Akt konfederacji z Alizonu

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Akt konfederacji z Alizonu

Post autor: Chamberlain »

Daniel von Witt pisze: 5 sty 2019, 14:51 Ufam, iż szybko zrozumie WO swoje położenie i abdykuje bez zwłoki.
A jakie to jest położenie? Grupa pięciu krzykaczy pozbawionych klasy i pomysłu, wzajemnie podkładających sobie nogi (patrz: przebieg przedwcześnie zakończonej debaty w sprawie zmiany konstytucji i dekretu o sukcesji), wykrzykuje coś pod oknem? JKM Robert Fryderek może sobie tylko gratulować takiej opozycji. Właściwie nic nie trzeba robić. Siedzisz i patrzysz, jak facet z KPD torpeduje projekt drugiego faceta z KPD.
Daniel von Witt pisze: 5 sty 2019, 14:51 nie oczekiwałem odpowiedzi
I to jest w tym wszystkim najpiękniejsze.

-- > ustaw się pod oknem i wyj, że król nie odpowiada
-- > napisz, że nie oczekiwałeś odpowiedzi, gdy jednak po chwili odpowiada

To jak mam teraz pytanie do Jego Królewskiej Mości. Jakie to uczucie zasiąść na tronie w państwie idiotów?
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Akt konfederacji z Alizonu

Post autor: Daniel von Witt »

Więcej wyobraźni Wasza Ekscelencjo, bo nie dość, że wyrywacie z kontekstu to na dodatek niewiele widzicie lub widzieć nie chcecie.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Akt konfederacji z Alizonu

Post autor: Chamberlain »

Daniel von Witt pisze: 5 sty 2019, 17:16 Więcej wyobraźni Wasza Ekscelencjo, bo nie dość, że wyrywacie z kontekstu to na dodatek niewiele widzicie lub widzieć nie chcecie.
Wysilcie się z tą repliką, bo mało przekonująca wyszła. Napiszcie, że "zawsze wspieraliście monarchów" czy coś w tym stylu.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Akt konfederacji z Alizonu

Post autor: Daniel von Witt »

Zachęcam do ruszenia mózgownica.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Akt konfederacji z Alizonu

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Oskar ben Grozny Witt pisze: 5 sty 2019, 13:22 Dosyć fajna sztuczka, by umniejszyć krytykę na waszą osobę, wśród obywateli ;-D, ale i też by nie odpowiadać na niewygodne pytania.
Który to już raz z omijaniem odpowiedzi Drogi Okupancie?
Na jakiej podstawie nazywasz oczekiwanie od rozmówcy minimum szacunku za umniejszanie krytyki? Da się krytykować z szacunkiem dla drugiej osoby. Jeśli nie z tytułu osoby, która dany urząd pełni, to chociaż powagi samego urzędu.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Akt konfederacji z Alizonu

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

Fryderyk Orański-Nassau pisze: 6 sty 2019, 04:36 Na jakiej podstawie nazywasz oczekiwanie od rozmówcy minimum szacunku za umniejszanie krytyki?
Na podstawie posta Okupacji parę wypowiedzi wyżej ;)
Fryderyk Orański-Nassau pisze: 6 sty 2019, 04:36 Da się krytykować z szacunkiem dla drugiej osoby. Jeśli nie z tytułu osoby, która dany urząd pełni, to chociaż powagi samego urzędu.
Dać się da, ale zwróciłem po prostu uwagę, że to nie pierwszy raz, kiedy Jego Okupacja unika odpowiedzi na pytanie, na które nie chce odpowiadać/bądź jest to dla niej nie wygodne + na pewno w napisanym poście przez mojego ojca było więcej szacunku, niż w tym, za który podaliście mnie do sądu Ekscelencjo-wazelinko.

Proszę w końcu dać się samemu bronić Okupantowi, a nie go wysługiwać oczekując na jego oklaski, głaszczenie główki i wspólną adorację.

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Akt konfederacji z Alizonu

Post autor: Stanisław Dmowski »

Na wydaniu aktu i nocnej pijatyce w zamku Toussaint działania konfederatów się nie skończą. Chcemy być liczącą się siłą polityczną. Siłą, która wbije się klinem między dawnych republikanów i partię rodziny Wittów. Wreszcie siłą, o której poparcie będzie się zabiegać. W tych wyborach żaden z kandydatów nie wydaje mi się specjalnie bliski poglądowo, pozostawiłem zatem swoim zwolennikom absolutną swobodę, mogą zagłosować na komunistę, mogą zagłosować nawet i na tego republikanina. Ktokolwiek wygra, i tak będziemy trzymać rękę na pulsie.

Czemu to robimy? By dodać życiu politycznemu pikanterii. Akurat taki moment się nadarzył i grzech go nie wykorzystać. Niech te wszystkie mikronacje uczą się od nas, jak powinna wyglądać polityka. W prawie żadnej mikronacji nie znajdziecie takich różnic pomiędzy partiami, takich osobowości, jakie Dreamland posiada. Nawet Sarmacja ze swoimi koteriami, bo to trudno partiami politycznymi nazwać, jest w tyle.

Jeden z moich kompanów, JE Pohl zadeklarował powstanie gazety konfederacyjnej i ja ten projekt będę bardzo wspierał. Walka na polu prasowym jest wskazana. Oczekujcie...
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Akt konfederacji z Alizonu

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Oskar ben Grozny Witt pisze: 6 sty 2019, 13:59 Dać się da, ale zwróciłem po prostu uwagę, że to nie pierwszy raz, kiedy Jego Okupacja unika odpowiedzi na pytanie, na które nie chce odpowiadać/bądź jest to dla niej nie wygodne + na pewno w napisanym poście przez mojego ojca było więcej szacunku, niż w tym, za który podaliście mnie do sądu Ekscelencjo-wazelinko.
Nie wiem o który konkretnie post chodzi. Zwracam uwagę, że nie pozwałem Pana, a jedynie zgłosiłem możliwość popełnienia przestępstwa. Różnica jest zasadnicza, bo gdybym pozwał to sam bym w jakimś sensie oskarżał. Tymczasem nie ja weryfikuję czy to podchodzi do paragraf. Zastanawiam się od wczoraj swoją drogą, gdzie jest granica między obrazą osoby pełniącej dany urząd, a samego urzędu. Na pewno moglibyście sobie darować te utarczki słowne. Wczoraj akurat ten post zwrócił moją uwagę i zamierzam wziąć się za egzekwowanie przepisu, który nazywany jest martwym.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Akt konfederacji z Alizonu

Post autor: Sted Asketil »

Fryderyk Orański-Nassau pisze:Wczoraj akurat ten post zwrócił moją uwagę i zamierzam wziąć się za egzekwowanie przepisu, który nazywany jest martwym.
Prosze sie cofnac do momentu ogloszenia nastepcy - odpowiem za kazde swoje przeszle, obecne i nastepne slowo. A pojawi sie takie niejednokrotnie - rowniez w formie sztuki. Jak Pan to wtedy to rostrzygnie? Dam Panu prace Panie Marszalku - mam nadzieje ze nie bedzie sie Pan nudzil :)

Pozdrawiam serdecznie

Sted Asketil
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Akt konfederacji z Alizonu

Post autor: Daniel von Witt »

Przy okazji - nie widzę działu prokuratury. Dlaczego?

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Akt konfederacji z Alizonu

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Nie chcę zastępować Prokuratora. Nagminne łamanie przepisu nie jest natomiast podstawą do jego usunięcia.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Tomasz von Habsburg
Posty: 1329
Rejestracja: 3 maja 2016, 16:55
NIM: 659175
Herb: t10
Lokalizacja: Habsburg (Księstwo Furlandii i Luindoru)
Kontakt:

Re: Akt konfederacji z Alizonu

Post autor: Tomasz von Habsburg »

Daniel von Witt pisze: 6 sty 2019, 17:49Przy okazji - nie widzę działu prokuratury. Dlaczego?
Konta należące do grupy „Sąd Królestwa” nie miały w ogóle dostępu do tego działu. Nie wiem dlaczego.

(-) Tomasz baron von Habsburg
Awatar użytkownika
Gilead
Posty: 94
Rejestracja: 21 sty 2019, 16:34
Numer GG: 67441662
NIM: 956381
Kontakt:

Re: Akt konfederacji z Alizonu

Post autor: Gilead »

Szanowni Konfederaci, pragnę wstąpić do Waszej alizońskiej konfederacji. Moje poglądy pokrywają się z ideami niniejszego zgromadzenia i będę zaszczycony móc się podpisać pod tymi ideami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość