Nie- czy podległość Unii Saudadzkiej wobec Ekorre?

Dyskusje na każdy temat.

Czy opowiadasz się za niepodległością Unii Saudadzkiej?

Czas głosowania minął 1 lip 2018, 14:12

Tak (mieszkam w Unii Saudadzkiej)
1
13%
Nie (mieszkam w Unii Saudadzkiej)
4
50%
Tak (NIE mieszkam w Unii Saudadzkiej)
3
38%
Nie (NIE mieszkam w Unii Saudadzkiej)
0
Brak głosów
Nie wiem
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Nie- czy podległość Unii Saudadzkiej wobec Ekorre?

Post autor: Daniel von Witt »

Księstwo Skytji posiada większą swobodę działania niż Księstwo Furlandii i Luindoru, którą to swobodę w zasadzie sobie wzięło siłą, systematycznie prosząc, aby urzędnicy federalni całowali Księcia w dupę lub spotykali się z agresywnymi dorszami skytyjskimi. Ponadto w samym Królestwie Scholandii podniesiono, aby zmienić status tego kraju federacji na taki, co by pozwalał Scholandii być reprezentowaną na arenie międzynarodowej pod swoją własną flagą. Mogłaby wtedy Scholandia również choćby wypowiedzieć wojnę Sarmacji, skoro Dreamland tego za nią zrobić nie chce. Tak czy inaczej, przy tych innych krajach i regionach Królestwa Dreamlandu, to my, Unici, wychodzimy na potulnych i grzecznych do bólu. Żadnego separatyzmu, ani żadnej walki z federacją o lepsze dla nas prawa. No nic kompletnie! Pytam Was więc, czy Księstwo Furlandii i Luindoru powinno powalczyć o swoją niepodległość lub większą autonomię? Zapraszam do rozmowy. Zastrzegam również, że wątek ma zachęcić nas do polemiki nad różnymi wariantami przyszłości Księstwa - nie stanowi zachęty do walki o niepodległość.

(-) Daniel von Witt
Książę Furlandii i Luindoru
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Nie- czy podległość Unii Saudadzkiej wobec Ekorre?

Post autor: Aleksander »

Podaje hasło: okoń
(-) Alexander, r.s.
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Nie- czy podległość Unii Saudadzkiej wobec Ekorre?

Post autor: Polyna »

Daniel von Witt pisze:Księstwo Skytji posiada większą swobodę działania niż Księstwo Furlandii i Luindoru, którą to swobodę w zasadzie sobie wzięło siłą, systematycznie prosząc, aby urzędnicy federalni całowali Księcia w dupę lub spotykali się z agresywnymi dorszami skytyjskimi.
Mój stary to fanatyk legalizmu. Pół mieszkania zaj***ne aktami prawnymi najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżącą na ziemi Bazę Prawną i trzeba wyciągać w szpitalu bo ma zadziory w rogach. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu okładka w nodze.

Druga połowa mieszkania zaj***na Dziennikiem Ustaw, Monitorem Dreamlandzkim xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich krajach federacji, żeby skompletować wszystkie dzienniki urzędowe. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla ustawodawcow i kręci gównoburze z innymi legalistami o najlepsze przepisy itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypie**olić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wk***ił to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu marszałek żre guwno. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę LEGISLATOR MAXIMUS, za naj***nie 10k postów.

Jak jest ciepło to co weekend zapie**ala na sejmy. Od jakichś 5 lat w każdą niedzielę słucham jego relacji z debat przy obiedzie a ojciec pie**oli o zaletach słuchania tego gówna. Jak się dostałem na studia to stary przez tydzień pie**olił że to dzięki temu, że słucham dużo o legislacji i mózg mi lepiej pracuje.

Przy jedzeniu zawsze pie**oli o ustawach i za każdym razem temat schodzi w końcu na Skytję, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr ustawy łamio na za dużo sobie pozwalajo hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać Kartę Konstytucyjną żeby się uspokoić.

Gdybym mnie na długość ręki dopuścili do wszystkich praw w dreamlandzie to bym wziął i zapie**olił.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Nie- czy podległość Unii Saudadzkiej wobec Ekorre?

Post autor: Daniel von Witt »

Tantiema za lajka się należy :P

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Nie- czy podległość Unii Saudadzkiej wobec Ekorre?

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

A na co to potrzebne? A po co?

Dreamland był, jest i będzie federacją :)
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Nie- czy podległość Unii Saudadzkiej wobec Ekorre?

Post autor: Chamberlain »

Daniel von Witt pisze: Zapraszam do rozmowy. Zastrzegam również, że wątek ma zachęcić nas do polemiki nad różnymi wariantami przyszłości Księstwa - nie stanowi zachęty do walki o niepodległość.
Jakie są to zatem warianty? Pełna suwerenność (odrębne państwo), autonomia w ramach jakiejś konfederacji lub status quo?
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Nie- czy podległość Unii Saudadzkiej wobec Ekorre?

Post autor: Daniel von Witt »

Moim zdaniem wszystko zależy od pomysłów centralizacyjnych Jego Królewskiej Mości czy nawet Rządu Królewskiego. Jeżeli jakieś wizje i pomysły na funkcjonowanie Unii Saudadzkiej i innych krajów będą nam narzucane z góry to odpowiedź będzie adekwatna do tych zamierzeń. Na pewno jednak mi osobiście żadna niepodległość Unii Saudadzkiej po głowie nie chodzi, bo siła mikronacji leży w łączeniu się, a nie dzieleniu.

(-) Daniel von Witt
Książę Furlandii i Luindoru
Walerian von Moscow
Posty: 305
Rejestracja: 4 lut 2017, 22:12
Numer GG: 0
NIM: 297802
Kontakt:

Re: Nie- czy podległość Unii Saudadzkiej wobec Ekorre?

Post autor: Walerian von Moscow »

To głosowanie zwiastuje początek końca Królestwa Dreamlandu choć jeszcze o tym nie wiecie.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Nie- czy podległość Unii Saudadzkiej wobec Ekorre?

Post autor: Daniel von Witt »

Chociaż raz mógłby Pan rozwinąć swoją myśl. Taka minianaliza to nic mi nie mówi. Słuchamy.

(-) Daniel von Witt
Książę Furlandii i Luindoru
Walerian von Moscow
Posty: 305
Rejestracja: 4 lut 2017, 22:12
Numer GG: 0
NIM: 297802
Kontakt:

Re: Nie- czy podległość Unii Saudadzkiej wobec Ekorre?

Post autor: Walerian von Moscow »

No dobra co tu dużo mówić pańskie dążenia separatystyczne i innych , utrudnienianie objęcia urzędu premiera panu Oranje-Nassau przez waszego króla ,brak silnego przywództwa takiego jaki jest w Sarmacji to tylko parę przykładów które pokazują że Królestwo Dreamlandu zmierza ku upadkowi. I nie mówię tego bo was nie lubię tylko ja stale obserwuje to co się tu dzieje i widzę że sami do tego doprowadzacie że Królestwo Dreamlandu słabnie .
Zresztą pamiętam dokładnie jak rok temu doszło do sytuacji że po abdykacji króla Alfreda doszło do tego że Królestwo Dreamlandu i Elderlandu przestały by być że sobą w unii personalnej którą uratowała w ostatnim momencie królowa seniorka Karolina.
Oczywiście jest możliwość że moje proroctwa okażą się mylące ale pod warunkiem że zaczniecie myśleć o dobru swojego państwa a nie o tym by aby zarobić by się nie narobić.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Nie- czy podległość Unii Saudadzkiej wobec Ekorre?

Post autor: Daniel von Witt »

Odniosę się tu tylko do tego, co dotyczy tematu, czyli separatyzmu. Jak zostało powiedziane już - takiego w Unii Saudadzkiej nie ma. To najbardziej lojalny kraj Królestwa Dreamlandu. A posądzać mnie o działalność separatystyczną to głupota i niedorzeczność.

(-) Daniel von Witt
Walerian von Moscow
Posty: 305
Rejestracja: 4 lut 2017, 22:12
Numer GG: 0
NIM: 297802
Kontakt:

Re: Nie- czy podległość Unii Saudadzkiej wobec Ekorre?

Post autor: Walerian von Moscow »

Daniel von Witt pisze:
A posądzać mnie o działalność separatystyczną to głupota i niedorzeczność.

(-) Daniel von Witt
No na pewno gdyby ci nie zależało na separatystyzmie to byś nie robił takich ankiet. Zresztą o ile pamiętam to pan wtedy gdy król Alfred nie wyznaczył swego następcy najbardziej chciał zakończenia unii personalnej Elderlandu z Dreamlandu czyli de facto pozbawiona Dreamlandu strefy wpływów.
I w sumie bardziej jednak panu nie tyle na separatystyzmie co na wzmocnieniu swoich wpływów zależy bo co prawda jest pan księciem Unii Saudzkiej i Lordem Namiestnikiem (czy jak to tam się nazywa) Elderlandu ale wpływów nad samym Dreamlandu już kiedyś nie masz i swoimi działaniami starasz się osłabić Królestwo Dreamlandu choć to ukrywasz.
I na koniec powiem wiem że za mną tu nie przepadacie bo jestem trolem itp. ale przynajmniej jestem uczciwy i nie jestem taką podłą szują jak pan.
Do widzenia!!!
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Nie- czy podległość Unii Saudadzkiej wobec Ekorre?

Post autor: Daniel von Witt »

Walerian von Moscow pisze:
No na pewno gdyby ci nie zależało na separatystyzmie to byś nie robił takich ankiet.
Badanie opinii i prowadzenie rozmów na różnorodne tematy, również takie kontrowersyjne czy abstrakcyjne, powinno być naturalne. To całkowita poprawność i rozleniwienie umysłowe prowadzi do zaniku aktywności. Nowe tematy do rozmowy zachęcają do myślenia, a czasami też do ewolucji.
Walerian von Moscow pisze:
Zresztą o ile pamiętam to pan wtedy gdy król Alfred nie wyznaczył swego następcy najbardziej chciał zakończenia unii personalnej Elderlandu z Dreamlandu
1. Kiedy dochodzi do zakończenia unii personalnej pomiędzy dwoma państwami?
2. Czy obywatel jednego z państw (lub obu państw) unii personalnej może doprowadzić do jej zerwania, a jeśli tak to w jaki sposób?
Walerian von Moscow pisze:
czyli de facto pozbawiona Dreamlandu strefy wpływów
Elderland znajduje się w dreamlandzkiej strefie wpływów od bardzo, bardzo wielu lat. W zasadzie to Dreamland ma na Elderland monopol, a odkąd zajmuję się Elderlandem nie widziałem żadnych wyraźnych prób innych państw budowy tam swojego lobby.
Walerian von Moscow pisze:
I w sumie bardziej jednak panu nie tyle na separatystyzmie co na wzmocnieniu swoich wpływów zależy bo co prawda jest pan księciem Unii Saudzkiej i Lordem Namiestnikiem (czy jak to tam się nazywa) Elderlandu ale wpływów nad samym Dreamlandu już kiedyś nie masz i swoimi działaniami starasz się osłabić Królestwo Dreamlandu choć to ukrywasz.
Jest tylko jeden sposób na to, abym osłabił Królestwo Dreamlandu i jest to moje całkowite wyłączenie się z życia w państwie, odejście stąd. Niech Pan teraz patrzy na Parlament Królewski, aby uzyskać potwierdzenie mych słów.
Walerian von Moscow pisze:
I na koniec powiem wiem że za mną tu nie przepadacie bo jestem trolem itp. ale przynajmniej jestem uczciwy i nie jestem taką podłą szują jak pan.
To miłe z Pana strony :*
Walerian von Moscow pisze:
A to w ramach przypomnienia
Obrazek
Odsyłam do swoich pytań powyżej.

(-) Daniel von Witt
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy mieszkańców i gości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 0 gości