[Proklamacja] Nowy Król

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

[Proklamacja] Nowy Król

Post autor: Karolina Aleksandra »

Drodzy,

Po intensywnych obradach Konwentu Seniorów, w imieniu królów-seniorów, którzy stawili się na nim (JKW Pavel, JKW Edward I Artur, JKW Edward II), przedstawiam Wam dzisiaj nowego Króla Dreamlandu i Scholandii — JKM Roberta II Fryderyka.

Krótko i do rzeczy: to osoba, której życie wirtualne charakteryzuje determinacja i ambicja. Nie mamy wątpliwości, że nowy Następca Tronu zmieni zasady rozgrywki w Królestwie i tchnie w nie nowego ducha, jednocześnie ustanawiając granice ringu i zapewniając ożywcze dla kraju zderzenie charakterów. Uprzedzając wątpliwości, JKM Robert II Fryderyk zadeklarował rezygnację z udziału w życiu publicznym Księstwa Sarmacji i złożył dzisiaj obywatelstwo Księstwa.

Pamiętajcie jednak, że wirtualne państwo to nie tylko jedna osoba — monarcha — ale przede wszystkim całe społeczeństwo. Nowy król przyniesie wiatr i ogień, jednak w kolektywnym wysiłku tkwi przyszłość mikronacji.

Tym samym kończy się także okres mojej Regencji.

Vivat Dreamland!

Karolina Aleksandra, r.s.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [Proklamacja] Nowy Król

Post autor: Aleksander »

To jakiś kurwa żart?
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: [Proklamacja] Nowy Król

Post autor: matmax »

Tego się nie spodziewałem i decyzja konwentu jest, hm, fascynująca, zwłaszcza biorąc pod uwagę ostatnie działania nowego Króla w Sarmacji. Widzę jednak, że utrzymujemy tradycję importu nowych obywateli na najwyższe stanowisko :D
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [Proklamacja] Nowy Król

Post autor: Aleksander »

Ja temu wielokrotnemu zdrajcy przysięgi szlacheckiej składał nie będę. Dla mnie tron dreamlandzki pozostaje nieobsadzony.

Już Alfred był lepszy, bo przynajmniej miał jakieś poczucie lojalności. A RCA gotów jest nawet najbardziej frajerski numer wykręcić jeżeli przyniesie mu to profity.
(-) Alexander, r.s.
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: [Proklamacja] Nowy Król

Post autor: Polyna »

I niech jeszcze ktoś mi powie że Karo cannot into trolololo.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: [Proklamacja] Nowy Król

Post autor: Stanisław Dmowski »

Epoka królów sarmackich trwa w najlepsze. Robert jednakże to inny przypadek, po kilkunastu latach powraca do macierzy, wcześniej jako namiestnik Blacklock, teraz jako król Dreamlandu. Wierzę, że jego charakter i upór pomoże naszemu państwu w podniesieniu się z kryzysu.

Spodziewałem się tego wyboru. Wielu mnie pytało, jakim bym był królem, odpowiem teraz, z pewnością nie takim, jakiego byście oczekiwali.

Vivat Robertus Rex!
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [Proklamacja] Nowy Król

Post autor: Andrzej »

Ja pierdolę XDDDD

Informuję, że rezygnuję z kandydowania na urząd PRK. W takich okolicznościach wolę wrócić do trollowania i śmieszkowania.
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: [Proklamacja] Nowy Król

Post autor: Sted Asketil »

No brak mi slow... konwent zgryzliwych tetrykow sprawil nam zajebisty prezent swiateczno noworoczny. W wynikow wyborow przyjmujesz porazke, a pokatnie wcisnietemu sarmackiemu spadochraniazowi wypada tylko powiedziec... spierdalaj dziadu.

Jestem za pelna obstrukcja nominanta i doprowadzeniem do wolnej elekcji (sam wiele nie zdziala, choc jak wiemy byly i takie przypadki). Sam jednoczesnie deklarujac ze nigdy nie chcialem, nie chce i nie bede zasiadac na zlotym, nocniku.

TAK - namawiam do bojkotu tego zapchajdziury, zjednoczenia sie i wypieprzenia go na Madagaskar. Tak jestem swiadom zagrozen... Ale szczerze? Rownie dobrze Krolem mogl zostac tow Ipanienko - bez obrazy.

Zchcecia zawiazal bym koalicje z lewa i prawa strona - jezeli jest nas wiecej zrobmy walna elekcje i wybierzmy "swego" krola - obcych wypierdkow nie chcemy.

Pozbedzmy sie rowniez zgyzliwego Mikolaja w postaci konwentow seniorow...


Sted Asketil

ps. Ja rowniez nie zloze przysiegi, i prosze w koncu odebrac mi wszelkie tytuly (dokonac korekty w rejestrze)
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [Proklamacja] Nowy Król

Post autor: Andrzej »

Też jestem za zlaniem nowego "władcy" ciepłym moczem.
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: [Proklamacja] Nowy Król

Post autor: Stanisław Dmowski »

JPII pisze: 27 gru 2018, 11:21 Ja pierdolę XDDDD

Informuję, że rezygnuję z kandydowania na urząd PRK. W takich okolicznościach wolę wrócić do trollowania i śmieszkowania.
Trochę mi żal z tego powodu, rozważałem oddanie głosu na Was, pomimo że od komunizmu stronię a wielu swych znajomych zachęcałem do waszego poparcia. Mogłaby być to ożywcza kadencja, szkoda.
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [Proklamacja] Nowy Król

Post autor: Andrzej »

W warunkach zafundowanych nam przez niedemokratyczny organ - nie ma żadnego sensu.
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: [Proklamacja] Nowy Król

Post autor: Chamberlain »

Pomyliliście gry. Żadne przysięgi i deklaracje lojalności nie są konieczne. Nie spinajcie się więc, każdy z wypowiadających się tu "patriotów" może wrócić do tego, co robił przed wydaniem proklamacji. Sted, który po raz czwarty zrezygnował z tytułu i nie akceptował również poprzedniego monarchy, może z czystym sumieniem wrócić do robienia niczego, Ipanienko - do Hipsterdofru, dalej podkreślać, jak to w dupie ma wszystko i wszystkich, łącznie z obywatelstwem dreamlandzkim, które posiada od paru dni, Snow Queen - do Wandystanu, Witt - do Elderlandu lub do dawnej aktywności. A przy okazji spójrzcie, w jakie szambo zamieniliście ten, sąsiedni i wszystkie wątki na przestrzeni minionego półrocza, jeśli nie więcej. Wszędzie odpał, inba i memy. Tak się dłużej nie da.

Dlatego, mimo wcześniejszych tarć i polemik z byłym księciem Sarmacji, akceptuję ten wybór. I domyślam się, że to jedyny sposób na przywrócenie tu życia i normalnej zabawy.

Przed Świętami w prywatnej rozmowie ze Stettinem stwierdziłem, że decyzję w sprawie dalszej kariery politycznej podejmę po ogłoszeniu nazwiska nowego Króla. Zakładałem, że premierem zostanie słup Ipanienki, a Dreamland po prostu upadnie (niewiele brakuje). Przy tak słabych, niekompetentnych i zobojętniałych pajacach normalne zaangażowanie nie ma sensu. Szkoda czasu i zdrowia. Przed nami wciąż kilka niewiadomych, ale przynajmniej jedno się wyjaśniło: jest szansa na zbudowanie tu czegoś wartościowego.

Zostaję i gram dalej. Będę kandydował na urząd Premiera.
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [Proklamacja] Nowy Król

Post autor: Andrzej »

Obyś przegrał prawacki bucu xD
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: [Proklamacja] Nowy Król

Post autor: Chamberlain »

JPII pisze: 27 gru 2018, 15:46 Obyś przegrał prawacki bucu xD
W realu głosowałem na Razem, poglądy mam lewicowe. Tutaj pozycjonuję się w centrum. Dlatego bolało i boli mnie, ilekroć pod lewicę podszywają się błazny, dla których cała lewicowa ideowość sprowadza się do quasihipsterskiego pieprzenia od rzeczy.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [Proklamacja] Nowy Król

Post autor: Andrzej »

Zupełnie mnie nie obchodzi twoje realowe życie :)
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: [Proklamacja] Nowy Król

Post autor: Chamberlain »

JPII pisze: 27 gru 2018, 15:50 Zupełnie mnie nie obchodzi twoje realowe życie :)
Ciebie nic nie obchodzi. Ludzie z zagranicy wpadają tu i robią sobie z Ciebie jaja. Ja nie zamierzam nawet ciągnąć tego wątku, dlatego w krótkich słowach mówię: won, pozerze.
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [Proklamacja] Nowy Król

Post autor: Andrzej »

Chamberlain pisze: 27 gru 2018, 15:54
JPII pisze: 27 gru 2018, 15:50 Zupełnie mnie nie obchodzi twoje realowe życie :)
Ciebie nic nie obchodzi. Ludzie z zagranicy wpadają tu i robią sobie z Ciebie jaja. Ja nie zamierzam nawet ciągnąć tego wątku, dlatego w krótki słowach mówię: won, pozerze.
Sram na ciebie i twoje żałosne obelgi :)
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: [Proklamacja] Nowy Król

Post autor: Stanisław Dmowski »

JPII pisze: 27 gru 2018, 15:55 Sram na ciebie i twoje żałosne obelgi :)
Moje nadzieje na to, że dreamlandzki komunizm da się zreformować, że wróci znośna polemika "Trudu" okazały się płonne. Komuniści nie mają już tutaj nic do zaoferowania prócz zasypywania forum swoimi wymiocinami. A szkoda...
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [Proklamacja] Nowy Król

Post autor: Andrzej »

Florian von Stettin pisze: 27 gru 2018, 16:01
JPII pisze: 27 gru 2018, 15:55 Sram na ciebie i twoje żałosne obelgi :)
Moje nadzieje na to, że dreamlandzki komunizm da się zreformować, że wróci znośna polemika "Trudu" okazały się płonne. Komuniści nie mają już tutaj nic do zaoferowania prócz zasypywania forum swoimi wymiocinami. A szkoda...
Nie warto było zmieniać sposobu wypowiadania się. Cały czas na mnie sraliście. Chuj wam w dupę.
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: [Proklamacja] Nowy Król

Post autor: Chamberlain »

Niedoszły premier mówi: "Chuj nam w dupę". Rany, jakie to przykre.

To jest to, o czym pisałem nieco wyżej. W tej chwili nie ma możliwości polemiki, więc proszę, nie rańmy się nawzajem. Ipanienko, zrezygnowałeś z obywatelstwa, to wyloguj się, zrób sobie godzinę przerwy, ochłoń. To nie jest tego warte.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości