[GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Dział archiwum Parlamentu Królewskiego od maja 2015 roku do lipca 2019 roku.
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE DO 06.01] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Chamberlain »

Snow Queen pisze: 5 sty 2019, 16:59
Chamberlain pisze: 5 sty 2019, 16:44 Przypadek? Nie sądzę.
wasze ostatnie posty mocno wskazują na tzw. meltdown.
Spokojnie. To była ironia. Następnym razem wkleję mem. Taki z żabą lub kotem. A skąd to nagłe zainteresowanie głosowaniem?
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: [GŁOSOWANIE DO 06.01] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Polyna »

Chamberlain pisze: 5 sty 2019, 17:51 Spokojnie. To była ironia. Następnym razem wkleję mem. Taki z żabą.
Pepe czy Dat Boi?
A skąd to nagłe zainteresowanie głosowaniem?
Głosowaniem jestem zainteresowana od samego początku, tyle że jako głowie państwa obcego nie za bardzo wypada mi na jego temat wypowiadać się publicznie, poza kwestiami technicznymi takimi jak powyższa.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE DO 06.01] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Maciej II »

Oskar ben Grozny Witt pisze: 5 sty 2019, 17:48 Gdyby sami komuniści chcieli abdykacji Okupanta z tronu..., a jednak nie.
Gwoli ścisłości - komuniści, pan "Meteor" ben Grozny Witt oraz pan "Świeżość i Sensacja" von Witt.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE DO 06.01] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Andrzej »

Nie pierdolcie tylko głosujcie kto jeszcze tego nie zrobił.
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE DO 06.01] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Karta do głosowania pisze:
(1) Tomasz von Habsburg:
(2) Florian von Stettin: PRZECIW
(3) Aluś de la Ciprofloksja:
(4) Pascal de la Brun: WSTRZYMUJĘ SIĘ
(5) Daniel von Witt: ZA
(6) Torkan Ingawaar: ZA
(7) Sted Asketil: ZA
(8) Konstantin Wolframovich: PRZECIW
(9) Jezus Pedael Ipanienko-Ingawaar: ZA
(10) Oskar ben Grozny Witt: ZA
(11) Helmut Pohl: WSTRZYMUJĘ SIĘ
(12) Fryderyk Orański-Nassau: PRZECIW
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Tomasz von Habsburg
Posty: 1329
Rejestracja: 3 maja 2016, 16:55
NIM: 659175
Herb: t10
Lokalizacja: Habsburg (Księstwo Furlandii i Luindoru)
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE DO 06.01] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Tomasz von Habsburg »

Karta do głosowania pisze:(1) Tomasz von Habsburg: WSTRZUMUJĘ SIĘ
(2) Florian von Stettin: PRZECIW
(3) Aluś de la Ciprofloksja:
(4) Pascal de la Brun: WSTRZYMUJĘ SIĘ
(5) Daniel von Witt: ZA
(6) Torkan Ingawaar: ZA
(7) Sted Asketil: ZA
(8) Konstantin Wolframovich: PRZECIW
(9) Jezus Pedael Ipanienko-Ingawaar: ZA
(10) Oskar ben Grozny Witt: ZA
(11) Helmut Pohl: WSTRZYMUJĘ SIĘ
(12) Fryderyk Orański-Nassau: PRZECIW
Komentarz do decyzji za jakiś czas.

(-) Tomasz baron von Habsburg
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE DO 06.01] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Andrzej »

Koleżeńsko przypominam Sz.P. Marszałkowi o podsumowaniu głosowania czy coś.
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1647
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE DO 06.01] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Torkan Ingawaar »

Oraz o publikacji uchwały w Ogłoszeniach Urzędowych i BPSK.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Pascal de La Brun
Posty: 111
Rejestracja: 3 sie 2016, 20:43
NIM: 770957
Herb: p19
Lokalizacja: Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Pascal de La Brun »

Zamykam głosowanie. Wzięło w nim udział 11 na 12 deputowanych. Oddano 5 głosów za, 3 głosy przeciw i 3 głosy wstrzymujące. Stwierdzam, że Parlament przyjął uchwałę.

(-) Pascal de La Brun
Marszałek Parlamentu Królewskiego
Awatar użytkownika
Dariusz
Posty: 22
Rejestracja: 6 sty 2019, 18:22
Numer GG: 13522610
NIM:
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Dariusz »

Ja jestem tutaj nowy ale pewnych spraw nie kumam , jeżeli król został wybrany legalnie to wypowiedzenie posłuszeństwa przypomina zabranie zabawek bo mi się piaskownica nie podoba .Wydaje mi się że potrzebne jest spotkanie wszystkich stron i głęboka naprawa państwa ,potrzebne są pomysły na rozwój kraju ,jasne zasady kto ma jakie uprawnienia .Potrzeba ożywienia społecznego ,nowy obywatel wchodzi i co widzi ??Parlament wypowiada posłuszeństwo ...Panowie nie wolno iść ta drogą , pomysły a nie kłótnie kto ma ile władzy bo niedługo nie będzie kim rządzić .Tak widzi to nowy obywatel .
Ostatnio zmieniony 7 sty 2019, 20:06 przez Dariusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Darius z Kamnitz
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Andrzej »

Dariusz pisze: 7 sty 2019, 19:50 Ja jestem tutaj nowy ale pewnych spraw nie kumam , jeżeli król został wybrany legalnie to wypowiedzenie posłuszeństwa przypomina zabranie zabawek bo mi się piaskownica nie podoba .
Król został wybrany według przepisu który moim zdaniem jest niekonstytucyjny. Poza tym nie wszystko co legalne jest w porządku.
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Chamberlain »

JPII pisze: 7 sty 2019, 20:02 Król został wybrany według przepisu który moim zdaniem jest niekonstytucyjny. Poza tym nie wszystko co legalne jest w porządku.
Domyślam się toku myślowego, ale logiczną - lub tylko polityczną - konsekwencją byłoby uznanie, że w ogóle monarchia jest niekonstytucyjna, bo zasada suwerenności ludu itd.

Republiko, nadchodzimy!
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Maciej II »

JPII pisze: 7 sty 2019, 20:02 Król został wybrany według przepisu który moim zdaniem jest niekonstytucyjny. Poza tym nie wszystko co legalne jest w porządku.
Ostatnio udowadniałem niekonstytucyjność progu wyborczego, wszystko to kwestia dobrych argumentów.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Dariusz pisze: 7 sty 2019, 19:50 Ja jestem tutaj nowy ale pewnych spraw nie kumam , jeżeli król został wybrany legalnie to wypowiedzenie posłuszeństwa przypomina zabranie zabawek bo mi się piaskownica nie podoba .Wydaje mi się że potrzebne jest spotkanie wszystkich stron i głęboka naprawa państwa ,potrzebne są pomysły na rozwój kraju ,jasne zasady kto ma jakie uprawnienia .Potrzeba ożywienia społecznego ,nowy obywatel wchodzi i co widzi ??Parlament wypowiada posłuszeństwo ...Panowie nie wolno iść ta drogą , pomysły a nie kłótnie kto ma ile władzy bo niedługo nie będzie kim rządzić .Tak widzi to nowy obywatel .
Szanowny Panie, właśnie dlatego jest ograniczenie akcesu do Parlamentu dla nowicjuszy na 2 tygodnie, bo choć rozumiem intencje-obiektywnie patrząc nie rozumie czy raczej po prostu nie zna Pan obecnych uwarunkowań politycznych.
Król został wybrany legalnie. Rzecz w tym, że zgodnie z tradycją Króla nie wybiera ogół, a Konwent byłych monarchów i wybrali oni ostatnio JKM Roberta II Fryderyka, który do tej pory związany był z mikronacją, z którą mamy raczej wrogie stosunki i sam przez obywateli nie był(i niestety nie jest) lubiany. Dlatego ogół kierowany niechęcią do Jego Osoby zagłosował jak zagłosował.
Kompetencje są jasne i nie potrzeba ich dodatkowego definiowania. Rozmawiamy o polityce, a w tej nigdy nie ma stałej zgody, bo życie polityczne umiera. Toteż klepanie się po ramionach raczej nie jest pożądane.

Pozdrawiam i mam nadzieję nakreśliłem całokształt.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Dariusz
Posty: 22
Rejestracja: 6 sty 2019, 18:22
Numer GG: 13522610
NIM:
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Dariusz »

Witam bardzo serdecznie , oczywiście nie znam bo znać nie mogę politycznych puzzli w Dreamlandzie ,
Król został wybrany legalnie. Rzecz w tym, że zgodnie z tradycją Króla nie wybiera ogół, a Konwent byłych monarchów i wybrali oni ostatnio JKM Roberta II Fryderyka, który do tej pory związany był z mikronacją, z którą mamy raczej wrogie stosunki i sam przez obywateli nie był(i niestety nie jest) lubiany. Dlatego ogół kierowany niechęcią do Jego Osoby zagłosował jak zagłosował.
Jeżeli był związany z obcym mocarstwem z którym Dreamland ma raczej wrogie stosunki to nie powinien zostać królem , należy się zastanowić czy konwent nie działał na szkodę kraju a tym powinien się zająć Trybunał Stanu .Jeżeli takowy nie istnieje należy go powołać .Następny krok cały konwent powinien odpowiedzieć przed Trybunałem .Moja propozycja to referendum ws wyboru Króla przez obywateli .
Darius z Kamnitz
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Maciej II »

Dariusz pisze: 9 sty 2019, 18:38 Witam bardzo serdecznie , oczywiście nie znam bo znać nie mogę politycznych puzzli w Dreamlandzie ,
Jeżeli był związany z obcym mocarstwem z którym Dreamland ma raczej wrogie stosunki to nie powinien zostać królem , należy się zastanowić czy konwent nie działał na szkodę kraju a tym powinien się zająć Trybunał Stanu .Jeżeli takowy nie istnieje należy go powołać .Następny krok cały konwent powinien odpowiedzieć przed Trybunałem .Moja propozycja to referendum ws wyboru Króla przez obywateli .
Czyli chce Pan sądzić królów-seniorów na bazie przepisów, które nie istnieją, przez instytucję, która nie istnieje?
Fascynujące.
PS> Polecam stawiać znaki interpunkcyjne bez spacji. -> Trybunałem . -> Trybunałem.
-> Dreamlandzie , -> Dreamlandzie,
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Dariusz
Posty: 22
Rejestracja: 6 sty 2019, 18:22
Numer GG: 13522610
NIM:
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Dariusz »

Jeżeli szanowni królowie seniorowie działają na szkodę to muszą za to odpowiedzieć ,moim zdaniem zaistniał stan zagrożenia państwa .Patrząc na całą sytuacje to wydaje mi się że jakaś mała kasta ludzi przywłaszczyła sobie Dreamland i ma wszystkich w głębokiej d.....Potrzebne jest referendum ws wyboru króla .
PS> Polecam stawiać znaki interpunkcyjne bez spacji. -> Trybunałem . -> Trybunałem.
-> Dreamlandzie , -> Dreamlandzie,
ps Największym problemem Dreamlandu nie jest powolna jego śmierć demograficzna lecz znaki interpunkcyjne bez spacji super
Darius z Kamnitz
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Andrzej »

Dariusz pisze: 9 sty 2019, 19:46 Jeżeli szanowni królowie seniorowie działają na szkodę to muszą za to odpowiedzieć ,moim zdaniem zaistniał stan zagrożenia państwa .Patrząc na całą sytuacje to wydaje mi się że jakaś mała kasta ludzi przywłaszczyła sobie Dreamland i ma wszystkich w głębokiej d.....Potrzebne jest referendum ws wyboru króla .
Jesteście po właściwej stronie. Nie przejmujcie się zawodzeniem grammar nazis. Alleluja i do przodu!
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Maciej II »

Dariusz pisze: 9 sty 2019, 19:46 Największym problemem Dreamlandu nie jest powolna jego śmierć demograficzna lecz znaki interpunkcyjne bez spacji super
Im Gegensatz zum langsamen demographischen Tod, die Satzzeichen die mit Leerschritt an das vorgehende Wort angehängt sind, verursachen Augenkrebs.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Andrzej »

Χέλμουτ Πολ pisze: 9 sty 2019, 20:57
Dariusz pisze: 9 sty 2019, 19:46 Największym problemem Dreamlandu nie jest powolna jego śmierć demograficzna lecz znaki interpunkcyjne bez spacji super
Im Gegensatz zum langsamen demographischen Tod, die Satzzeichen die mit Leerschritt an das vorgehende Wort angehängt sind, verursachen Augenkrebs.
Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput!
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Zablokowany

Wróć do „Parlament Królewski 2016 — 2019”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości