Wspólne forum państw Nordaty

Miejsce informacji na tematy zagraniczne z innych mikronacji.
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Wspólne forum państw Nordaty

Post autor: Chamberlain »

Coś Pan pokręcił w drugiej części wywodu, ale chyba obaj jesteśmy zdania, że Waksman to brylant. Gdzie Pan obecnie działa po wyłączeniu kontynentu?
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Wspólne forum państw Nordaty

Post autor: Stanisław Dmowski »

Alfred będzie z pewnością dumny z jego nowych zwolenników. Walczcie Williamie, walczcie...
Awatar użytkownika
Leszek Roskohard-Wespucci
Posty: 97
Rejestracja: 26 wrz 2017, 20:11
NIM:
Kontakt:

Re: Wspólne forum państw Nordaty

Post autor: Leszek Roskohard-Wespucci »

Chamberlain pisze: 24 sie 2018, 20:32
Coś Pan pokręcił w drugiej części wywodu, ale chyba obaj jesteśmy zdania, że Waksman to brylant. Gdzie Pan obecnie działa po wyłączeniu kontynentu?
Aktualnie? Garapenia, choć oczywiście z UTN nie rezygnuje bo chodzą plotki że ma powstać nowe forum dla UTN. Ile w tym prawdy nie wiadomo. Wiadomo za to że praktycznie wszyscy obywatele UTN mają za złe Waksmanowi, za to co zrobił i wątpie by mu to kiedykolwiek wybaczyli.
Rodowity Ardemczyk
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Posty: 2535
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: Wspólne forum państw Nordaty

Post autor: Alfred »

Florian von Stettin pisze: 24 sie 2018, 20:48 Alfred będzie z pewnością dumny z jego nowych zwolenników. Walczcie Williamie, walczcie...
Skąd założenie, że to byłby mój zwolennik? :]
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
salus rei publicae suprema lex esto!
Awatar użytkownika
Kaspar Waksman
Posty: 35
Rejestracja: 26 lut 2018, 23:10
NIM:
Kontakt:

Re: Wspólne forum państw Nordaty

Post autor: Kaspar Waksman »

To samo pytanie miałem zadać, ale mnie WKM wyprzedził :)

Jak niby miałbym być za Królem/Chamberlainem skoro nie działam w Dreamlandzie? Nie rozumiem pańskiego rozumowania. To, że Pan Chamberlain mnie zaprosił nie oznacza, że będę murem za nim stał.
Awatar użytkownika
Casimir van Oranje-Nassau
Posty: 468
Rejestracja: 8 lip 2016, 12:30
Numer GG: 64651462
NIM: 509236
Lokalizacja: Geldberg (Unia Saudadzka)
Kontakt:

Re: Wspólne forum państw Nordaty

Post autor: Casimir van Oranje-Nassau »

Chamberlain pisze: 24 sie 2018, 15:07Nic z tych rzeczy. Mikronacja to zabawa dla tych, którzy potrafią korzystać z klawiatury. Waksman potrafi. Zaznaczę, że nie mówię, o wpychaniu go na stołek admina czy moderatora. Bez większego wahania wymieniłbym go na pięciu naszych milczków, którzy odzywają się raz na pół roku, by rzucić tytułem lub zagłosować w wyborach.
Rozumiem, że dla Pana nieważne jest, jak dany człowiek z owej klawiatury korzysta, byle by tylko korzystał i klepał jak największą ilość postów na forum, nawet jeżeli miałyby być one pozbawione jakiejkolwiek wartości?
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Wspólne forum państw Nordaty

Post autor: Chamberlain »

Casimir van Oranje-Nassau pisze: 25 sie 2018, 11:20Rozumiem, że dla Pana nieważne jest,
Źle Pan uważa. Dla ułatwienia sobie kolejnych dyskusji w ogóle możemy przyjąć, że źle Pan uważa, choć wąsa ma Pan szatańskiego.

Waksman robi dobry użytek z klawiatury, klikaczem zdecydowanie nie jest, ponurakiem snującym się po kątach również nie. Nie jest również materiałem na wazeliniarza.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Zablokowany

Wróć do „Zagranica”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości