Proklamacja Książęca - Mitra Książęca przed 9 września

Zespół Pałacowy Atving w Buuren - siedziba księcia Christiena van der Pohla.
Odwiedź serwis internetowy Dworu Książęcego w Buuren.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Proklamacja Książęca - Mitra Książęca przed 9 września

Post autor: Daniel von Witt »

Obrazek
KANCELARIA DWORU KSIĄŻĘCEGO
Pałac Atving, Książęce Miasto Buuren
Drodzy Mieszkańcy Księstwa,

9 września br. miną trzy lata, odkąd opiekuję się Księstwem Furlandii i Luindoru bądź to jako p.o. namiestnika koronnego, bądź też jako Książę. Nie będę jednak w tym roku świętował tej rocznicy, ponieważ jak zapowiedziałem w Orędziu Noworocznym na ten rok zaplanowałem sobie przekazanie mitry książęcej następcy. Minęło już pół roku. Chcę, aby przekazanie mitry dokonało się przed 9 września, a po krajowych obchodach Święta Królestwa. Komunikuję o tym teraz, aby wszyscy uprawnieni do starania się o tę godność mogli się należycie do elekcji przygotować. Zgodnie z Konstytucją Księstwa Furlandii i Luindoru Księciem może zostać obywatel Królestwa Dreamlandu, który zamieszkuje Księstwo Furlandii i Luindoru, a jego staż obywatelski wynosi minimum 2 miesiące. Oznacza to, że o godność książęcą starać się mogą Ich Ekscelencje: Sted Asketil, Erwin von Beckendorff, Otton van der Berg, Pascal de la Brun, Auksencjusz Butodziej-Witt, Marcel von Chacha, Oskar ben Grozny-Witt, Tomasz von Habsburg, Casimir Johannes van Oranje-Nassau, Fryderyk Orański-Nassau i Emil Potocki. Wszyscy Ci Panowie zostaną poinformowani o możliwości starania się o godność książęcą.
Dano dnia 15 lipca 2018 roku w Książęcym Pałacu Atving,
Obrazek

(-) Daniel von Witt
Książę Furlandii i Luindoru
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Proklamacja Książęca - Mitra Książęca przed 9 września

Post autor: Daniel von Witt »

Obywatele, którzy wahaliby się wystartować w elekcji tylko dlatego, że nie wiedzieliby, czy poradzą sobie na tym urzędzie w razie wygranej, to przestrzegam! Nie ma się czego bać :) Ponadto pomoże Wam nowa gazeta, która już wkrótce zacznie wychodzić.

(-) Daniel von Witt
Książę Furlandii i Luindoru
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Proklamacja Książęca - Mitra Książęca przed 9 września

Post autor: Daniel von Witt »

Abdykacja nastąpi w najbliższą niedzielę. Jeszcze dziś zwrócę się do Rady Księstwa o rozpoczęcie debaty nad wyborem nowego Księcia.

(-) Daniel von Witt
Książę Furlandii i Luindoru
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Proklamacja Książęca - Mitra Książęca przed 9 września

Post autor: Daniel von Witt »

Chcę przekazać ostatnią informację w tej sprawie. Zrzeczenie się godności książęcej nastąpi jutro - na dzień przed zakończeniem elekcji w Radzie Księstwa. Podczas mojego pożegnania z Pałacem Atving dokonam wyróżnienia współpracowników oraz osób zaangażowanych na rzecz Księstwa w trakcie mego urzędowania.

(-) Daniel von Witt
Książę Furlandii i Luindoru
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dwór Książęcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość