Edukacja w Dreamlandzie - wyzwania

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.

Co z nowymi mieszkańcami?

Edukować w ramach odgórnych inicjatyw np. poprzez Gimnazjum Królewskie
6
33%
Edukować w prowincjach, gdzie powoli obeznają się z życiem w KD.
4
22%
Nic. Nie ma potrzeby przymuszać. Jak będą chcieli to zostaną i sami się wdrożą.
8
44%
 
Liczba głosów: 18

Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Edukacja w Dreamlandzie - wyzwania

Post autor: Stanisław Dmowski »

Zdaję sobie sprawę z tego, że dla nowego mieszkańca wiele jest niejasności i nowości, których to nie sposób zrozumieć. Sami wiecie wy jak i inni nowi, że staram się pomagać jak najlepiej potrafię. Kilka systemowych udogodnień tj. kompletnie odnowiony samouczek, rejestry stanowisk i inne planowałem zrobić, jednak przytłoczyły mnie obowiązki realne. Jeśli po zakończeniu kadencji rządowej nie wyjadę to właśnie te projekty będę chciał popychać do przodu oczywiście w porozumieniu z nowych rządem. Pojawił się w mojej głowie także pomysł odnowienia prac UK, jednak to są wizje już dla nowego gabinetu. Ja przegrałem.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Edukacja w Dreamlandzie - wyzwania

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Darudo Ranlerald pisze: 29 lis 2018, 18:39 Może nawet w przedśmiertnych konwulsjach, ale żyje.
Czyli tak jakoś od zawsze?

Odnośnie wsparcia indywidualnego to jak ostatnio żyłem jakoś bardziej, czyli w sumie to chyba będzie październik, to zawsze pisałem do nowych, zgodnie z tym, że bardzo doceniłem jak kiedyś założyłem tu konto w środku nocy, a jeszcze o 3 dostałem wiadomość witającą oj JKW. To było bardzo miłe :p

Całkiem zależy mi na tym, żeby to miejsce trwało jeszcze długo, więc jak wypunktujecie czego wam brakuje i rozmyślimy jak temu zaradzić to z chęcią pomogę.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Darudo Ranlerald
Posty: 99
Rejestracja: 19 lis 2018, 13:00
Numer GG: 808484
NIM:
Lokalizacja: Dreamopolis
Kontakt:

Re: Edukacja w Dreamlandzie - wyzwania

Post autor: Darudo Ranlerald »

Fryderyk Orański-Nassau pisze: 4 gru 2018, 22:16jak wypunktujecie czego wam brakuje i rozmyślimy jak temu zaradzić to z chęcią pomogę.
  • Ekscytującej historii Królestwa
  • Poradnika, który wskazuje osobom pierwszy raz stykającym się z mikronacjami, co, jak i gdzie mogą robić.
  • Instytucji, które chociaż udają, że działają. Udają, w sensie, że chociaż marnie, ale działają, a nie napotyka się na zamknięte budynki, z których odpada tynk, a wewnątrz hula wiatr.
  • Więzień dla tych, którzy dezawuują pracę innych.
(-) Darudo Ranlerald
Filozof, etyk, pustelnik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości