Alfredzie, udław się paragrafami

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Alfredzie, udław się paragrafami

Post autor: Daniel von Witt »

Florian von Stettin pisze: 10 sty 2019, 20:19 Piękna jak to się mówi teraz, masakra :)

Wydawało mi się, że nie brałem udziału w tej debacie, okazało się jednak po sprawdzeniu, że byłem wtedy w PK i głosowałem przeciwko tej ustawie.
Masakra to jest to, co Pan teraz napisał. "Chyba nie brałem udziału w procedowaniu tego prawa... Ooo! Jednak nie, i nawet głosowałem przeciw!"

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Alfredzie, udław się paragrafami

Post autor: Stanisław Dmowski »

Daniel von Witt pisze: 10 sty 2019, 21:13
Florian von Stettin pisze: 10 sty 2019, 20:19 Piękna jak to się mówi teraz, masakra :)

Wydawało mi się, że nie brałem udziału w tej debacie, okazało się jednak po sprawdzeniu, że byłem wtedy w PK i głosowałem przeciwko tej ustawie.
Masakra to jest to, co Pan teraz napisał. "Chyba nie brałem udziału w procedowaniu tego prawa... Ooo! Jednak nie, i nawet głosowałem przeciw!"

(-) Daniel von Witt
Niestety niewielu wie o tym, że mam sklerozę i zapominam wielu faktów, czerwiec to dla mnie dość odległy czas. Nie mam jednak zresztą czego się wstydzić, byłem jednym z nielicznych deputowanych głosujących przeciw. Teraz te śmieszne przepisy odbijają się czkawką.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Alfredzie, udław się paragrafami

Post autor: Maciej II »

Daniel von Witt pisze: 10 sty 2019, 21:07 Przestrzegałem wtedy: nie przyjmujmy nowej ordynacji na hura, bo król nas szantazuje i ma swój "piękny" projekt. Nikt nie posłuchał. Więc mamy teraz bałagan.

(-) Daniel von Witt
Sos?
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Alfredzie, udław się paragrafami

Post autor: Chamberlain »

Daniel von Witt pisze: 10 sty 2019, 21:07 Wygląda na to, że nawet kazus debaty bez zarzadzonej debaty, jaki miał miejsce dokładnie przed kilkoma chwilami odnośnie projektu ustawy o DAR nie dał Panu do zrozumienia, że niezarzadzenie debaty jej nie uniemożliwia, a zarządzenie nadaje jej konkretne ramy czasowe, czego chciałem uniknąć.
Panie Witt, litości, proszę już zamilknąć. Przecież sam Pan nie wierzy w te bzdury.
Daniel von Witt pisze: 10 sty 2019, 21:07 Ta sama głupota deputowanych doprowadziła do przyklepania tego złego prawa. Przestrzegałem wtedy: nie przyjmujmy nowej ordynacji na hura, bo król nas szantazuje i ma swój "piękny" projekt. Nikt nie posłuchał. Więc mamy teraz bałagan.
Raz jeszcze: litości i więcej rigczu! Pan apelował dokładnie o coś odwrotnego: o procedowanie na bazie jeszcze bardziej wadliwych przepisów dotychczasowych. A król wcale się nie spieszył, co nawet wypominał mu Pan w wątku "Czy król robi sobie jaja".

Ostatecznie nowe przepisy zostały przyjęte miesiąc po wyborach. Dość czasu, by każdy zainteresowany sprawą zdążył zebrać myśli i zajął stanowisko. Pan z tej opcji nie skorzystał i utrudniał to innym deputowanym w najbardziej infantylny do pomyślenia sposób: obrażając, atakując, blokując debatę i składając mandat, co zmusiło nas w środku debaty do szukania nowego Marszałka. W tym nie było żadnego zamysłu i planu. To była czysta złośliwość człowieka, który właśnie przechodził emerytur i miał w głębokim poważaniu, co się wydarzy.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Alfredzie, udław się paragrafami

Post autor: Daniel von Witt »

Dlaczego Pan kłamie i opowiada wszystko tak, jak to Panu pasuje? Alfredzik uznał, że głos pusty wygrał wybory. Później orzekł, że nie zarzadzi nowych wyborów dopóki Parlament nie klepnie ustawy przez niego napisanej. Ja apelowałem, by nie robił sobie jaj i wybory zarządził bezzwłocznie, a Parlament by nie dał sobą manipulować. Wyszło po alfredowemu, czyli gówno wyszło. Zesral się na nasz porządek konstytucyjny (nieuzasadnione przedłużanie Pana urzędowania jako premiera pomazanca alfredowskiego przy szantazowaniu Parlamentu: będą nowe wybory TYLKO gdy będzie nowe prawo) i system prawny (buble prawne, które wymyślił).

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Alfredzie, udław się paragrafami

Post autor: Andrzej »

EGZDZELENDZJO TROCHĘ GULDURY.
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Алоиз Нишемангоҳ
Posty: 355
Rejestracja: 10 lis 2010, 14:10
Numer GG: 4917991
NIM: 732103
Lokalizacja: Genoße-Wanda-Stadt
Kontakt:

Re: Alfredzie, udław się paragrafami

Post autor: Алоиз Нишемангоҳ »

Chamberlain pisze: 11 sty 2019, 12:01 więcej rigczu
Aż spojrzałem w kalendarz, ale nie, jest rok 2019. Dziwne........
ppłk Alojzy Pupka
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Alfredzie, udław się paragrafami

Post autor: Maciej II »

Алоиз Нишемангоҳ pisze: 12 sty 2019, 00:36 Aż spojrzałem w kalendarz, ale nie, jest rok 2019. Dziwne........
Rok 2019, papaj dalej nie może zjeść kremówki.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Alfredzie, udław się paragrafami

Post autor: Andrzej »

Χέλμουτ Πολ pisze: 12 sty 2019, 00:43
Алоиз Нишемангоҳ pisze: 12 sty 2019, 00:36 Aż spojrzałem w kalendarz, ale nie, jest rok 2019. Dziwne........
Rok 2019, papaj dalej nie może zjeść kremówki.
Dlaczego papaj nie może zjeść kremówki?
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości