Wybory premiera – zgłaszanie kandydatów (lipiec '18)

Komisarz przeprowadza wybory, referenda i inne głosowania powszechne.
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Wybory premiera – zgłaszanie kandydatów (lipiec '18)

Post autor: Karolina Aleksandra »

Drodzy,

zgodnie z prawem lista kandydatów otworzyła się formalnie o północy. Aby jednak formalnościom było zadość, otwieram wątek na zgłoszenia kandydatur w wyborach na szlachetne stanowisko Premiera Rządu Królewskiego. Każdy, kto ma chęć stanąć w szranki i posiada do tego prawo (określane przez art. 9 oraz 10 ustawy „Prawo wyborczo-referendalne”, w czasie przewidzianym przez stosowne prawa (t.j. do końca tygodnia) winien napisać w tymże wątku: imię, nazwisko, NIM.

(—) Karolina Aleksandra,
Komisarz Wyborczy Królestwa
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Wybory premiera – zgłaszanie kandydatów (lipiec '18)

Post autor: Karolina Aleksandra »

Przyjmuję kandydaturę.

Karolina Aleksandra
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Wybory premiera – zgłaszanie kandydatów (lipiec '18)

Post autor: Karolina Aleksandra »

Drodzy,

chciałabym przypomnieć, że jutro kończy się pierwszy tydzień wyborczy. Zgodnie z obwieszczeniem o ogłoszeniu wyborów, jeśli do jutra do końca dnia na listę kandydatów nie wpiszą się przynajmniej dwie osoby, będzie można wciąż zgłaszać się aż do środy.

Jeśli w międzyczasie znajdzie się kandydat, zgłaszanie zostanie zamknięte pod koniec dnia, w którym dokonano zgłoszenia.

Zachęcam zatem do podniesienia rękawicy i podjęcia decyzji o rywalizacji. Komisarz Wyborczy chętnie pomoże zorganizować debatę.
  • (—) Karolina Aleksandra
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Wybory premiera – zgłaszanie kandydatów (lipiec '18)

Post autor: Karolina Aleksandra »

Drodzy, przypominam tylko, że w związku z brakiem drugiego zgłoszenia, można jeszcze zgłaszać swoje kandydatury dzisiaj lub jutro. Ostatnia szansa, aby stanąć w szranki o chwałę, splendor i zagwarantowane miejsce portretowe w ekorrskim pałacu!

Karolina Aleksandra
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Wybory premiera – zgłaszanie kandydatów (lipiec '18)

Post autor: Aleksander »

Aluś de la Ciprofloksja, 435954 - jedyny mój program to bić kurwy i złodziei i przywrócić wolność w Dremlandzie. Oraz doprowadzić do ukarania tych, którzy na tę wolność się zamachnęli.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Wybory premiera – zgłaszanie kandydatów (lipiec '18)

Post autor: Karolina Aleksandra »

Przyjmuję zgłoszenie. Tym samym stwierdzam, że dzisiaj o 23:59 dokona się zamknięcie list wyborczych. Jeśli ktoś jeszcze żyw i chętny stanąć w szranki, to ostatnie parę godzin na dokonanie decyzji.

(—) Karolina Aleksandra
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Wybory premiera – zgłaszanie kandydatów (lipiec '18)

Post autor: Karolina Aleksandra »

Drodzy, wybory już oficjalnie trwają, do lokalu można się udać pod tym adresem: LINK.

Zachęcam do oddawania głosu! Gdyby ktoś napotkał trudności techniczne, proszę o pilny kontakt (najlepiej PW do mnie i do JKM Alfreda).

Karolina Aleksandra
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Wybory premiera – zgłaszanie kandydatów (lipiec '18)

Post autor: Chamberlain »

Takie ogłoszenie dobrze byłoby opublikować w dziale Polityka i społeczeństwo wraz z listą uprawnionych i NIM-ami wyborców. I może coś o frekwencji?
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Wybory premiera – zgłaszanie kandydatów (lipiec '18)

Post autor: Karolina Aleksandra »

Ogłoszenie o wyborach zostało opublikowane w dziale KKW, wysłałam dzisiaj koło południa jeszcze przypominajki za pośrednictwem PW, złożyłam również wcześniej wniosek do JKM o wrzucenie newsa na stronę główną (zrealizowany). No i w dziale Polityka i Społeczeństwo napisał Pan samodzielnie — tu przyznam, że mogłam ja, ale też przyznam, że jako monarchini to ja wrzucałam ogłoszenia w tym dziale, nie KKW ;) Siła przyzwyczajenia. Do poprawienia w przyszłości.

Listy frekwencyjnej nie podałam z powodów technicznych — mam nadzieję, że do następnych wyborów panel zostanie wystarczająco w tej kwestii ogarnięty. Mój poprzednik na stanowisku KKW był obeznany z informatycznymi aspektami i miał dostęp do serwera Królestwa, więc szło to wszystko gładziej ;) Ale już mniej więcej wiem, co i jak na przyszłość poprawić, i jak zgrać się z JKM.

Mam nadzieję, że informacje o wyniku uda mi się podać do wiadomości publicznej tuż po północy.

Karolina Aleksandra
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Wybory premiera – zgłaszanie kandydatów (lipiec '18)

Post autor: Karolina Aleksandra »

Ogłoszono wyniki wyborów. Przepraszam za opóźnienie, ale najpopularniejszy lokal fast-foodowy w Dreamopolis został opanowany przez fanów jakiegoś Eda Sheerana.

Wiadomość o liście uprawnionych i o głosujących zostanie podana do wiadomości publicznej po konsultacji z JKM z uwagi na kwestie techniczne.

Karolina Aleksandra
Zablokowany

Wróć do „Sekcja N Komisarz Wyborczy Królestwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości