Oświadczenie powyborcze

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Marcel von Chacha
Posty: 245
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
NIM:

Oświadczenie powyborcze

Post autor: Marcel von Chacha »

Ja, Marcel von Chacha, oświadczam Państwu wszem i wobec, iż podczas kampanii wyborczej doszło do groźnego nadużycia uprawnień administratorskich ze strony osób je posiadających, a mianowicie mówię tutaj o osobach:

JKM Karoliny Aleksandry
JKM Alfreda

Ów nadużycie polegało na niedopuszczeniu postów przeze mnie napisanych, które miały stricte wyborczy wydźwięk i służyły do zachęcenia wyborców do oddania na mnie głosu. Dostąpiono morderstwa politycznego i publicznie królowa Karolina łgała, że nic nie zostało napisane, a tak naprawdę posty zostały wcześniej przez nich usunięte, aby mogli sądzić pod publiczkę, że nic nie zostało napisane, bo kto jak kto, ale ja wiem ile postów napisałem, a ile zostało usuniętych.

Pomijam fakt oddania uprawnień administratorskich JKM Alfredowi bez wiedzy nikogo, który uzupełniał JKM Karolinę w swych swawolach, kiedy ona była nieobecna w kraju.

To jest coś nienormalnego, że obecna klasa polityczna zasiedziała w Dreamlandzie się czegoś boi i w imię tego strachu potrafi dokonywać działań iście histerycznych, pod wpływem emocji i wysoce nieprzemyślanych... Od tego typu działań ludzie się zniechęcają i odchodzą albo informując o tym fakcie publicznie tak jak niejaki Aluś albo po prostu odchodzą nie mówiąc o tym nikomu.

Nie będę już wspominał, że niejaki sędzia Robert I, były król KD... usuwa posty w sądzie, kiedy dotyczą one sprawy, która mnie dotyczy... Po prostu ta dbałość o właściwy scenariusz przeprowadzenia danych spraw jest po prostu tak odpychająca, że ja się aż dziwię, że te osoby w realnym świecie kończą prawo... O uzgodnieniach pomiędzy Robertem I, Alfredem i królową Karoliną na facebooku i tweeterze dotyczących, co lub kto może ujrzeć światło dzienne, a co lub kto nie, jest przerażające.

Dlatego nie wyobrażam sobie traktowania tych osób poważnie, bo po prostu na to nie zasługują i oświadczam tej trójeczce, że będę się z Was śmiał, kpił z Was, a tam, gdzie przyjdzie Wam decydować o czyimś losie, to po prostu wyśmieję, bo tak odrażającego sposobu działania względem jednostek ludzkich jakie Ci Państwo preferują, to się w głowie nie mieści. Nie pojmuję, nie próbuję nawet pojąć...To jest choroba...

P.S.
Dziękuję za oddanie na mnie 1 głosu, bo ten drugi był mój. :)
Marcel von Chacha
Posty: 245
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
NIM:

Re: Oświadczenie powyborcze

Post autor: Marcel von Chacha »

Psst... Państwo zobaczą, jak tak zwane pospólstwo zasiedziałe u władzy Dreamlandu zareaguje na powyższe słowa. Ale czy coś się stało? Przecież jestem królową czy tam premierem z uprawnieniami boga i kto nam podskoczy? Będziemy Was ustawiać jak nam się będzie podobało. W ogóle kim Ty jesteś, aby w ogóle coś mówić, co nam się nie podoba? Zaczną się zaraz unosić dumą i pychą i wydadzą jeden, drugi dekrecik, aby kogoś ustawiać.

Ja Ci, Karolinko, dobrze radzę - idź se odpal gaz na kuchence i coś ugotuj. Z garnka na gazie będzie więcej pożytku niż z garnka na twej głowicy, u której uszczelka już dawno poszła. Toż to dramat dla każdego mężczyzny, więc błagam - oddaj się do jakiegoś specjalisty razem z Alfredem, jednym z tłoków.
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Oświadczenie powyborcze

Post autor: Karolina Aleksandra »

W momencie, gdy odpisywałam W. Oxlade-Chamberlainowi, sprawdzałam specjalnie, czy są Pańskie posty do zaakceptowania w panelu. Nie było. Przypomniał sobie Pan o kampanii dopiero wtedy, gdy przypomniał o niej Panu Oxlade-Chamberlain.

Potem zaakceptowałam Panu jeden post, który uznałam, że jest OK i nie jest obelżywy. Pozostały dwa, które uznałam za mocno wątpliwe, ale decyzję pozostawiłam innym moderatorom także z uwagi na to, że jedna z wypowiedzi wspominała o mnie, zatem mogłam być nieobiektywna w ocenianiu danej sprawy.

Jeśli chodzi o akceptację postów w sądzie, to rzecz zupełnie w gestii Prezesa Sądu Królestwa. Sądząc po jakości Pańskiej obrony w sądzie, to jednak nie jest tak źle.

Być może czasami wystarczy napisać coś nieobelżywego, z pamięcią o tym, że po drugiej stronie monitora również jest człowiek.

(—) Karolina Aleksandra
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Oświadczenie powyborcze

Post autor: Chamberlain »

Marcel von Chacha pisze:
Państwo zobaczą, jak tak zwane pospólstwo zasiedziałe u władzy Dreamlandu zareaguje na powyższe słowa.
Zareagowało tak, jak było do przewidzenia. Litościwym milczeniem. Może czas zaangażować się na serio, bez ciągłych wycieczek do "jebanych grubasów"?
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Otton van der Berg
Posty: 1104
Rejestracja: 22 gru 2012, 14:02
NIM: 108161
Lokalizacja: Alahambra/Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: Oświadczenie powyborcze

Post autor: Otton van der Berg »

haha zero odzewu z strony dremlandczyków i jedynie małe podsumowanie nieco z litości to mi się podoba.
Dreamland nauczył sie ignorancji

Wysłane z mojej cegły przy użyciu Tapatalka
(-)Wicehrabia Otton van der Berg OOIII ONZII
Obrazek
ObrazekObrazek>>>
Lenno Alhambra
Marcel von Chacha
Posty: 245
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
NIM:

Re: Oświadczenie powyborcze

Post autor: Marcel von Chacha »

Ignorancja nie jest siłą, tylko strachem, słabością!
Awatar użytkownika
AvdE
Posty: 18
Rejestracja: 15 sty 2018, 11:13
NIM: 399850
Kontakt:

Re: Oświadczenie powyborcze

Post autor: AvdE »

Marcel von Chacha pisze:Ignorancja nie jest siłą, tylko strachem, słabością!
Człowieku, przestań pierdolić.
Z poważaniem,
Kierownik REKiS Związku Winkulijskiego
Aleksn. v-d Egval
Marcel von Chacha
Posty: 245
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
NIM:

Re: Oświadczenie powyborcze

Post autor: Marcel von Chacha »

królówka Karolina pisze:W momencie, gdy odpisywałam W. Oxlade-Chamberlainowi, sprawdzałam specjalnie, czy są Pańskie posty do zaakceptowania w panelu. Nie było. Przypomniał sobie Pan o kampanii dopiero wtedy, gdy przypomniał o niej Panu Oxlade-Chamberlain.

Potem zaakceptowałam Panu jeden post, który uznałam, że jest OK i nie jest obelżywy. Pozostały dwa, które uznałam za mocno wątpliwe, ale decyzję pozostawiłam innym moderatorom także z uwagi na to, że jedna z wypowiedzi wspominała o mnie, zatem mogłam być nieobiektywna w ocenianiu danej sprawy.

Jeśli chodzi o akceptację postów w sądzie, to rzecz zupełnie w gestii Prezesa Sądu Królestwa. Sądząc po jakości Pańskiej obrony w sądzie, to jednak nie jest tak źle.

Być może czasami wystarczy napisać coś nieobelżywego, z pamięcią o tym, że po drugiej stronie monitora również jest człowiek.
Chamberlain pisze:Zareagowało tak, jak było do przewidzenia. Litościwym milczeniem. Może czas zaangażować się na serio, bez ciągłych wycieczek do "jebanych grubasów"?
Najpierw stosujecie moderację, aby uciszyć kandydata na premiera. Potem zaczynacie pouczać, żeby ktoś się zaangażował na serio?? Co to w ogóle ma znaczyć, że Wy będziecie uznawać czy dany post jest OK czy nie jest... Nie róbcie z siebie jakiegoś Wielmożnego Państwa, bo jesteście nic niewartym gównem, od którego się ucieka albo spuszcza rurą odpływową. Nadajecie się tylko jako nawóz dla różnego rodzaju roślin, do których ja się nie zaliczam, bo ja żyję bez Was, potrafię wyrosnąć i coś stworzyć bez Was, a to, że takie gówno jak Wy będzie się upominało o określoną działalność, to ja jako ja będę miał na Was wyjebane, bo doskonale wiem, że to, co Wy chcecie jest w ogóle niewarte skinienia palcem!

Niech sobie towarzyszka Karolina nie wmawia, że ma coś wspólnego z człowiekiem. Jesteś przykładem zezwierzęcenia w kobiecym przebraniu, choć przymiotnik kobiecy jest tutaj nadużyciem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości