pytania hrabiego Oxlade-Chamberlaina. Premier się odezwie?

Karolina Aleksandra
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Jeden krok bliżej normalności

Post autor: Stanisław Dmowski »

Karolina Aleksandra pisze: 27 sty 2019, 13:25
Brakuje mi w tej sprawie jakiejś wypowiedzi Pana Premiera czy komentarza, chociażby odpowiedzi na pytania hrabiego Oxlade-Chamberlaina. Premier się odezwie?

Karolina Aleksandra
Premier odchorowuje wczorajszy wieczór pewnie. Dajcie mu żyć. :)
Awatar użytkownika
Dariusz
Posty: 22
Rejestracja: 6 sty 2019, 18:22
Numer GG: 13522610
NIM:
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Jeden krok bliżej normalności

Post autor: Dariusz »

Czyn ten należy traktować jako ponury żart ale jednak żart ,oczywiście można delikwenta postawić przed sądem ale gdyby za każdy nawet ponury żart wydalano z kraju to nastąpiłaby katastrofa demograficzna .
Darius z Kamnitz
Awatar użytkownika
OlaChojnacka
Posty: 99
Rejestracja: 8 gru 2013, 21:10
NIM: 714447
Kontakt:

Re: Jeden krok bliżej normalności

Post autor: OlaChojnacka »

A wystarczyło nie wybrać imć Kilofowa Królem.
Ba, powiem więcej: nawet siedząc pod przysłowiową skałą przez ostatnie 10 lat, człowiek wie, że z w/w znanym człowiekiem nie warto za bardzo się kolegować.
(-) mgr net Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka

Kwestorka w Baridasie, Cesarzowa Tuolelenkki, Dziedziczka Tirecji, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości