Wymiar popierdolenia umysłowego

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Aaron von Mitto
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2018, 12:27
NIM: 893564

Wymiar popierdolenia umysłowego

Post autor: Aaron von Mitto »

Daniel von Witt pisze:Nie ma, nie było i najprawdopodobniej nigdy nie będzie takiego stworzenia jak on, które swój nos specjalnie podkłada pod dowolną pięść, nawet nie złożoną, aby go prać, by po dotknięciu jej (nos pięści, nie odwrotnie) krzyczeć, że go naziści, komuniści, Hitlery i inne skurczybyki biją, i że świat jest strasznie opresyjny. Ba! On nawet sam jest w stanie siebie oprać, aby mówić, że to inni zrobili. Takie zachowanie kwalifikuje go na leczenie, które trzeba mu w końcu umożliwić. Teraz będzie miał więcej czasu.
Państwo sami rozumiecie... Ten typ uważa, że skoro wszedłem do tego kraju, w którym jest takie prawo jakie jest, to moim zasranym obowiązkiem jest je zaakceptować i się dostosować, a jak tego nie zrobię, to dany kraj uruchomi swoje służby w administracji zasiedziałe, aby mnie ustawiać i okładać karami. Potem zaczną wymyślać najróżniejsze odchyły od normy, zamykać w najróżniejszych miejscach, szukać odosobnienia od tak zwanej społeczności, aby nie wprowadzał zamętu, nie psuł norm...

Kolejny raz przeczytać można w Dreamlandzie, że kogoś innego niż wypowiadający te słowa należy wysłać na leczenie. No spoko, tylko czemu ma to służyć? Tylko temu, żeby stwierdzić, że to MY jesteśmy normalni, a TY nie i masz stąd spierdalać.

Po raz kolejny Wam gratuluję. :)
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Wymiar popierdolenia umysłowego

Post autor: Daniel von Witt »

A Ziemia jest płaska, za tydzień uderzy w nas Nibiru, a papież ochrzci kosmitów. To wszystko już było. Spadaj na Plutona.

(-) Daniel von Witt
Aaron von Mitto
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2018, 12:27
NIM: 893564

Re: Wymiar popierdolenia umysłowego

Post autor: Aaron von Mitto »

Tak sobie możesz mówić do swoich klientów. Tak sobie możesz mówić do swoich rodziców, a nie do mnie, osrusie i gnoju żyjący z dotacji unijnych.

Myślisz, że co? Będziesz mamił ludzi swoim popierdoleniem umysłowym? Jesteś niestabilny umysłowo i emocjonalnie. Jesteś typową ciotą, której się wydaje, że wszystko może. Nie różnisz się niczym od Alfreda czy Radzieckiego, choć za takiego chciałeś bardzo uchodzić, aby wprowadzić odmienność na scenie politycznej. Nikt nie jest głupi i tę swoją pogardę wsadź sobie do dupy, aby Ci przyjemnie było, pedale rozkurwiony.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Wymiar popierdolenia umysłowego

Post autor: Andrzej »

Aaron von Mitto pisze:
Daniel von Witt pisze:Nie ma, nie było i najprawdopodobniej nigdy nie będzie takiego stworzenia jak on, które swój nos specjalnie podkłada pod dowolną pięść, nawet nie złożoną, aby go prać, by po dotknięciu jej (nos pięści, nie odwrotnie) krzyczeć, że go naziści, komuniści, Hitlery i inne skurczybyki biją, i że świat jest strasznie opresyjny. Ba! On nawet sam jest w stanie siebie oprać, aby mówić, że to inni zrobili. Takie zachowanie kwalifikuje go na leczenie, które trzeba mu w końcu umożliwić. Teraz będzie miał więcej czasu.
Państwo sami rozumiecie... Ten typ uważa, że skoro wszedłem do tego kraju, w którym jest takie prawo jakie jest, to moim zasranym obowiązkiem jest je zaakceptować i się dostosować, a jak tego nie zrobię, to dany kraj uruchomi swoje służby w administracji zasiedziałe, aby mnie ustawiać i okładać karami. Potem zaczną wymyślać najróżniejsze odchyły od normy, zamykać w najróżniejszych miejscach, szukać odosobnienia od tak zwanej społeczności, aby nie wprowadzał zamętu, nie psuł norm...

Kolejny raz przeczytać można w Dreamlandzie, że kogoś innego niż wypowiadający te słowa należy wysłać na leczenie. No spoko, tylko czemu ma to służyć? Tylko temu, żeby stwierdzić, że to MY jesteśmy normalni, a TY nie i masz stąd spierdalać.

Po raz kolejny Wam gratuluję. :)
Obrazek
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Otto von Teller
Posty: 151
Rejestracja: 6 gru 2014, 21:03
NIM:
Lokalizacja: WM Winktown
Kontakt:

Re: Wymiar popierdolenia umysłowego

Post autor: Otto von Teller »

Nie chce mi się czytać tych wypocin, ale się tylko zapytam: To kolejna inkarnacja Arkadiusza Karbiaka?
(-) Otto von Teller
Pustkowia Winków
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości