TRWA RENOWACJA FORUM DREAMLANDU — zgodnie z podjętymi przez najwyższe krajowe czynniki sprawcze decyzją rozpoczęła się renowacja dreamlandzkiego forum. W pierwszej kolejności dokonane zostały zmiany w strukturze forum głównego i forum dla mieszkańców. Konsolidacji uległo kilka działów, kilka zmieniło swoją nazwę. Uporządkowane zostały kwestie związane z bazą prawną (choć sama baza wciąż potrzebuje dużego nakładu pracy) jak i prasą działającą obecnie i ongi w Królestwie. Zmianom uległo również forum poświęcone zagranicy, jak i wstępnie usunięto kilka niepotrzebnych grup uprawnień. Kolejne działania zakładają dalsze porządki w kwestii uprawnień, zmiany na forach samorządów, uporządkowanie i ukształtowanie docelowej struktury, a na samym końcu migrację forum na nowy silnik. Wszelkie uwagi prosimy kierować na Discordzie oznaczając JKW Roberta II Fryderyka.

Slawonia kolejną zdobyczą Sarmacji?

Wieści zza wielkiego morza i przedstawicielstwa dyplomatyczne w Królestwie.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Posty: 2534
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
Numer GG: 44703021
Herb:
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Slawonia kolejną zdobyczą Sarmacji?

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau » 7 gru 2018, 00:18

Szczerze mówiąc, ni to imponujące, ni zabawne. Możemy sobie wyczarować kolejny kontynent dla siebie, tylko po co. My już teraz nie ogarniamy obszarów, które mamy. Im chyba też powinno starczyć, a jednak.
(-) Fryderyk Karol Albert markiz Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."Aluś, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.

Awatar użytkownika
Darudo Ranlerald
Posty: 99
Rejestracja: 19 lis 2018, 13:00
Numer GG: 808484
Lokalizacja: Dreamopolis
Kontakt:

Re: Slawonia kolejną zdobyczą Sarmacji?

Post autor: Darudo Ranlerald » 7 gru 2018, 13:20

Nie zupełnie, Wasza Ekscelencjo.

Każde v-państwo, jako społeczność, to tylko i wyłącznie ludzie. Nie prawo, nie terytoria, nie instytucje. To wszystko prawda, niemniej jednak, jest potrzebne coś, żeby tę społeczność budować, integrować, budować jej wspólną tożsamość.
Takimi działaniami mogą być, i pewnie są, przejmowania kolejnych terytoriów. Wśród zwykłych Sarmatów może to budować poczucie dumy. I tak pewnie jest.
Na dłuższą metę może to powodować chęć przyłączenia się kolejnych v-państw, a w istocie kolejnych osób.

Nie ma mikronacji bez jej obywateli, ale nie ma obywateli bez narzędzi, którymi obywateli można pozyskać, a potem utrzymać. Utrzymać aktywnymi.
Wiele zdziwienia tutaj ujawniamy nad działaniami Księstwa Sarmacji, ale to własnie Księstwo Sarmacji żyje, a nie jak my dyszymy.
(-) Darudo Ranlerald
Filozof, etyk, pustelnik

Zablokowany

Wróć do „Dzielnica dyplomatyczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości