Najcenniejsze prawa

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.

W Królestwie Dreamlandu najważniejsze są dla mnie prawa...

Czas głosowania minął 30 gru 2018, 11:49

Prawo wybierania władz
7
16%
Prawo bycia wybieranym do władz
8
18%
Prawo działania w partiach politycznych
1
2%
Prawo zatrudnienia w administracji
1
2%
Prawo do pracy
1
2%
Prawo do sądu
7
16%
Prawa majatkowe
1
2%
Prawo do obrony
1
2%
Prawo do życia
5
11%
Prawo do swobodnej działalności
8
18%
Prawo do budowy Dreamlandu na jego serwerze
4
9%
Inne prawo/a
1
2%
 
Liczba głosów: 45

Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Najcenniejsze prawa

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

Helmut Pohl pisze: 26 gru 2018, 12:43 Według mnie był to jeden z wielu czynników z powodu których IV Rzesza zdechła. Boty się na pewno przyczyniły.
Ja nie patrząc na opinię innych, popierałem samo istnienie IV Rzeszy.

Dużo tam się działo z samego początku, dużo kontrowersji (z nazwy, jak i z ich godła bodajże), lokum dla Karbiaka przez pewien okres czasu, gdy wywalono go z Dreamlandu i napływ ludzi do mikronacji, przez promowanie tego państwa na różnych grupkach Facebookowych. Gdyby nie wewnętrzne konflikty, podobno działania autorytarne Fuhrera (o ironio) i niesprawne zarządzanie państwem, myślę, że państwo utrzymałoby się dłużej na arenie.

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Najcenniejsze prawa

Post autor: Daniel von Witt »

RCA pisze: 26 gru 2018, 15:39 Nie wyczerpuje jednak, ani wątek, ani sama ankieta i jej opcje, tematu — bo o prawach i wolnościach należy rozmawiać ze szczególnym uwzględnieniem także ich granic. A tego tu, zdaje mi się, brakuje.
Tymczasowy Okupancie Tronu,

Wiadomo już czemu interesują Cię granice praw i wolności...

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Najcenniejsze prawa

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Ekscelencjo von Witt, skończ proszę ze swoim węszeniem wszędzie prób złapania nas za mordy przez JKW. Tak jak prawom przysługują obowiązki, tak i żadna wolność nie jest ograniczona i chyba każdy, kto nie jest anarchistą to wie.
Helmut Pohl pisze: 26 gru 2018, 16:38 Co jest szczególnie ciekawe nikt nie interesuje się prawem do działania w administracji, natomiast bierne i aktywne prawa wyborcze należą do najbardziej lubianych opcji.
Dla mnie wręcz odwrotnie.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Najcenniejsze prawa

Post autor: Daniel von Witt »

Fryderyk Orański-Nassau pisze: 29 gru 2018, 02:15 Ekscelencjo von Witt, skończ proszę ze swoim węszeniem wszędzie prób złapania nas za mordy przez JKW. Tak jak prawom przysługują obowiązki, tak i żadna wolność nie jest ograniczona i chyba każdy, kto nie jest anarchistą to wie.
Co Pan pieprzy? Przyszedł okupant, który nie miał żadnych granic w szkalowaniu nas i mówi o ustanowieniu dla nas granic praw i wolności. Poczytaj jego proklamacje, bo widocznie coś Panu umknęło.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Najcenniejsze prawa

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Przeczytałem. Łącznie z gwarancją, że do zbliżenia Dreamalndu i Sarmacji nie dojdzie. Pan widać nie. Nie można zresztą nazywać jednostki okupantem, w szczególności dochodzącej do władzy legalnymi sposobami. Sam miałem utarczki dyplomatyczne z JKW. Na nieszczęście, jestem jedną z nielicznych jednostek tutaj dla której dobro państwa jest ważniejsze od prywatnych uraz. Nie wspomnę o buncie w stosunku do wszystkich praw i tradycji Królestwa. Ta rewolucja pociągnie za sobą wyłącznie upadek.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Najcenniejsze prawa

Post autor: Chamberlain »

Fryderyk Orański-Nassau pisze: 29 gru 2018, 14:44 Nie wspomnę o buncie w stosunku do wszystkich praw i tradycji Królestwa. Ta rewolucja pociągnie za sobą wyłącznie upadek.
Mocno powiedziane, ale na razie obserwuję zdrowienie sytuacji. Może na forum ponownie będzie z kim i o czym porozmawiać?
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Najcenniejsze prawa

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Tak widzę głosy obalenia Konwentu Seniorów.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości