Mikronauta

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Mikronauta

Post autor: Aleksander »

To nie są klony, tylko pseudonimy.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Mikronauta

Post autor: Stanisław Dmowski »

Ludwik Tomović pisze: 13 gru 2018, 14:42 Ach, czyli rzucacie coś i nie uzasadniacie tego.
Co się tak boicie? Tym bardziej uzasadnić :)

Btw. nie wiem czy taki Sarmata do końca.
Ta sprawa była wielokrotnie wałkowana i poruszana, więc nie czuję za bardzo potrzeby uzasadniania Wam tego. Nie rozumiem zarzutu, że się boję, czego ja się mam niby bać? A raczej kogo? Piotra Pawła? Litości...

Taki Sarmata jak i wy.
Awatar użytkownika
Ludwik Tomović
Posty: 130
Rejestracja: 6 cze 2015, 00:01
NIM:
Kontakt:

Re: Mikronauta

Post autor: Ludwik Tomović »

Aha, czyli tak se o rzuciliście temat, ale już uzasadnić to trudno xD

Dobrze, skoro przerasta Was logiczne uzasadnienie postawionej przez siebie tezy, lub wskazanie odpowiednich wątków w których jest o danym temacie, nie będę Was narażał na wysiłek intelektualny, który jak widać mógłby Wam zaszkodzić, sam poszukam ;)
Obrazek

/-/
dr net. ppor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavińskiej
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Mikronauta

Post autor: Stanisław Dmowski »

Niestety z obserwacji wątku w KS widać, że projekt nie wypali. Po pierwsze, pomysłodawca wcale się nie pali do realizacji swej idei. Wiele inicjatyw upada dlatego, że ich inicjatorzy myślą, że nie będą sami w wysiłkach, a właśnie o to idzie, że być muszą, chociażby na początku. Zaym liczy, że chętni do pisania artykułów w jego piśmie będą walić drzwiami i oknami. Wychodzi jednak na to, że nic z tego nie będzie.

Ponadto dzisiaj diuk przedstawił potencjalne tematy artykułów, m.in. opisanie życia w mikronacjach na przykładzie Sarmacji. Czar niestety prysł i tak jak miałem jakieś chęci, by przesłać pocztą pantoflową artykuł do pisma, tak tego nie zrobię. Rola naganiacza do Sarmacji mnie nie interesuje.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Mikronauta

Post autor: Maciej II »

Diuk postanowił zastosować metody perswazji znane np. w gułagu, to beznadziejne przebieranie nogami wspaniale świadczy o tym, jakim niewypałem jest ten projekt.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Mikronauta

Post autor: RIIF »

A przyszło mi do głowy - nie oceniajmy. Kibicujmy, dla odmiany. Zaproponujmy teksty, które będą opowiadać o KD, o naszym społeczeństwie, o zmianach jakie tu zaszły. Przetestujmy diuka i jego chęć współpracy.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Mikronauta

Post autor: Andrzej »

Oczywiście, że to za chuja nie wypali. Jesteśmy bardziej edgy niż miłośnicy kolei czy infrastrukturowo-inwestycyjne świry z forum polskich wieżowców. XD
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Mikronauta

Post autor: RIIF »

ale skyscraper to Ty szanuj.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Mikronauta

Post autor: Andrzej »

A nie szanuję? Pisałem tylko że jesteśmy bardziej edgy od nich. Wieżowce nie wydają własnych pisemek. Po chuj mieliby to robić mirkonauci? ;)
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Mikronauta

Post autor: Chamberlain »

Za chwilę minie pół roku, odkąd pomysł trafił na forum. Pomijając już wszystkie inne kwestie, jeśli w tym czasie nie udało się przygotować nawet jednego artykułu, to projekt nie rokuje najlepiej.Ta dyskusja ruszyłaby z miejsca, gdyby pomysłodawca pokusił się o jakiś tekst wprowadzający, w którym rozwinąłby swoje poglądy na pewne generalne sprawy. Bo może się okazać, że potencjalni współpracownicy nie mają ze sobą wiele wspólnego nawet na poziomie teorii. Nie wiem wciąż, czy pismo miałoby koncentrować się na wydarzeniach w mikroświecie, referując je przypadkowym czytelnikom (trochę bez sensu), czy może dostarczać analiz na poziomie meta (o co chodzi, czym jest mikroświat, co możesz tu robić, trendy, statystyki i prawidłowości). W tym drugim przypadku przedsięwzięcie wypaliłoby się pewnie po kilku tekstach i byłoby męczące nawet dla samych autorów.

Poza tym mikroświat bardziej potrzebuje regularnej prasy wewnętrznej na poziomie niż biuletynu kierowanego na zewnątrz.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Mikronauta

Post autor: Stanisław Dmowski »

Robert II Fryderyk pisze: 15 sty 2019, 13:36 A przyszło mi do głowy - nie oceniajmy. Kibicujmy, dla odmiany. Zaproponujmy teksty, które będą opowiadać o KD, o naszym społeczeństwie, o zmianach jakie tu zaszły. Przetestujmy diuka i jego chęć współpracy.
Nawet kibicować się nie chce. Jeśli autor niespecjalnie kwapi się do realizacji swej idei, licząc na to, że ktoś po kolanach mu przyjdzie napisać i do tego jest Piotrem Zaymem to nie ma potrzeby. :)
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Mikronauta

Post autor: Aleksander »

Znając niejakiego diuka K., to w najlepszym wypadku skończy się na napisaniu statutu.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Mikronauta

Post autor: Maciej II »

JPII pisze: 15 sty 2019, 13:46 Jesteśmy bardziej edgy niż miłośnicy kolei czy infrastrukturowo-inwestycyjne świry z forum polskich wieżowców. XD
Ale miłośnicy kolei mają własne pisemka. Wrzucają tam fotki tramwajów i czegoś tam.

Coś w tym jest, że wyprzedzamy edgylordstwo mikoli. XD i jedni i drudzy piszą peony na bezsensowne tematy. Z tym, że powiedzmy jeszcze, że taki mikol co udaje EN-57, to raz na rok spotka tą dziewczynę z klubu na bożonarodzeniowej imprezie, a taki mikronauta co? Facet przebrany za babę XD

Obrazek
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Mikronauta

Post autor: Andrzej »

W sumie są bardziej edżi czasopisma, zwracam honor. XD

https://orbitaldebris.jsc.nasa.gov/quar ... nv22i4.pdf
Andreas Rex Emeritus
Zablokowany

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości