[PROKLAMACJA] Stare otwarcie

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Darudo Ranlerald
Posty: 99
Rejestracja: 19 lis 2018, 13:00
Numer GG: 808484
NIM:
Lokalizacja: Dreamopolis
Kontakt:

Re: [PROKLAMACJA] Stare otwarcie

Post autor: Darudo Ranlerald »

Florian von Stettin pisze: 12 gru 2018, 20:24
Jezus Pedael Ipanienko pisze: 12 gru 2018, 20:10 Twój problem polega na tym, że w wolnym kraju nie pozwalasz ludziom odmiennym od siebie na wolność ekspresji, bo wkurwia cię, jak ktoś zaklnie. Ręce opadają XD
Pamiętajcie jednak, że wolność ma pewne granice i nie każdy rozumie ją według poglądów anarchistów albo libertynów jak wy.
Są ludzie, dla których rzucanie kurwami to sposób wyrażania wolności. I nie mówię tylko o Dreamlandzie. Po prostu są jednostki tak ograniczone, że dla nich wyrażenie wolności to obrażanie innych. To ma miejsce zawsze wtedy, kiedy w środku pusto i nie ma co wyrażać.

Kłaniam się nisko.
(-) Darudo Ranlerald
Filozof, etyk, pustelnik
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [PROKLAMACJA] Stare otwarcie

Post autor: Andrzej »

Darudo Ranlerald pisze: 13 gru 2018, 12:18
Florian von Stettin pisze: 12 gru 2018, 20:24
Jezus Pedael Ipanienko pisze: 12 gru 2018, 20:10 Twój problem polega na tym, że w wolnym kraju nie pozwalasz ludziom odmiennym od siebie na wolność ekspresji, bo wkurwia cię, jak ktoś zaklnie. Ręce opadają XD
Pamiętajcie jednak, że wolność ma pewne granice i nie każdy rozumie ją według poglądów anarchistów albo libertynów jak wy.
Są ludzie, dla których rzucanie kurwami to sposób wyrażania wolności. I nie mówię tylko o Dreamlandzie. Po prostu są jednostki tak ograniczone, że dla nich wyrażenie wolności to obrażanie innych. To ma miejsce zawsze wtedy, kiedy w środku pusto i nie ma co wyrażać.

Kłaniam się nisko.
Jeśli coś, co nie jest bezpośrednim atakiem w ciebie cię obraża, to już twój problem a nie mój. Moim zdaniem ograniczeni są ci, którzy wolą kontrolę słowa, a środki wzmacniające wypowiedzi (jak przysłowiowa kurwa) zamiast ignorować - uwierają ich w dupsko. Nie tędy droga, towarzyszu.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Darudo Ranlerald
Posty: 99
Rejestracja: 19 lis 2018, 13:00
Numer GG: 808484
NIM:
Lokalizacja: Dreamopolis
Kontakt:

Re: [PROKLAMACJA] Stare otwarcie

Post autor: Darudo Ranlerald »

Jezus Pedael Ipanienko pisze: 13 gru 2018, 13:22Jeśli coś, co nie jest bezpośrednim atakiem w ciebie cię obraża, to już twój problem a nie mój. Moim zdaniem ograniczeni są ci, którzy wolą kontrolę słowa, a środki wzmacniające wypowiedzi (jak przysłowiowa kurwa) zamiast ignorować - uwierają ich w dupsko. Nie tędy droga, towarzyszu.
Tym się różnimy, czerwony towarzyszu. Wy bełkoczecie o uciskanym ludzie. O prawach ludu. O wolności ludu.

Wy, towarzyszu, jak każdy czerwony, co innego bełkoczecie, co innego robicie. Nie da się tego, kurwa, słuchać.

To było wzmocnienie, kurwą. W sytuacji gdy towarzysz pisze o innych kurwy, pizdy, itd., to nie jest wzmocnienie. Wręcz przeciwnie. Jest pokazaniem, że jest się małym jak robaczek. Zero argumentów! Zero siły, żeby zainteresować i porwać za sobą ludzi. Proszę wierzyć, to zupelnie normalne, że jak ktoś ubrać myśli w porywające słowa nie potrafi, to szasta pizdami i kurwami. Innych narzędzi po prostu nie ma, a każdy potrzebuje atencji.

Na pewno od czasów Arystotelesa, czyli już przeszło dwa tysiące lat, znamy - jako ludzkość - przywarę ludzi nie potrafiących bronić głoszonych przez siebie tez. Nie mając argumentów szastają ad personam.
Ale proszę się nie martwić. To domena większości "oświeconych inaczej", którym coś się wydaje, ale nie wiedząc dlaczego, muszą szastać kurwami. To jedyny sposób, żeby zwrócić na siebie uwagę. Bo cóż z tego, że towarzysz chce wyrazić niezadowolenie z rządów JKW Alfreda, jak poza wyrzyganiem z siebie "pizdowatość" nie jest w stanie tego zrobić?

I tu może byłbym w stanie się zgodzić, że dla plebsu ograniczenie rzygania gdzie popadnie jest ograniczeniem wolności słowa, bo poza rzyganiem tego słowa w inny sposób wyrazić nie potrafią.


Kłaniam sie nisko.
(-) Darudo Ranlerald
Filozof, etyk, pustelnik
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [PROKLAMACJA] Stare otwarcie

Post autor: Andrzej »

Omajgudnes, ale przykucowałeś stary XDD
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [PROKLAMACJA] Stare otwarcie

Post autor: Aleksander »

Jezus Pedael Ipanienko pisze: 13 gru 2018, 14:49 Omajgudnes, ale przykucowałeś stary XDD
This.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Darudo Ranlerald
Posty: 99
Rejestracja: 19 lis 2018, 13:00
Numer GG: 808484
NIM:
Lokalizacja: Dreamopolis
Kontakt:

Re: [PROKLAMACJA] Stare otwarcie

Post autor: Darudo Ranlerald »

Jezus Pedael Ipanienko pisze: 13 gru 2018, 14:49 Omajgudnes, ale przykucowałeś stary XDD
Towarzysz musi poćwiczyć myślenie, wtedy towarzysz zacznie cokolwiek rozumieć. Póki co towarzysz bełkocze.

Jedyne co towarzysz ma na poparcie swoich "lotnych myśli", to że tak, bo tak, a jak ktoś z towarzyszem się nie zgodzi to kurwa, pizda albo kuc.

Typowe dla "inteligencji" wychowanej na radzieckiej filozofii.
(-) Darudo Ranlerald
Filozof, etyk, pustelnik
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [PROKLAMACJA] Stare otwarcie

Post autor: Andrzej »

Darudo Ranlerald pisze: 13 gru 2018, 17:17
Jezus Pedael Ipanienko pisze: 13 gru 2018, 14:49 Omajgudnes, ale przykucowałeś stary XDD
Towarzysz musi poćwiczyć myślenie, wtedy towarzysz zacznie cokolwiek rozumieć. Póki co towarzysz bełkocze.

Jedyne co towarzysz ma na poparcie swoich "lotnych myśli", to że tak, bo tak, a jak ktoś z towarzyszem się nie zgodzi to kurwa, pizda albo kuc.

Typowe dla "inteligencji" wychowanej na radzieckiej filozofii.
Generalnie to przestałem cię czytać po tym kretyńskim wywodzie o "czerwonych". Szkoda mi czasu na prawackie pierdolenie xD
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Darudo Ranlerald
Posty: 99
Rejestracja: 19 lis 2018, 13:00
Numer GG: 808484
NIM:
Lokalizacja: Dreamopolis
Kontakt:

Re: [PROKLAMACJA] Stare otwarcie

Post autor: Darudo Ranlerald »

Jezus Pedael Ipanienko pisze: 13 gru 2018, 17:33 Generalnie to przestałem cię czytać
Mam nadzieję, że chociaż raz towarzysz nie zrobi z gęby cholewy i rzeczywiście zrobi, co mówi.
(-) Darudo Ranlerald
Filozof, etyk, pustelnik
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [PROKLAMACJA] Stare otwarcie

Post autor: Andrzej »

Darudo Ranlerald pisze: 13 gru 2018, 17:41
Jezus Pedael Ipanienko pisze: 13 gru 2018, 17:33 Generalnie to przestałem cię czytać
Mam nadzieję, że chociaż raz towarzysz nie zrobi z gęby cholewy i rzeczywiście zrobi, co mówi.
Mordeczka nie kmini, więc powtórzę: Generalnie to przestałem cię czytać po tym kretyńskim wywodzie o "czerwonych". Szkoda mi czasu na prawackie pierdolenie xD
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: [PROKLAMACJA] Stare otwarcie

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Cieszy, że komuś chce się angażować w dyskusje i nie jest skażony przyzwyczajeniem.
Jezus Pedael Ipanienko pisze: 13 gru 2018, 17:51
Darudo Ranlerald pisze: 13 gru 2018, 17:41
Jezus Pedael Ipanienko pisze: 13 gru 2018, 17:33 Generalnie to przestałem cię czytać
Mam nadzieję, że chociaż raz towarzysz nie zrobi z gęby cholewy i rzeczywiście zrobi, co mówi.
Mordeczka nie kmini, więc powtórzę: Generalnie to przestałem cię czytać po tym kretyńskim wywodzie o "czerwonych". Szkoda mi czasu na prawackie pierdolenie xD
A jednak cały czas to robisz. Weź skończ
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [PROKLAMACJA] Stare otwarcie

Post autor: Andrzej »

Fryderyk Orański-Nassau pisze: 13 gru 2018, 19:44 Cieszy, że komuś chce się angażować w dyskusje i nie jest skażony przyzwyczajeniem.
Jezus Pedael Ipanienko pisze: 13 gru 2018, 17:51
Darudo Ranlerald pisze: 13 gru 2018, 17:41

Mam nadzieję, że chociaż raz towarzysz nie zrobi z gęby cholewy i rzeczywiście zrobi, co mówi.
Mordeczka nie kmini, więc powtórzę: Generalnie to przestałem cię czytać po tym kretyńskim wywodzie o "czerwonych". Szkoda mi czasu na prawackie pierdolenie xD
A jednak cały czas to robisz. Weź skończ
Co robię?
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: [PROKLAMACJA] Stare otwarcie

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Powiedziałeś, że nie czytasz, po czym zacytował Cię i znów do niego piszesz. Czyli jednak dalej to robisz-czytasz. Przynajmniej tak by wynikało.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [PROKLAMACJA] Stare otwarcie

Post autor: Andrzej »

Fryderyk Orański-Nassau pisze: 13 gru 2018, 20:03 Powiedziałeś, że nie czytasz, po czym zacytował Cię i znów do niego piszesz. Czyli jednak dalej to robisz-czytasz. Przynajmniej tak by wynikało.
Powiedziałem, że skończyłem czytać jego konkretny post w momencie, gdy Darude walnął ten kucowsko-prawacki wysryw poglądów o "czerwonych", którym na siłę próbował mnie zainteresować. To nie oznacza, że nie czytam go w ogóle.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: [PROKLAMACJA] Stare otwarcie

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Okej, teraz trzyma się to sensu, co nie znaczy, że się z nim nie zgadzam.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [PROKLAMACJA] Stare otwarcie

Post autor: Aleksander »

Chyba masz poważny problem z używaniem podwójnych przeczeń.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: [PROKLAMACJA] Stare otwarcie

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

W którym miejscu niby pojawia się podwójne zaprzeczenie? Chyba, że masz coś do mojego użycia
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [PROKLAMACJA] Stare otwarcie

Post autor: Aleksander »

Fryderyk Orański-Nassau pisze: 13 gru 2018, 21:01co nie znaczy, że się z nim nie zgadzam.
Czyli tak w zasadzie się z nim zgadzasz.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: [PROKLAMACJA] Stare otwarcie

Post autor: Chamberlain »

Karolina Aleksandra pisze: 13 gru 2018, 00:21 Skończył się także termin zgłaszania kandydatów na Premiera, w związku z czym podejmę stosowne działania.
Jakie to działania i kiedy zostaną podjęte?
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [PROKLAMACJA] Stare otwarcie

Post autor: Andrzej »

Chamberlain pisze: 14 gru 2018, 14:26
Karolina Aleksandra pisze: 13 gru 2018, 00:21 Skończył się także termin zgłaszania kandydatów na Premiera, w związku z czym podejmę stosowne działania.
Jakie to działania i kiedy zostaną podjęte?
Zapewne szczegóły wkrótce.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [PROKLAMACJA] Stare otwarcie

Post autor: Aleksander »

Edward dalej mi wisi piwo.
(-) Alexander, r.s.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość