[GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Dział archiwum Parlamentu Królewskiego od maja 2015 roku do lipca 2019 roku.
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Chamberlain »

Dariusz pisze: 9 sty 2019, 18:38 Jeżeli był związany z obcym mocarstwem z którym Dreamland ma raczej wrogie stosunki to nie powinien zostać królem
Dariusz, dajesz się wkręcać przez stare konie, którzy sobie robią z Ciebie jaja. Dreamland jest tak skonfliktowany z Sarmacją, jak Polska z Czechami. Latem, gdy byłem premierem, co kilka tygodni otrzymywaliśmy od Sarmatów zaproszenia do współpracy i spotkań bezpośrednich na szczycie. Za mojego następcy chyba nie było gorzej. Mówię "chyba", bo ze względu na osobę naszego MSZ (byłego Sarmatę) mogli wykazywać większy dystans. Ale nikt do nikogo nie strzela.

Problem z Sarmacją ma w tej chwili kilku były Wandejczyków i byłych Sarmatów, którzy są dziś obywatelami Dreamlandu. Niektórzy od bardzo niedawna. Leczą stare kompleksy kosztem kolejnych pokoleń. W niektórych przypadkach chodzi po prostu o prywatną zemstę. A jak się okazuje, największy problem ma Ingawaar, który próbuje swoją nienawiścią zarazić najmłodszych obywateli w imię rozruszania forum, bo "ożywczy konflikt nie jest zły". Zachęcam do lektury jego programu wyborczego, ma Pan to wprost napisane.

Z dreamlandzkim antysarmatyzmem jest jak z rasizmem w Białymstoku: niewielu widziało na oczy Murzyna, ale wszyscy wiedzą, że trzeba mu przylać. Król pochodzący z Sarmacji i zdystansowany wobec własnej przeszłości daje nam szansę zamknąć ten żałosny rozdział, który w praktyce polegał na tym, że się wyzywaliśmy od najgorszych, bo politycznych konsekwencji nie miało to żadnych. To test na dojrzałość dla kilku weteranów, który żyją wyłącznie historią.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Aleksander »

Chamberlain pisze: 10 sty 2019, 14:48Za mojego następcy chyba nie było gorzej. Mówię "chyba", bo ze względu na osobę naszego MSZ (byłego Sarmatę) mogli wykazywać większy dystans. Ale nikt do nikogo nie strzela.
To dosyć zabawne w kontekście tego, że ja akurat jestem zwolennikiem zbliżenia z Sarmacją i odłożenia sprawy Awary przynajmniej na czas nieokreślony. O RCA już swoje zdanie wyraziłem. Tym niemniej nie widzę związku pomiędzy RCA a współpracą z Sarmacją. To są dwie odrębne sprawy.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Dariusz
Posty: 22
Rejestracja: 6 sty 2019, 18:22
Numer GG: 13522610
NIM:
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Dariusz »

Ja pierdole co za gówno , człowiek się rejestruje ma ochotę cos zrobić ale to nie ma sensu , potem się dziwicie że kręcicie się we własnym gównie bo nowych brak .Bawcie się nara
Darius z Kamnitz
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Stanisław Dmowski »

Chamberlain pisze: 10 sty 2019, 14:48 Za mojego następcy chyba nie było gorzej.
Za mojej kadencji nie otrzymaliśmy od Sarmatów żadnych propozycji, ofert współpracy pomimo tego, że wola ze strony Rządu Królewskiego w mojej skromnej osobie była i to dość długo. Sarmaci się zdystansowali, przybycie ambasadora von Salvepola zostało przez nich przemilczane, co spowodowało u mnie powolną ewolucję postrzegania kwestii naszych relacji.
Dariusz pisze: 10 sty 2019, 20:52 Ja pierdole co za gówno , człowiek się rejestruje ma ochotę cos zrobić ale to nie ma sensu , potem się dziwicie że kręcicie się we własnym gównie bo nowych brak .Bawcie się nara
Nie rozumiem, co spowodowało taką Pańską reakcję? Najpierw gdy w wątku powitalnym padały słowa wulgarne, napisał Pan, że to jest miejsce w sam raz dla Pana, teraz chęci odeszły? Dziwne...
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Maciej II »

Dariusz pisze: 10 sty 2019, 20:52 Ja pierdole co za gówno , człowiek się rejestruje ma ochotę cos zrobić ale to nie ma sensu , potem się dziwicie że kręcicie się we własnym gównie bo nowych brak .Bawcie się nara
Was haben Sie gedacht? Die Abgeordnete sollen alles wegwerfen und nach Chelmowy Jar gehen?
Florian von Stettin pisze: 10 sty 2019, 21:02 Za mojej kadencji nie otrzymaliśmy od Sarmatów żadnych propozycji, ofert współpracy pomimo tego, że wola ze strony Rządu Królewskiego w mojej skromnej osobie była i to dość długo.
Według mnie i tak za długo. Obecny premier jako erzac stosunków międzynarodowych proponuje konkurs w kto ma lepsze zdjęcie czołgu. Oprócz szlachetnej i fajnej inicjatywy wykładów nic ciekawego z Sarmacji ostatnimi czasy nie importowaliśmy, urządzamy sobie jedynie międzynarodowe podśmiechujki z co lepszych postów na forum sąsiada. Czy warto stawać na głowie żeby nawiązać jakiekolwiek stosunki z KS? Może warto, a może wystarczy spożytkować tą energię na kogoś innego i osiągnąć lepsze rezultaty.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Andrzej »

Myślę, że Dariusz to klon Karbiego. Wpadł poudawać, że chce coś zrobić po czym pod byle pretekstem obraza sie i ogłasza wyjazd z KD xD
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

JPII pisze: 11 sty 2019, 12:22 Myślę, że Dariusz to klon Karbiego. Wpadł poudawać, że chce coś zrobić po czym pod byle pretekstem obraza się i ogłasza wyjazd z KD xD
To jest realne. Mnie mimo wszystko nadal najbardziej gra na nerwach gwałcenie wszelkich zasad interpunkcji i próba wprowadzenia własnego porządku wszędzie, będąc jednocześnie świadomym nieznajomości realiów. Imho brak instynktu samozachowawczego.

Ta "mała kasta, [która] przywłaszczyła sobie Dreamland" dokonuje elekcji zgodnie z dwudziestoletnim porządkiem, a los państwa ma dla Konwentu znaczenie-po prostu mają inne spojrzenie od obywateli. Zasadniczo prawo do reelekcji to jest to o co obecnie część mieszkańców walczy.

P.S. Bawi, że jest Pan tutaj 6 dni i już wie najlepiej, że Dreamland umiera, chociaż ostatnie kilka miesięcy miał się gorzej i jak widać cały czas w ten czy inny sposób idziemy do przodu. Zaznajamianie się z realiami proponuję zacząć od przyznania, że nie wszystko się wie i w żadnym temacie Pana zdanie nie jest najważniejsze.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Maciej II »

Fryderyk Orański-Nassau pisze: 11 sty 2019, 18:41 To jest realne. Mnie mimo wszystko nadal najbardziej gra na nerwach gwałcenie wszelkich zasad interpunkcji i próba wprowadzenia własnego porządku wszędzie, będąc jednocześnie świadomym nieznajomości realiów. Imho brak instynktu samozachowawczego.

P.S. Bawi, że jest Pan tutaj 6 dni i już wie najlepiej, że Dreamland umiera, chociaż ostatnie kilka miesięcy miał się gorzej i jak widać cały czas w ten czy inny sposób idziemy do przodu. Zaznajamianie się z realiami proponuję zacząć od przyznania, że nie wszystko się wie i w żadnym temacie Pana zdanie nie jest najważniejsze.
Znałem już paru takich rodzynków, imho to wcale nie musi być Karbiak, zabawa w grę forumową - nie umieją pisać, zabawa w orientację w terenie - nie potrafią z kompasem iść na północ.

Klasyk.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Pascal de La Brun
Posty: 111
Rejestracja: 3 sie 2016, 20:43
NIM: 770957
Herb: p19
Lokalizacja: Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Pascal de La Brun »

Przypominam Państwu, że ten wątek dotyczy uchwały Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa. Proszę o zakończenie tej dyskusji lub przeniesienie się z nią do kawiarni.

(-) Pascal de La Brun
Marszałek Parlamentu Królewskiego
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Polyna »

Χέλμουτ Πολ pisze: 11 sty 2019, 18:50zabawa w grę forumową
Zdriggerowaliście właśnie połowę mikroświata w czterech słowach, szacun.
Pascal de La Brun pisze: 11 sty 2019, 19:03 Przypominam Państwu, że ten wątek dotyczy uchwały Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa. Proszę o zakończenie tej dyskusji lub przeniesienie się z nią do kawiarni.
Wypowiadam wam posłuszeństwo w takim razie.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Maciej II »

Рашын Кўин pisze: 11 sty 2019, 19:08
Χέλμουτ Πολ pisze: 11 sty 2019, 18:50zabawa w grę forumową
Zdriggerowaliście właśnie połowę mikroświata w czterech słowach, szacun.
Wyzywam wszystkich ztriggeriwanych do stawienia mi czoła i znalezieniu 3 realnych różnic między mikronacją, a grą forumową. XD
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Zablokowany

Wróć do „Parlament Królewski 2016 — 2019”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość