Ekorre oblężone - sonda

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.

Robert II Fryderyk powinien:

Czas głosowania minął 30 gru 2018, 18:47

Abdykować
14
70%
Panować
6
30%
 
Liczba głosów: 20

Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Ekorre oblężone - sonda

Post autor: Andrzej »

Chamberlain pisze: 27 gru 2018, 19:31
JPII pisze: 27 gru 2018, 19:28 Zupełnie jakbyś nie porównywał mnie do Karbiego XD
Czy Karbiak robiłby w tej chwili coś innego niż ty?
Karbiak napierdala na każdego bez wyjątku bo jest chory psychicznie. Ja natomiast jadę po oszustach takich jak ty. Trzeba być chujem żeby świadomie porównywać kogokolwiek do Karbiego.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Ekorre oblężone - sonda

Post autor: Chamberlain »

Karbiak napierdala na każdego bez wyjątku bo jest chory psychicznie. Ja natomiast jadę po oszustach takich jak ty. Trzeba być chujem żeby świadomie porównywać kogokolwiek do Karbiego.
Ale ty nie jesteś zdrowy psychicznie. No sorry. Bez jaj.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Ekorre oblężone - sonda

Post autor: Andrzej »

Chamberlain pisze: 27 gru 2018, 19:39
Karbiak napierdala na każdego bez wyjątku bo jest chory psychicznie. Ja natomiast jadę po oszustach takich jak ty. Trzeba być chujem żeby świadomie porównywać kogokolwiek do Karbiego.
Ale ty nie jesteś zdrowy psychicznie. No sorry. Bez jaj.
Na brak argumentów zarzucasz mi bycie chorym psychicznie? Brak mi słów żeby opisać jak bardzo jest to żałosne.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Ekorre oblężone - sonda

Post autor: Daniel von Witt »

Nie odbiera Pan prawa do istnienia? To kłamstwo. Gdzieniegdzie deklaruje Pan poparcie do banowania jednostek znanych z imienia i nazwiska, a na wypadek uzyskania przez nie władzy wsiada do szalupy ratunkowej i odpływa. Zawraca jednak, bo zjawia się tu szumowina, która może wesprzeć Pańskie pomysły związane z banowaniem, uzyskując dostęp do PA taki, jaki niegdyś miał Pan i bawił się ludźmi.

Dodam też, że gdyby wszyscy, którzy nie mają ochoty na coś patrzeć, postępowali tak jak Pan, to CRM dziś mocno by się skurczyl. W odróżnieniu od Pana te osoby nie uciekają jednak, tylko chcą uchronić kraj przed zdefiniowanym przez siebie złem. Pan zdefiniowanego przez siebie zła się boi.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Ekorre oblężone - sonda

Post autor: Daniel von Witt »

W ankiecie można wypowiedzieć się jeszcze przez dwa dni. Póki co tymczasowego okupanta życzy sobie 3 razy mniej osób od tych, które chcą jego abdykacji.

(-) Daniel von Witt
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości