Królewskie Orędzie Noworoczne

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Królewskie Orędzie Noworoczne

Post autor: Stanisław Dmowski »

JPII pisze: 2 sty 2019, 12:06 Ale nie chodzi o to, że to za jego pontyfikatu zezwolono na rzucanie mięsem? Tzn. poluzowano cenzurę?
No możliwe, w każdym razie okres jego panowania śmiało wielu nazywa złotym okresem. Duża aktywność, mnogość dyskusji na wszelkie tematy, ożywienie w regionach, prasa, polityka zagraniczna. Nie wiem jednak, czy ta pobłażliwość wyszła nam na dobre.
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Królewskie Orędzie Noworoczne

Post autor: Chamberlain »

Florian von Stettin pisze: 2 sty 2019, 12:12 Nie wiem jednak, czy ta pobłażliwość wyszła nam na dobre.
To zależy, w jakim aspekcie. Jeśli chodzi o obecny poziom stresu i liczbę odpałów, to odpowiedź jest oczywista. Ale od abdykacji Edwarda II w marcu miną dwa lata, po drodze było dwóch królów, właściwie trzech, iluś tam moderatorów i chyba pięć nowelizacji ustawy o forum. To jak winić twórcę prochu za to, że po pięciu wiekach ktoś komuś odstrzelił beniza.

Za JKW Alfreda były zapowiedzi "karnych blach na potylicę", były groźby i prośby (za JKW Karoliny Aleksandry), ale niewiele z tego wynikło. Jeśli jest burdel, a jest, to świadomy wybór iluś tam osób działających na przestrzeni ostatnich lat, którzy chyba nie kwapili się do nakładania na siebie banów i nadzorów. Z małymi wyjątkami zimą (Porfavor) i w sierpniu (ja). Pytanie, czy chodzi o bany i nadzory, i czy jesteśmy w stanie ogarnąć się bez użycia pałki.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Królewskie Orędzie Noworoczne

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Edward II pisze: 1 sty 2019, 23:49
Uważna lektura niekoniecznie wiążę się z publicznym wytykaniem autorowi literówek. W przeciwnym razie niemal każda dyskusja zamieniłaby się w złośliwe podstawianie sobie nogi i ignorowanie właściwego przesłania.
(...)
Pewne rzeczy mogą pójść na priw, prawda? Więcej wyrozumiałości, proszę.
Nie rzadko zwracałem różnym osobom uwagę i nie uważam, że to jakiś gigantyczny problem. To czasem pośpiech bądź zwykłe przeoczenie. Bywa, że nawet trzykrotne przeczytanie własnego tekstu przed tym nie uchroni.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości