Sprawa Witta - wątki poboczne

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Posty: 2535
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: Sprawa Witta - wątki poboczne

Post autor: Alfred »

Jeszcze niedawno argumentował Pan, że w sytuacji zgłoszenia się jednego kandydata powinien on być wybrany z automatu. Być może, że jednak nie ma Pan najlepszego rozeznania w tym, co „zaprzecza idei wyborów”. Przypomnę też, że w ostatnich wyborach wspólnota jednoznacznie opowiedziała się za odrzuceniem kandydatury pana Oranje-Nassau i przedłużeniem misji p. o. premiera. Po pierwszej turze każdy już znał przyjętą interpretację Ordynacji wyborczej i wiedział, za czym głosuje.

Serdecznie proszę też nie opowiadać farmazonów o końcu demokratycznych rządów w Królestwie. Jeśli premier rezygnuje lub zostaje odwołany, to siłą rzeczy nie może dalej kierować rządem. Przym konieczne jest zapewnienie ciągłości władzy państwowej; jej gwarantem jest zaś, zgodnie z Kartą Konstytucyjną, król. Dlatego też on wyznacza tymczasowego szefa rządu, zresztą wybierając tylko spomiędzy ministrów, a nie wedle uznania. Co więc byłoby „demokratyczną” alternatywą? Brak rządu?
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
salus rei publicae suprema lex esto!
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Sprawa Witta - wątki poboczne

Post autor: Chamberlain »

Daniel von Witt pisze:
Chamberlain nie posiada mandatu demokratycznego do sprawowania władzy.
Mam rozumieć, że dopiero teraz Pan sobie to uświadomił? Wspominałem o tym grubo ponad miesiąc temu, tłumacząc, dlaczego nie należy spodziewać się fajerwerków. Zacytuję właściwy fragment:

Jednocześnie podkreślę, by rozwiać wszelkie wątpliwości: nie brałem udziału w wyborach, więc ich nie wygrałem. Tym samym nie posiadam wymaganego mandatu społecznego - taki mandat posiadał jedynie zwycięzca przeprowadzonych w marcu wyborów, czyli JKM Alfred. Przejąłem gabinet w trybie awaryjnym jako ledwie "pełniący obowiązki" i jedynie na czas niezbędny do przeprowadzenia wyborów przedterminowych. Zakładałem, że nie dłużej niż na 2 tygodnie. Mam zatem bardzo ograniczone pole manewru, a tym, czego najbardziej mi teraz brakuje, to jasna informacja o dacie nowych wyborów.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Daniel von Witt ponownie z nami

Post autor: Andrzej »

No wyjebałeś po raz kolejny tego samego obywatela z KD, każdy o tym wie.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Daniel von Witt ponownie z nami

Post autor: Andrzej »

Zdajesz sobie sprawę, że nikt nie chce twojego kurwienia na siłę z tą "aktywnością obywatelską"?
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Kilka słów

Post autor: Andrzej »

Chamberlain z Alfredem rozpierdolą to państwo. Przykro na to patrzeć, że z punktu widzenia wandejskiego rewolucjonisty to monarchofaszyści dobiją monarchofaszyzm.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Daniel von Witt ponownie z nami

Post autor: Andrzej »

Nie będę mówił głośno, kto tutaj w tym gronie ma "nieco ograniczone pole widzenia" bo i tak każdy wie o kim myślę :)
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Daniel von Witt ponownie z nami

Post autor: Andrzej »

Na tym polega odwieczny problem Chamberlaina - jako polityczny tchórz (wielokrotne wywieszanie białej flagi, wycofywanie się w przedbiegach) ten człowiek jest zdolny jedynie do rzucania pustych słów i kneblowania ust każdemu, kto ukłuje jego polityczne ego.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Daniel von Witt ponownie z nami

Post autor: Andrzej »

Albo jesteś bezdennie głupi, albo z premedytacją pomijasz fakt, że Witt został przez was potraktowany jako głowa państwa obcego w całości bez jego udziału. Na tej podstawie wlepiacie mu PNG. Na IRCu już czytałem, że to wasz "polityczny majstersztyk".
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Daniel von Witt ponownie z nami

Post autor: Andrzej »

Dlaczego usunięto moje posty?
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Daniel von Witt ponownie z nami

Post autor: Chamberlain »

Posty pana Ipanienki trafiły do kawiarni. To jest dyskusja dla obywateli.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Daniel von Witt ponownie z nami

Post autor: Andrzej »

Chamberlain pisze:Posty pana Ipanienki trafiły do kawiarni. To jest dyskusja dla obywateli.
Nigdzie nie stoi, że to dyskusja TYLKO dla obywateli. Jesteście żałośni, Chamberlain.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Daniel von Witt ponownie z nami

Post autor: matmax »

Chamberlain pisze:Posty pana Ipanienki trafiły do kawiarni. To jest dyskusja dla obywateli.
Brawo dla tego pana. Sztandar Dreamlandu wyprowadzić.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Daniel von Witt ponownie z nami

Post autor: Andrzej »

matmax pisze:
Chamberlain pisze:Posty pana Ipanienki trafiły do kawiarni. To jest dyskusja dla obywateli.
Brawo dla tego pana. Sztandar Dreamlandu wyprowadzić.
Totalna żenada i absolutna kompromitacja.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Daniel von Witt ponownie z nami

Post autor: Andrzej »

Sam wymaga od innych jakiejś niestworzonej aktywności, podczas gdy sam nic nie robi - wystarczy wspomnieć o "paru miesiącach przygotowań" uroczystości z okazji rocznicy 20-lecia... czyli suchej przemowie, napisanej pewnie na kolanie.
Marność nad marnościami i wszystko marność.
THIS, THIS, THIS.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Daniel von Witt ponownie z nami

Post autor: matmax »

Also, przenosząc stad również mój post trochę właśnie się zbłaźnił szanowny Chamberlain - polecam spojrzeć na rejestr obywateli w CRM.

No smuteczki.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Daniel von Witt ponownie z nami

Post autor: Andrzej »

Chamberlain pisze:
Christopher Kononowitz pisze:Sam wymaga od innych jakiejś niestworzonej aktywności, podczas gdy sam nic nie robi - wystarczy wspomnieć o "paru miesiącach przygotowań" uroczystości z okazji rocznicy 20-lecia... czyli suchej przemowie, napisanej pewnie na kolanie.
Pudło. Zwróciłem się o pomoc do ponad dziesięciu obywateli. Wszyscy odmówili, tłumacząc się "awarią komputera" lub "urlopem". Rząd również. Obywatele wybrali popcorn. Mieliśmy obchody adekwatne do poziomu aktywności obywatelskiej.
Znowu - samemu nic tylko od innych wymagać.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Daniel von Witt ponownie z nami

Post autor: Andrzej »

matmax pisze:Also, przenosząc stad również mój post trochę właśnie się zbłaźnił szanowny Chamberlain - polecam spojrzeć na rejestr obywateli w CRM.

No smuteczki.
Chamberlainowi po prostu odpierdala. Im szybciej zdejmie tego człowieka z pełnienia jakichkolwiek funkcji publicznych w KD tym lepiej.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Sprawa Witta - wątki poboczne

Post autor: Andrzej »

Jeżeli ktoś może poczuć się zagubiony w tej konwersacji - premierowi Chamberlainowi dn. 7 sierpnia Anno Vandini 2018 trochę odpierdoliło i zaczął przenosić posty z jednego wątku do drugiego twierdząc, że w wątku pierwotnym wolno wypowiadać się tylko obywatelom, innymi słowy - posługując się argumentem z dupy.
Ostatnio zmieniony 7 sie 2018, 20:07 przez Andrzej, łącznie zmieniany 1 raz.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Daniel von Witt ponownie z nami

Post autor: Andrzej »

Proszę o zachowanie pozorów merytorycznej dyskusji.
Rozpierdalasz wątek przenosząc wybiórczo posty i wymagasz od kogokolwiek "pozorów" czegokolwiek" XD
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Daniel von Witt ponownie z nami

Post autor: matmax »

Chamberlain pisze:
Kierowałem się Pańską publiczną deklaracją. Nie nocuję w CRM i nie otrzymuję stamtąd automatycznych powiadomień. Proszę o zachowanie pozorów merytorycznej dyskusji.
Merytorycznej dyskusji z moderatorem, który według swojego widzimisię szafuje persona non grata i decydowaniem o tym, kto może wypowiadać się w publicznym dziale? A czy ekscelencja był już dziś na dwójeczce?
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Zablokowany

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości