Proklamacja Następcy Tronu

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Walerian Geak
Posty: 4
Rejestracja: 28 gru 2018, 07:29
NIM:

Re: Proklamacja Następcy Tronu

Post autor: Walerian Geak »

Od kiedy Ci to przeszkadza, Jezusie, co? :)
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Proklamacja Następcy Tronu

Post autor: Aleksander »

Abdykuj i spadaj.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Proklamacja Następcy Tronu

Post autor: RIIF »

الوـس pisze: 28 gru 2018, 10:07 Abdykuj i spadaj.
Abdykuj i spadaj, Wasza Królewska Mość. Jak już.

RIIF
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Proklamacja Następcy Tronu

Post autor: Aleksander »

Z takich królewskich mości to mój ojciec, arcyksiążę Teutończyków, na koń wsiada.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Proklamacja Następcy Tronu

Post autor: Andrzej »

To jest tak urocze, że każdy zwraca się do Czekana albo na ty albo per RCA. Niech tak zostanie :)
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Proklamacja Następcy Tronu

Post autor: Sted Asketil »

RCA pisze:Abdykuj i spadaj, Wasza Królewska Mość. Jak już.
Na to trzeba sobie zasluzyc, a Panu do tego tak bardzo daleko... Prosze zaczac skladac spadochron by sie ponownie otworzyl jak bedzie Pan stad odlatywal. Cel: Madagaskar.

Sted Asketil
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Proklamacja Następcy Tronu

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

xD, coś tam poprzekręcałeś, na kogoś tam winę zrzuciłeś, tak żebyś ty wyszedł obronną ręką xD
RCA pisze: 28 gru 2018, 09:13 Owszem, w przeszłości krytykowałem Dreamland.
Nie tylko krytykowałeś, ale wyśmiewałeś o czym pisałem wcześniej. Jak fajnie odnosić się do wygodniejszych rzeczy.
RCA pisze: 28 gru 2018, 09:13 Nie jest to język, który będę akceptował, nie jest to też język, który sprawi, iż będę polemizował. Jedyne co z nim będę robił to ignorował, i rugował.
W skrócie - wali mnie to, co kto pisze, większość niewygodnych dla mnie postów była napisana w sposób mniej parlamentarny (no ciężko się kurwa dziwić), więc przyrównam je do gówna i nie będę musiał odpowiadać i pokażę jeszcze, że to oni są gorsi, a nie ja.
RCA pisze: 28 gru 2018, 09:13 Argumenty o chorągiewce padają spod palców osób, które jedynie powtarzają jakieś zasłyszane hasła, nigdy zaś nawet słowa ze mną nie zamieniły.
Zasłyszane hasła, który idealnie odzwierciedlają twoje zachowanie. Człowieku ty jeszcze niedawno chciałeś robić z Sarmacji republikę, a teraz dostałeś posadkę to przyleciałeś jak panienka spragniona zabawy do Królestwa? Zresztą, muszę z Tobą zamieniać jakieś słowa, żeby mieć wyrobione o Tobie zdanie? Czy muszę zamieniać słowa z Kaczyńskim, żeby mieć wyrobione o nim zdanie?
NIE.
RCA pisze: 28 gru 2018, 09:13 Ale zamykanie oczu i udawanie, że nic się nie zmieniło jest jak bycie małym dzieckiem
Parę przykładów:
RCA płacze po raz pierwszy
RCA płacze po raz drugi
RCA płacze po raz trzeci
RCA płacze po raz czwarty

Kiedy można się spodziewać u nas w KD, twojej "samokrytyki", że znowu coś ci się nie udało, że zawiodłeś wszystkich, że teraz się poprawisz i nie popełnisz tych samych błędów, po czym będziesz robił to samo i tak w kółko. Nie zacznij robić z siebie czasem ofiary, jak w tych dyrdymałach podlinkowanych wyżej, bo się poleję ze śmiechu.
RCA pisze: 28 gru 2018, 09:13 Odwołań do braku włosów, tuszy, czy innych realnych aspektów nie będę komentował — uciekanie się do nich świadczy o tym, że w zasadzie argumentów Wam brakuje.
Znów, rozdmuchujesz posty o nazywaniu ciebie grubasem i łysolem, a umniejszasz rolę postów, gdzie ludzie kompletnie piszą prawdę o Tobie i Twoim charakterze działania. Argumentów nam nie brakuje.
RCA pisze: 28 gru 2018, 09:13 Byłem całkowicie świadom fali krytyki, która na mnie spadnie w obu krajach
W Sarmacji to fala krytyki spada na Ciebie od dawna. Nie bez powodu. To coś znaczy.
RCA pisze: 28 gru 2018, 09:13 Liczę, że damy sobie czas. Ja Wam na zmianę języka
Nie rozkazuj nam, nie jesteś u siebie i nigdy nie będziesz. Obywatele Cie nie dzierżą i tu nie chcą.
RCA pisze: 28 gru 2018, 09:13 Nie oczekuję, iż będę miłowany. Nie oczekuję hołdów, pałaców i innych precjozów.
To przestań się wybielać i robić z siebie idiotę.

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Proklamacja Następcy Tronu

Post autor: Andrzej »

Ale żeś mnie Oskarze zaimponował <3
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Proklamacja Następcy Tronu

Post autor: Stanisław Dmowski »

Cieszę się z takiej społecznej mobilizacji jaka się w ostatnim dniu wytworzyła, sęk w tym, by tą mobilizację przekuć w działanie i rozwój Królestwa.
Oskar ben Grozny Witt pisze: 28 gru 2018, 12:55 Nie rozkazuj nam, nie jesteś u siebie i nigdy nie będziesz. Obywatele Cie nie dzierżą i tu nie chcą.
Nie jestem adwokatem nowego władcy, wypisałem się z tej funkcji. Mam jednak pytanie do Ciebie i do innych, którzy nagle tak ożyli. Gdzie wyście byli, jak Alfred łamał prawo? Gdzie wyście byli jak przez cztery miesiące przesiadywałem na forum sam pisząc do siebie, co udało mi się zrobić i czekając, aż ktoś raczy mnie pochwalić lub skrytykować. Pytam Was. Biada Wam, jeśli chcecie urządzić tu wojenkę a po wszystkim wrócicie do przyjemnych obserwacji jak inni się męczą. Krytykujmy, ale z rozwagą. Działajmy przede wszystkim.

Tak apropo, czy to przypadkiem nie ciebie obywatele też nie chcieli i zrzucili cię z urzędu, boś przepadł jak kamień w wodę...?
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Proklamacja Następcy Tronu

Post autor: Andrzej »

Przepraszam bardzo, ja napierdalałem Alfreda po kasku jak do spółki z Szambolainem chcieli wywalić Witta.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Proklamacja Następcy Tronu

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

Florian von Stettin pisze: 28 gru 2018, 13:02 Gdzie wyście byli, jak Alfred łamał prawo?
Byłem w Królestwie za pierwszego panowania Alfreda, jak i przy kryzysie Korony (Dreamland i Elderland), kiedy jeszcze Ciebie tu nie było.
Łamał już wtedy prawo, później się nic nie zmieniło.
Florian von Stettin pisze: 28 gru 2018, 13:02 Gdzie wyście byli jak przez cztery miesiące przesiadywałem na forum sam pisząc do siebie, co udało mi się zrobić i czekając, aż ktoś raczy mnie pochwalić lub skrytykować.
W realu. Co jakiś czas wpadałem, dość często obserwowałem. Wszystko rozchodzi się o motywację.
Florian von Stettin pisze: 28 gru 2018, 13:02 Pytam Was. Biada Wam, jeśli chcecie urządzić tu wojenkę a po wszystkim wrócicie do przyjemnych obserwacji jak inni się męczą. Krytykujmy, ale z rozwagą. Działajmy przede wszystkim.
Tu muszę się zgodzić.
Florian von Stettin pisze: 28 gru 2018, 13:02 Tak apropo, czy to przypadkiem nie ciebie obywatele też nie chcieli i zrzucili cię z urzędu, boś przepadł jak kamień w wodę...?
Obywatele mnie chcieli. Wygrałem wtedy wybory, co prawda z Kaufim, ale wygrałem. Mój rząd miał ogromny potencjał, tak jak Radziecki pisał o tym w gazecie. Przewaliłem swoim dalszym postępowaniem i lekkim wyjebaniem, tak jak RCA miał wczoraj. Rząd zaczął mi się sypać, przy okazji sam straciłem motywację. Po cholerę był im nieaktywny premier, który nic nie robił?
Nie wiem czy uderzasz do tego, że skoro sam popełniłem błąd, to teraz nie mogę go wytykać innym.
Pisałem o tym już wcześniej - uczmy się wszyscy na błędach i skupmy się na historii.

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Proklamacja Następcy Tronu

Post autor: Maciej II »

Florian von Stettin pisze: 28 gru 2018, 13:02 Biada Wam, jeśli chcecie urządzić tu wojenkę a po wszystkim wrócicie do przyjemnych obserwacji jak inni się męczą. Krytykujmy, ale z rozwagą. Działajmy przede wszystkim.
Krytycyzm powinien być uzasadniony jakimiś konkretami - jakimiś działaniami. Jako król Dreamlandu RCA nie zrobił jeszcze de facto nic. Pomimo tego co Robert do tej pory o KD mówił, moim zdaniem należy (tak jak mówi EII) dać RCA szansę na działanie chociaż przez ten miesiąc - zobaczyć CO i JAK zrobi i dopiero te działania można krytykować. Szansa na storpedowanie nam nie przepadnie.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Proklamacja Następcy Tronu

Post autor: Chamberlain »

Helmut Pohl pisze: 28 gru 2018, 13:36 Pomimo tego co Robert do tej pory o KD mówił, moim zdaniem należy (tak jak mówi EII) dać RCA szansę na działanie chociaż przez ten miesiąc - zobaczyć CO i JAK zrobi i dopiero te działania można krytykować. Szansa na storpedowanie nam nie przepadnie.
Brawo! Wreszcie głos rozsądku w tym zalewie chamstwa.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Proklamacja Następcy Tronu

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Okej. Zapoznałem się ze wszystkim co było do tej pory napisane w temacie i czas na zbiorczą odpowiedź, bo nie ułatwia sprawy, że mamy 4 wątki skoncentrowane wokół plucia na władcę.

Moje zdanie co do obecnego Następcy Tronu generalnie mówiąc nie jest najlepsze, jednak mój kontakt z Jego osobą w zasadzie ograniczał się do oznajmienia statusu persona non grata za pierwszego panowania JKW Alfreda i tony żartów wobec jego osoby, które na forum tworzyli inni. Innymi słowy, pamiętam kilak artykułów które dawały mi powody do śmiechu i dziwi mnie ta decyzja, ale nie chcę działać pochopnie.

Decyzja Konwentu Seniorów jest dla mnie wiążąca. Tradycja taka trwa dłużej niż obecność kogokolwiek tutaj. Rzekę w tym miejscu, że śmiać mi się chce, gdy JE von Grozny-Witt traktuje te swoje dwa lata jak mandat wszelkiej znajomości KD, podczas gdy mówimy o człowieku, który działał w KD prawdopodobnie nim w ogóle się urodziłeś i został wybrany między innymi przez JKW Edwarda II, podobnie obecnego tutaj 17 lat i prawdopodobnie to też dłużej, niż żyjesz. To nie jechanie po wieku. Jeśli chcesz odnosić się do doświadczenia to weź argument drugiej stron pod uwagę.

Proklamacja nie wywarła na mnie jakiegoś szczególnego wrażenia. Cieszy, że Następca prezentuje chociaż kulturalny poziom dyskusji, bo przez ostatnie dwa lata mojego krótkiego pobytu nic tak nie zniechęciło mnie do działania jak to, że każdy kto przybywa pluje wszędzie bluzgami, a takie osoby które darzyłem względnym szacunkiem jak JE Asketil, JE von Witt czy JE ben Grozny-Witt zamiast wyznaczać lepszy standard, dołączyły do tego rynsztokowego grona. Dołączyłem do mikronacji, bo chciałem stworzyć sobie rzeczywistość, gdzie to kim jestem realnie nie ma znaczenia, a tutaj mogę współtworzyć solidną warstwę szlachecką. Na nieszczęście, wszyscy tworzymy obecnie społeczność Mirków popijających Harnasie pod blokiem, a nie jakkolwiek kastowy demokratyczny kraj.

Do tej pory ledwo wspomniałem o Proklamacji. Deklaracja niesprzedania naszego kraju Sarmacji dla większości jak widać jest niesatysfakcjonująca i nie ma zaufania, natomiast dla mnie zważywszy, że wolałbym utrzymać stan kolizyjny z Sarmacją do czasu odzyskania Awary, jest równie niespełniająca oczekiwań i fakt, że następca musi Proklamację od takich słów zaczynać jest w pierwszej chwili śmieszny, ale teraz wręcz przykry. Fajnie, że wszyscy zaczęli pluć na decyzję monarchów, którzy sami mieli okazję tutaj nieco panować i wiedzą, czego od Króla wymagać. Pewne standardy się nie zmieniają i nie trzeba być absolutnie na bieżąco, żeby znaleźć dobrego Króla.

Wszyscy zdajecie się całkowicie pomijać fakt, że jak widać w naszym społeczeństwie nie ma obecnie NIKOGO, kto zdaniem Królów Seniorów byłby wart ich szacunku i w stanie podołać tej roli. Choć w ankiecie w Karczmie zagłosowałem na samym początku czytania za abdykacją, daliście mi jasny powód do tego, żeby przyszłego Króla wspierać. Dość mam opluwania monarchii w tym kraju, a do robienia z niej demokratycznej wydmuszki tym bardziej się nie przyczynię.

NT Robert II Fryderyk teraz jak nigdy potrzebuję wsparcia monarchistów tego kraju i jakże smuci, że liczyć mogę jedynie na JE Floriana von Stettina, który już ku mojemu zaskoczeniu deklaruje, że jego przygoda z tym krajem się kończy, nim w ogóle się rozpoczęła, a wszyscy Augustianie łączą się z niegdyś przeze mnie szanowanym pierwszym opluwaczem ludzi JE Danielem von Wittem.

Na zakończenie, staję w obronie dreamlandzkiej monarchii, nim jej prestiż do reszty zostanie zrównany z ziemią. Jeśli Królestwu przyjdzie być sprowadzonym do rangi nędznej republiki z koronowanym pionkiem, który będzie zrzucany z piedestału, gdy tylko zrobi coś przeciw większości, to z pewnością już mnie tu nie będzie. Tymczasem póki Dreamland ma szansę jeszcze wrócić do renesansu Edwarda II, twardo stoję za przyszłym Królem i życzę mu wytrzymałości, by móc utrzymać spokój i chęć do działania mimo tak toksycznego środowiska, jakim się okazaliście.

Vivat przyszły Król, Robert II Fryderyk!
Wstyd i hańba, społeczności dreamlandzka!
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Piotr Harniakiewicz
Posty: 47
Rejestracja: 17 sie 2018, 19:00
Numer GG: 36160355
NIM: 771319
Kontakt:

Re: Proklamacja Następcy Tronu

Post autor: Piotr Harniakiewicz »

Wasza Królewska Mość,
rzec mi wystarczy tylko tyle, iż Dreamlandowi wierny pozostaję, a program WKM ma wielki potencjał. Powinno się zwrócić uwagę niemałą na jeszcze jeden aspekt - wycięcie wrzodu, zwanego komunizmem. Albo marginalizacja jego roli do działań w Hipsterdorfie, o tam niech sobie agitują i porządek niszczą. Nam trzeba reform i stabilizacji, ufam WKM w tejże sprawie.
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Proklamacja Następcy Tronu

Post autor: matmax »

Piotr Harniakiewicz pisze: 28 gru 2018, 17:48 Powinno się zwrócić uwagę niemałą na jeszcze jeden aspekt - wycięcie wrzodu, zwanego komunizmem.
Zapraszam do rozwinięcia myśli. Przede wszystkim odpowiedzi na pytanie - dlaczego?
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Proklamacja Następcy Tronu

Post autor: Daniel von Witt »

Piękna mowa. Piękne słowa. Takie tylko okupant tronu lubi? Innymi się brzydzi? Nie rozpowszechniał też okupant sprośnych czy też obleśnych zdjęć? Np. zdjęcia włochatej dupy jako komentarza do komentarza innej osoby? To, że ubraliście na nią ekorrskie, jedwabiście miękkie majtki, nie czyni z Was jakiegoś lepszego od tych, których chcecie zwalczać. Okupant był chamem i bucem. Jesteście nim też obecnie. Jesteście też zdolni pisać miałkie i gładkie farmazony, by podbijać serduszka naiwnych, niewinnych, niedoinformowanych. Próbować nikt Wam nie zabrania. A Wy? Komu i co zabronicie?

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Proklamacja Następcy Tronu

Post autor: Maciej II »

matmax pisze: 28 gru 2018, 18:06 Zapraszam do rozwinięcia myśli. Przede wszystkim odpowiedzi na pytanie - dlaczego?
Bo Koorwa tak mówi, a on się zna, bo przecież walczy z lewactwem od lat. Szkoda, że potem jeszcze coś napomknie o Hitlerze i kobietach i na koniec i tak ma mniej procent niż Lech Shandy. XD
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Proklamacja Następcy Tronu

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

Fryderyk Orański-Nassau pisze: 28 gru 2018, 15:31 Rzekę w tym miejscu, że śmiać mi się chce, gdy JE von Grozny-Witt traktuje te swoje dwa lata jak mandat wszelkiej znajomości KD
W którym miejscu moich wywodów odnosi Pan takie wrażenie? Bo ja ani niczego takiego nie napisałem, ani tak nie uważam.
Dwa lata traktuję jako znajomość KD w okresie... dwóch lat. Wszystkie moje argumenty były popartymi dowodami z tego czasu. Śmiać się Pan może, nie zabraniam, tylko gdyby było z czego. Napisałem chociaż jedną nieprawdę w postach powyżej?
Zbytnio nie obchodzi mnie co ten człowiek robił wcześniej. Przez te wspomniane 2 lata zdążył zrobić tyle, bym mógł wystawić taką, a nie inną ocenę na temat RCA.
Fryderyk Orański-Nassau pisze: 28 gru 2018, 15:31 podczas gdy mówimy o człowieku, który działał w KD prawdopodobnie nim w ogóle się urodziłeś i został wybrany między innymi przez JKW Edwarda II
I co z tego, że działał wcześniej, niż ja się urodziłem. To coś znaczy? (zaraz się odniosę)
Szanuję JKW Edwarda II, ale nie muszę się z nim zawsze zgadzać. To logiczne.
Fryderyk Orański-Nassau pisze: 28 gru 2018, 15:31 podobnie obecnego tutaj 17 lat i prawdopodobnie to też dłużej, niż żyjesz. To nie jechanie po wieku
W ogóle nie jest to jechanie po wieku XD Dwa razy przyrównanie do mojej długości życia. Hipokryzja lvl hard

Czy to, że ktoś jest starszy oznacza, że mam mieć z automatu do niego szacunek? Co to za brednie! Na szacunek trzeba sobie zapracować, bo kim RCA dla mnie jest? Nikim. Obcą osobą.

Jeśli argumentem ZA nowym królem ma być to, że "ahhh on 17 lat w mikronacji przebył i dlatego powinniśmy go wybierać" to wybaczcie Ekscelencjo, ale większej bzdury nie słyszałem. Ktoś kto ma takie doświadczenie, a jest ostro zrównany z ziemią i jest obiektem żartów na tle międzynarodowym pokazuje tylko, dlaczego nie powinno się go usadowić, bo w rzeczywistości nie jeden 20-30 latek potrafi więcej zrobić w swoim życiu, niż 60 letni menel pod sklepem pijący Halne czy V.I.P.
Fryderyk Orański-Nassau pisze: 28 gru 2018, 15:31 JE ben Grozny-Witt zamiast wyznaczać lepszy standard, dołączyły do tego rynsztokowego grona.
Osoba, która dobitnie pokazuje ostry sprzeciw nowemu władcy jest rynsztokowa..
A co przepraszam bardzo, mam mu się podlizywać? Nie lubię typa i tyle. Zapamiętam to sobie Ekscelencjo!

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Proklamacja Następcy Tronu

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Oskar ben Grozny Witt pisze: 28 gru 2018, 22:33 W którym miejscu moich wywodów odnosi Pan takie wrażenie? Bo ja ani niczego takiego nie napisałem, ani tak nie uważam.
Dwa lata traktuję jako znajomość KD w okresie... dwóch lat. Wszystkie moje argumenty były popartymi dowodami z tego czasu.
Okej, przeczytałem to teraz drugi raz na spokojnie i istotnie nie ma tu wywyższenia, jedynie stwierdzenie faktu. Raczysz wybaczyć.
Szanuję JKW Edwarda II, ale nie muszę się z nim zawsze zgadzać. To logiczne.
A to zależy od ilości respektu do danej persony.
I co z tego, że działał wcześniej, niż ja się urodziłem. To coś znaczy?
W ogóle nie jest to jechanie po wieku XD Dwa razy przyrównanie do mojej długości życia. Hipokryzja lvl hard
Zważ, że 20 lat to również więcej niż ja żyję. Nie widzę tu nic uwłaczającego, nie uważam też wieku za argument sam w sobie. Uważam natomiast, że twierdzenie, że JKW nie wie nic o Dreamlandzie, kiedy jego egzystencje obserwował już dwa dziesięciolecia jest pewnym nadużyciem.
Czy to, że ktoś jest starszy oznacza, że mam mieć z automatu do niego szacunek?
Od tego możemy zacząć.
Co to za brednie! Na szacunek trzeba sobie zapracować, bo kim RCA dla mnie jest? Nikim. Obcą osobą.
Tak samo jak JKW Edward II był dla Ciebie obca osobą, ja i każdy tutaj. Jak na razie nikt nie chce pozwolić, by wybór Konwentu sam się zweryfikował. Jego osoba poza informacjami z trzeciej ręki jest dla mnie i Ciebie osobą całkiem obcą, ale jak widać lepiej ryczeć z resztą stada.
Jeśli argumentem ZA nowym królem ma być to, że "ahhh on 17 lat w mikronacji przebył i dlatego powinniśmy go wybierać" to wybaczcie Ekscelencjo, ale większej bzdury nie słyszałem.
Argumentem ZA nowym Królem ma być to, że szanuję dreamlandzką tradycję jaką jest Konwent Seniorów i mimo moich obiekcji w stosunku do Jego osoby, szanuję tradycję. Cieszy mnie, że przynajmniej to weryfikuje czym jest tutejszy konserwatyzm i z propagowanym przeze mnie tradycjonalizmem nie ma nic wspólnego.
Ktoś kto ma takie doświadczenie, a jest ostro zrównany z ziemią i jest obiektem żartów na tle międzynarodowym pokazuje tylko, dlaczego nie powinno się go usadowić
Twój v-ojciec też jest obiektem międzynarodowych żartów i chyba nie masz obiekcji co do tego jak sprawdzał się w roli księcia Unii.
bo w rzeczywistości nie jeden 20-30 latek potrafi więcej zrobić w swoim życiu, niż 60 letni menel pod sklepem pijący Halne czy V.I.P.
Wybitne ad personam, do tego niepoparte faktami. Świetny poziom merytoryczny.
Osoba, która dobitnie pokazuje ostry sprzeciw nowemu władcy jest rynsztokowa..
A co przepraszam bardzo, mam mu się podlizywać? Nie lubię typa i tyle. Zapamiętam to sobie Ekscelencjo!
Proszę sobie zapamiętywać cokolwiek Ekscelencja chce. Nawet każde słowo. Rynsztokowy nie jesteś ty, tylko twój sposób prowadzenia polemiki. To po pierwsze. Po drugie, nie za sprzeciw wobec władcy, a za chociażby obecne w tej wypowiedzi ad personam. Nie tak prowadzi się dyskusję na argumenty, że rzuca się tym jak ktoś wygląda; już abstrahując, że jest to niepodparte faktami. Na pewno JKW nie wygląda jak menel, ani tym bardziej 60 letni.


O tym pisał już Florian, powiem to i ja. Przede wszystkim autorytet ma dla mnie nie osoba obecnego monarchy, a i ten zapewne się wyrobi, a autorytet Konwentu i Edwarda II Odnowiciela, którego wyjątkowo cenię jako najlepszego z króli, których panowań doświadczyłem.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości