Ceremonia Koronacji JKM Roberta II Fryderyka — zapowiedź

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Kancelaria Królewska
urząd państwowy
Posty: 133
Rejestracja: 21 paź 2012, 11:46
NIM:
Kontakt:

Ceremonia Koronacji JKM Roberta II Fryderyka — zapowiedź

Post autor: Kancelaria Królewska »

KANCELARIA KRÓLEWSKA
JEGO KRÓLEWSKIEJ MOŚCI
ROBERTA II FRYDERYKA

W imieniu Jego Królewskiej Mości Roberta II Fryderyka, króla Dreamlandu i Scholandii, i całego Dworu Królewskiego, mamy zaszczyt poinformować, że uroczysta ceremonia Koronacji JKM Roberta II Fryderyka odbędzie się w dniu 26 stycznia 2019 roku, i rozpocznie się o godzinie 15:00, zaś trwać będzie do późnego wieczora. Uroczystości odbywać się będą, tradycyjnie, na Forum Państwowym Królestwa Dreamlandu, zaś równolegle na kanałach IRC oraz Discord będzie można przebieg wydarzenia relacjonować, komentować, omawiać.
Godność Mistrza Ceremonii piastować będzie Wielmożny Fryderyk hrabia Orański-Nassau, Marszałek Dworu Królewskiego. W ciągu nadchodzących dni będziemy informować o dalszych działaniach wokół nadchodzących uroczystości.

Dziś jednak chcemy zaprosić wszystkich Państwa do współtworzenia tej uroczystości. Zapraszamy do kontaktu lub deklarowania się w odpowiedziach poniżej. Wszelkie aktywności wzbogacające uroczystości mile widziane. Ostateczny plan Dnia Koronacji, uwzględniający zaakceptowane przez Dwór Królewski dodatkowe aktywności, zostanie przedstawiony kilka dni przed ceremonią. Zapraszamy do współpracy.

Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Ceremonia Koronacji JKM Roberta II Fryderyka — zapowiedź

Post autor: Stanisław Dmowski »

Koronacja już w tą sobotę. Jak tam idą przygotowania?
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Ceremonia Koronacji JKM Roberta II Fryderyka — zapowiedź

Post autor: Daniel von Witt »

Transparenty są malowane. Benzyna do koktajli molotowa kupiona.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Ceremonia Koronacji JKM Roberta II Fryderyka — zapowiedź

Post autor: RIIF »

Florian von Stettin pisze: 21 sty 2019, 16:18 Koronacja już w tą sobotę. Jak tam idą przygotowania?
Toczą się leniwie, ale w dobrym kierunku. Więcej informacji już jutro.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Ceremonia Koronacji JKM Roberta II Fryderyka — zapowiedź

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

Daniel von Witt pisze: 21 sty 2019, 16:22 Transparenty są malowane. Benzyna do koktajli molotowa kupiona.

(-) Daniel von Witt
Obrazek

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Ceremonia Koronacji JKM Roberta II Fryderyka — zapowiedź

Post autor: Andrzej »

W Hipsterdorfie już szyją kukły do spalenia.
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Ceremonia Koronacji JKM Roberta II Fryderyka — zapowiedź

Post autor: Chamberlain »

Oskar ben Grozny Witt pisze: 21 sty 2019, 23:44 Obrazek
Nareszcie jednoznaczny coming out. Monarchiści za zniesieniem monarchii.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Ceremonia Koronacji JKM Roberta II Fryderyka — zapowiedź

Post autor: Andrzej »

Coś mi się nie wyświetla obrazek.
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Ceremonia Koronacji JKM Roberta II Fryderyka — zapowiedź

Post autor: Sted Asketil »

Chamberlain pisze: Nareszcie jednoznaczny coming out. Monarchiści za zniesieniem monarchii.
Niech pan znowu nie koloryzuje. Moze powinien Pan zajac sie pisaniem opowiadan political fiction?

Wracajac do tematu - nie monarchii, a zupelnie obcej i bardzo kontrowersyjnej (nawet wsrod swoich rodakow w KS) osoby z Ksiestwa Sarmacji, osadzonej (promowanej glownie przez jedna osobe) na dreamlandzkim tronie. Ksiestwa, wrogiego nam od lat panstwa, ktoremu przewodzil i dzialal na szkode Krolestwa Dreamlandu.

Prosze pamietac ze nie zyjemy odseparowani od reszty swiata - informacje przeplywaja (obserwujemy fora), obraz czlowieka i jego dokonania wedruja za nim i nie zmienia sie ot tak. Uprzedzajac pytania - na tym stanowisku (dreamlandzki tron), taka osoba nie moze liczyc na zadne fory. Krol to pewne gwarancje, patriotyzm... Jakiego dreamlandzkiego patriotyzmu bedzie uczyl mnie Pan RCA? Po ktorej stronie stanie w razie konfliktu KD-KS? Powie ze zrobi wszystko by wejsc w dupe Sarmacji? Niech nie zapomni o wazelinie - mowia ze z poslizgiem latwiej... A pytan i watpliwosci jest o wiele wiecej.

Konwent Seniorow wraz z glownym scenarzysta tego zamieszania, skonfliktowal spoleczenstwo dreamlandzkie tym nieodpowiedzialnym aktem. "Spodziewalem sie kontrowersji" - chyba jednak nie. Nasz boski Edward II Masarz, niczym rownie boski Zeus, podarowal nam z zaswiatow puszke Pandory. I co najgorsze odrazu ja otworzyl wylewajac to nieszczescie w postaci Pana RCA. Zapomnial ze w micie Zeus dal owa puszke Pandorze zamknieta. Otworzenie jej, bylo decyzja Pandory.

Odnawiam Panu RCA prawa i przywileju bycia Krolem Dreamlandu. Bede mu o tym przypominal na kazdym kroku.

Madagaskar czeka - w kraju ojczystym mowia ze "Sarmacja podstepem i sprytem pozbyla sie ze swojej zdrowej tkanki zlosliwego nowotworu".


Jak najkrotszego panowania,
Sted Asketil
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Ceremonia Koronacji JKM Roberta II Fryderyka — zapowiedź

Post autor: Chamberlain »

Sted Asketil pisze: 22 sty 2019, 14:31 Niech pan znowu nie koloryzuje.
Nie koloryzuję. Widzi Pan chyba na zdjęciu tę postać z transparentem o treści: "Obalić monarchię"? Chyba istnieje różnica między krytyką konkretnego króla a postulatem siłowej zmiany ustroju? Komentuję to, co widzę. Pan - to, co chciałby zobaczyć. To nie ja dokonuję nadinterpretacji.
Sted Asketil pisze: 22 sty 2019, 14:31 Jakiego dreamlandzkiego patriotyzmu bedzie uczyl mnie Pan RCA? Po ktorej stronie stanie w razie konfliktu KD-KS?
A nie przyszło Panu do głowy, że dokonanie takiego a nie innego wyboru oznaczać może po prostu wolę wygaszenia tego konfliktu i oddalenia widma jego powrotu? Nie czuje się Pan nim już zmęczony? Potrzebuje Pan do czegoś sporu z Sarmatami? Są coś Panu dłużni? Czy poza Ingawaarem ktoś tu jeszcze ma ochotę na gównoburzę z udziałem Sarmatów?
Sted Asketil pisze: 22 sty 2019, 14:31 Nasz boski Edward II Masarz, niczym rownie boski Zeus, podarowal nam z zaswiatow puszke Pandory.
Trochę powiało kiczem, ale oczywiście pamiętam to z liceum. Pamiętam również, że istotą tego mitu było jednak to, że głównym darem Zeusa dla ludzkości była obecna w tej samej Puszce nadzieja.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Ceremonia Koronacji JKM Roberta II Fryderyka — zapowiedź

Post autor: Sted Asketil »

Tak, namietnie Pan koloryzuje rzeczywistosc.

Nie widze grafiki/zdjecia. Nie ma go na serwerku - https://image.prntscr.com/image/OmHPCZZ ... hO-_ng.png)
Nie przecze, byc moze moja wypowiedz bylaby troszke inna. Nie naleze do zadnej partii, wiec nie bede sie wiecej wcinal pomiedzy wodke a zakaske. Sens wypowiedzi pozostaje bez zmian.

To byl zly wybor nawiedzonego/opentanego Seniora.

Tak, mysle ze na dnie tli sie gdzies ta nadzieja, ze predzej czy pozniej, Pan RCA w taki czy inny sposob opusci Ekorre. I mam nadzieje ze przyloze do tego aktywnie reke.
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Ceremonia Koronacji JKM Roberta II Fryderyka — zapowiedź

Post autor: Chamberlain »

Sted Asketil pisze: 22 sty 2019, 17:13 Tak, namietnie Pan koloryzuje rzeczywistosc. Nie widze grafiki/zdjecia. Nie ma go na serwerku
Myślałem, że rozmawiamy na poważnie. Nie zdarzyło mi się dotąd polemizować z człowiekiem, który dokonywałby interpretacji zdjęcia, którego nawet nie widział, i jeszcze wykłócał się o szczegóły. Ciekawe doświadczenie.

Dobrej nocy, i nie odpisywać po browarze.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Ceremonia Koronacji JKM Roberta II Fryderyka — zapowiedź

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

Chamberlain pisze: 22 sty 2019, 12:52 Nareszcie jednoznaczny coming out. Monarchiści za zniesieniem monarchii.
Skupiłbym się na transparentach m.in "Precz z Królem". Intencję na pewno pan znał. Napis "Obalić Monarchię to moje niedopatrzenie. Przyznaję się.
Zdawało mi się, że jest napisane tam Obalić Monarchę.

Bądź co bądź, super pomysł, by oskarżyć partię, do której należą monarchiści o chęć zniesienia całej monarchii w naszym państwie.

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Ceremonia Koronacji JKM Roberta II Fryderyka — zapowiedź

Post autor: Chamberlain »

Oskar ben Grozny Witt pisze: 22 sty 2019, 20:30 Bądź co bądź, super pomysł, by oskarżyć partię, do której należą monarchiści
A tak na serio, to którzy z was to monarchiści? Bo jakoś mi umknęło.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Ceremonia Koronacji JKM Roberta II Fryderyka — zapowiedź

Post autor: Daniel von Witt »

Nie czcimy osoby króla. Zdaje się, że monarchizm to nie bezwarunkowo kult jednostki.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Ceremonia Koronacji JKM Roberta II Fryderyka — zapowiedź

Post autor: Sted Asketil »

Chamberlain pisze: Dobrej nocy, i nie odpisywać po browarze.
Obrazek

Tak wyraznie jest to oznaczone ze nie mozna tego pominac? Nie chce mi sie juz z Panem gadac dzisiaj - az dziw ze robie to na trzezwo...

Dobrej nocy
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Ceremonia Koronacji JKM Roberta II Fryderyka — zapowiedź

Post autor: Stanisław Dmowski »

Oskar ben Grozny Witt pisze: 22 sty 2019, 20:30 Skupiłbym się na transparentach m.in "Precz z Królem". Intencję na pewno pan znał. Napis "Obalić Monarchię to moje niedopatrzenie. Przyznaję się.
Zdawało mi się, że jest napisane tam Obalić Monarchę.

Bądź co bądź, super pomysł, by oskarżyć partię, do której należą monarchiści o chęć zniesienia całej monarchii w naszym państwie.
Niezła wtopa z tymi transparentami.

Apropo, mógłbym podrzucić kilka artykułów prof. Bartyzela, który jest znawcą tematu. Boję się jednak, że byłoby to nie w smak członkom KPA, wszakże oni wyznają "monarchizm".
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Ceremonia Koronacji JKM Roberta II Fryderyka — zapowiedź

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Daniel von Witt pisze: 22 sty 2019, 20:49 Nie czcimy osoby króla. Zdaje się, że monarchizm to nie bezwarunkowo kult jednostki.

(-) Daniel von Witt
Zależy od rozumienia i granicy między urzędem, a osobą go pełniącą.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Posty: 2535
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: Ceremonia Koronacji JKM Roberta II Fryderyka — zapowiedź

Post autor: Alfred »

Monarchizm, który zwalcza rzeczywiście panujących królów Dreamlandu od 2014 roku — bo przecież nie ja byłem pierwszy, ale Marcin Mikołaj — jeśli nie jest fałszem, to głupotą.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
salus rei publicae suprema lex esto!
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Ceremonia Koronacji JKM Roberta II Fryderyka — zapowiedź

Post autor: Sted Asketil »

Nie Ty pierwszy i nie Marcin Mikolaj...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości