Liga Królewska - informacje podstawowe

Twórczość artystyczna, badania naukowe, spekulacje filozoficzne.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Liga Królewska - informacje podstawowe

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Śmieszna sprawa, kiedy Lwy Segali egzystują bez właściciela zarządzającego miastem, ale w sumie nie dawało mi żadnej przyjemności granie w lidze.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Liga Królewska - informacje podstawowe

Post autor: Andrzej »

vat pisze: 31 gru 2018, 11:49
Szanowni Państwo!

Zapraszam do Ligi Królewskiej! Trwa właśnie okres międzysezonowy i poszukujemy nowych managerów. Mamy obecnie jeden klub do przejęcia, ale chętnie przyjmiemy oprócz tego jeszcze co najmniej jedną dodatkową osobę (tak, żeby każda liga miała po 11 drużyn; obecnie to 11-11-10).

Serdecznie zachęcam. Dreamlandzkie drużyny od dłuższego czasu dają w rozgrywkach ciała nie gorzej niż gellonska studentka na wakacjach w Al Rajn, zaś wasi rodzimi trenerzy prezentują warsztat finezyjny niczym scholandzkie żarty, także nie lękajcie się, gorsi na pewno nie będziecie, natomiast a nuż przysłużycie się swojej v-ojczyźnie i przyczynicie się do tego, by LK stała się znowu dreamlandzka (obecnie jest sarmacko-teutonsko-wandejska) :)
Formularz zgłoszeniowy

Jakby kogoś ciekawiło, poniżej prezentuję tabele wszystkich trzech dywizji po zakończeniu 43. sezonu:

Dywizja Złota

Obrazek

Dywizja Srebrna

Obrazek

Dywizja Brązowa

Obrazek
No to zgłosiłem oficjalnie Lutschbonbon do LK. Czekam na info od admina Ligi.
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Liga Królewska - informacje podstawowe

Post autor: matmax »

Nowy sezon najwyraźniej wystartował dziś, więc możliwe, że będzie trzeba poczekać chwilę na wolną drużynę, chyba że coś wolnego jest. Jak na razie pierwszy mecz Max Alexiopolis to zarazem co najmniej 21 porażka z rzędu ;)
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Jul
Posty: 50
Rejestracja: 11 cze 2013, 08:53
NIM:
Kontakt:

Re: Liga Królewska - informacje podstawowe

Post autor: Jul »

Cześć!

Międzymikronacyjna Liga Królewska otwiera nabór dla nowych trenerów!

Jesteśmy działającą już od ponad 9 lat ligą mikronacyjnego futbolu. Zrzeszamy ludzi z całego Pollinu, pod naszymi skrzydłami szkoliło się wielu obecnie odnoszących sukces trenerów. Liga podzielona jest na trzy dywizje (najwyższą – Złotą, i kolejno: Srebrną oraz Brązową), o gradientowym poziomie trudności, co pozwala na odnalezienie się każdego trenera, niezależnie od jego umiejętności. Ponadto, jeśli jesteś początkującym trenerem, możemy otoczyć Cię profesjonalną opieką mentorską.
Obecnie zakończyliśmy 44 sezon. Tryumf odniósł Ajax Nowy Amsterdam (Neopolis), tuż za nim uplasował się Budapesti FC (Austro-Węgry), podium zamyka Maozedonia Sangjang (Baridas). Ty te z możesz odnieść sukces w tymże międzynarodowym środowisku!

Opcji jest wiele. Możesz stworzyć swoją drużynę od zera bądź też przejąć którąś z obecnie istniejących drużyn. Polecam:

--> Rezerwy Republikańskie – scholandzka drużyna przez wiele lat prowadzona była przez Gauteliera Kakulskiego. Obecnie wciąż w szczytowej formie – średnia wieku 26 lat; siła 10 cegieł.
--> Spartakus Geldberg – dreamlandzka równie silna drużyna, średnia wieku 27 lat; siła 8 cegieł.
--> RKS Rodo – średnia wieku 26 lat; siła 8 cegieł.
--> KS Rosario – średnia wieku 27 lat; siła 6 cegieł.
--> CWKS L. Hipsterdorf – średnia wieku 25 lat, siła 6 cegieł.

Kto pierwszy, ten lepszy!

Co należy zrobić, by dołączyć? Kliknij: http://www.xperteleven.com/?lid=248703

Masz jakieś pytania? Śmiało!
Republica de Palma
Jul
Posty: 50
Rejestracja: 11 cze 2013, 08:53
NIM:
Kontakt:

Re: Liga Królewska - informacje podstawowe

Post autor: Jul »

Cześć!

Mam pilną i ważną wiadomość. Elsynor Athletic, dreamlandzki klub działający od początku istnienia LK, czyli od niemal 10 lat, pozostaje bez trenera. Chciałabym wystartować nowy sezon, co oznacza, że jeśli szybko nie znajdzie się jakiś zacny opiekun, Elsynor przepadnie :/

Ktoś chętny? Niech od razu klika:
https://www.xperteleven.com/team.aspx?d ... 17&Boost=1

Co należy zrobić, by dołączyć? Kliknij: http://www.xperteleven.com/?lid=248703

W razie pytań, proszę.
Republica de Palma
Awatar użytkownika
Esteladio
Posty: 46
Rejestracja: 5 sty 2019, 16:30
NIM: 178438
Kontakt:

Re: Liga Królewska - informacje podstawowe

Post autor: Esteladio »

Znalazłem wolną drużynę, więc pomyślałem, że spróbuję swoich sił w Lidze Królewskiej. Sukcesów nie obiecuję, ale myślę, że okazjonalne notki prasowe urozmaicą moją aktywność w Królestwie. Administrator ligi został poinformowany o moich niecnych planach — pozostaje mi więc czekać na wyrok.
(—) Severin von Verwaltung-Rentner
Gość zagraniczny
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Liga Królewska - informacje podstawowe

Post autor: RIIF »

Gratuluję i życzę sukcesów.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura i nauka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości